Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sorensen @2,00

 

Nisam pratio ovog igrača, ali sam dosta lepih stvari čitao o njemu na teniskim forumima. Osim toga, Elias nikad nije imao rezultate na tvrdoj podlozi, a Sorensen ga je i pretprošle godine tukao 2-0 u kvalifikacijama za US Open. Možda sam nešto propustio, ali ne vidim razlog da Elias bude favorit danas. U svakom slučaju, po ovoj kvoti moram da probam na Sorensena, ovako na neviđeno.

Link to comment

MLB 1/3, fudbal 0/1. Marinersi zakazali, cim odigrah na njih. Kansas gazi i dalje. Poeni me ne slusaju ovih dana. Fudbal nastavlja po starom. Mrzim kup takmicenja.

Bah, jos jedan dan za zaborav.

 

 

MLB

 

Washington-Arizona 1 (Strasburg-Anderson)

Oakland-NY Mets 1 (Kazmir-Gee)

 

Tampa-Detroit 2 (Archer-Scherzer)

 

Colorado-Kansas 2 (Matzek-Shields)

 

Strasburg, 2-1, 2.53 ERA, protiv Arizone. U sezoni, 9-10, 3.53 ERA. Anderson, 7-4, 3.16 ERA, za sada. Forma, Strasburg(2-1, 3.32 ERA), Anderson(1-0, 2.50 ERA). Nationalsi imaju momentum, sa 7 vezanih pobeda. Anderson baca dobro, no Strasburg retko ima lose nastupe kod kuce. Washington je dobio dosta meceva nakon preokreta u zavrsnici, tokom ove serije pobeda.

Kazmir, 1-1, 7.00 ERA, protiv Metsa. Ukupno, 13-5, 2.78 ERA. Gee, 0-1, 9.00 ERA, protiv Oaklanda. Dosadasnji deo sezone, 4-5, 3.69 ERA. Aktuelni nastupi, Kazmir(1-2, 5.49 ERA), Gee(0-1, 3.38 ERA). Nakon neocekivanog ciscenja u Atlanti, niz poraza Athleticsa je dosao do 5. Ocekujem prekid te lose serije veceras, iza pouzdanog clana rotacije.

Archer, 1-0, 3.38 ERA, protiv Detroita. Do sada, 8-6, 3.24 ERA. Scherzer, 4-2, 2.56 ERA, protiv Raysa. Sezonski bilans, 14-4, 2.98 ERA. Poslednja 3 starta, Archer(2-0, 2.37 ERA), Scherzer(1-1, 1.17 ERA). Duel odlicnih startera veceras. Tampa i nema velike sanse za doigravanje, dok Detroit mora brzo naci formu sa pocetka sezone, inace ce Kansas steci nedostiznu prednost. Scherzer je i ove sezone, jedan od najboljih startnih picera, te odigrah na Detroit.

Matzek, 2-8, 5.50 ERA, ove sezone. Shields, 1-1, 4.15 ERA, protiv Colorada. Ove godine, 11-6, 3.29 ERA. Prethodni nastupi, Matzek(0-3, 9.60 ERA), Shields(2-0, 1.96 ERA). Royalsi se ne sale. I kada piceri nisu ubedljivi, napad resi mec(kao sto je bilo sinoc). Matzek nije bio ubedljiv do sada. Shields je najsigurniji clan rotacije Kansasa.

Kvote, 2.03, 1.80, 1.60.

Propratni tiket, Seattle 2, LA Angels 2, Miami 1, Baltimore 2. Kvota 8.56.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Atletico Madrid P/K1

Besiktas-Arsenal w2

 

Kvota 1.74. Pogodicu neki tiket fudbala ovih dana(bar se nadam). Arsenal nije imao skoro jaci tim, nadam se da ce to dokazati i veceras. Real bi trebao da pokaze ko je jaci, u ovom dvomecu, koji najavljuje sezonu.

 

Probao i oprezan tiket USO kvalifikacija, mozda se posreci, za promenu.

Link to comment

@ miljenko

 

Ne volim kad mene neko odgovara od nečega što sam zacrtao. Ali,da probam. Vašington je vezao tri walk-off pobede zaredom,izvukli su se sva tri puta,prvi put od 0:3 protiv Pita,drugi put su u donjem devetom spasili meč pa dobili u 11om,sinoć su u 10om ili 11om imali u gornjem delu Dajmondbeksi pune baze i 0 outa i opet se izvukao Vašington. Kad pogledaš razliku u ERA Strazbuga i Andersona ona sigurno nije takva da je kvota 1,40 realna. Bar po meni. Meni je recimo Sijetl sigurniji večeras od njih a možda čak i Majami a veće su kvote.

Edited by theanswer
Link to comment

Stoji to sto kazes, no ja sam vec odigrao.

Anderson je odlican startni picer. Bez Goldschmidta Arizona ipak nije isti tim. Nationalse kenja za sve pare(narocito protiv ovih mojih nesretnika, Pittsburgh), te probah i veceras na njih. Vezao sam sa Oaklandom, koji je u kontra seriji, i ima Kazmira, koji je u padu forme, jer se slazem da je mec rizican; te nisam hteo tovariti uplatu na 1.4 i 1.45 u singlu(mada mi to nije problem).

 

Iwakuma je dobar, no napad Marinersa mi i dalje ne uliva poverenje(sinoc su prodali). Stavih samo na tiket. Miami takodje na tiket. Nikada nisu bili ekipa, u koju smem da se zakunem.

Edited by Miljenko
Link to comment

Stoji to sto kazes, no ja sam vec odigrao.

Anderson je odlican startni picer. Bez Goldschmidta Arizona ipak nije isti tim. Nationalse kenja za sve pare(narocito protiv ovih mojih nesretnika, Pittsburgh), te probah i veceras na njih. Vezao sam sa Oaklandom, koji je u kontra seriji, i ima Kazmira, koji je u padu forme, jer se slazem da je mec rizican; te nisam hteo tovariti uplatu na 1.4 i 1.45 u singlu(mada mi to nije problem).

 

Iwakuma je dobar, no napad Marinersa mi i dalje ne uliva poverenje(sinoc su prodali). Stavih samo na tiket. Miami takodje na tiket. Nikada nisu bili ekipa, u koju smem da se zakunem.

 

Protiv Arizone uvek vredi igrati,mislim da imaju samo 2 igrača koja im igraju i dalje u startnoj rotaciji od 8 na početku sezone,ja najčešće igram protiv njih. Pitsburg stvarno nije imao sreće,jurio sam iznenađenje na tu utakmicu kad su imali 0:3 i onako odavno nisam pao. Sreća sinoć sam se izvukao,čekao sam od MLB-a Kanzas i Vašington. Vašington je imao više sreće nego pameti,pretplatili su se na neke hičkok završnice. Ponedeljak mi je postao najbolji dan za klađenje,valjda zato što ima najmanje fudbala pa nemam gde da padnem.

Link to comment

Salzburg mi je za sve kombinacije od keca,iz keca,tri plus,kec i 4 plus,tim 2 ne prelazi pola itd :D

Nebi ja bio tu tako siguran da ce Salzburg tako lako izaci na kraj sa Malme. Ja igrao da ce ovi dati gol, ako su mogli Sparti dati dva u Pragu mogli bi i ovima bar jedan :D

Link to comment

Danas dosla Steaua uz malo cimanja a sve ostalo nije bilo vredno pipanja.

 

Sutra mi za singl deluju zanimljivo Maribor, Apoel Nikozija i Slovan. Zenit ne bih dirao ni da igraju protiv Cukarickog a kamoli protiv Standarda. Za Lil-Porto jednostavno ne znam u kakvoj su formi ni jedni ni drugi, posebno Lil. A mozda Hajduk moze i da iznenadi ipak igraju na neutralnom terenu... Mada cu najverovatnije da se drzim ova prva tri samo

Link to comment

Sorensen @2,00

 

 

Trebl @1,76

Goffin

Isner

Halep

0/2=-2,00  :thumbdown: Drugi loš dan u nizu. Sorensen je imao i brejk prednosti u trećem setu, a nemam pojma kako je Halep izgubila. Kad ne ide, onda ne ide.

Edited by radar
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...