Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 1/3, fudbal 0/3. Cardinalsi nekako sacuvase prednost, i to je jedina dobra stvar od juce. Washington usao sa 4-2 u 9. ining, no Soriano nije uspeo da "zatvori" mec, nista od undera. Oakland izgubio sva tri meca u Atlanti, neverovatno. Na fudbalu sam mozda mogao bolje sastaviti prvi tiket, Monaco i Chile, su bili neizbezni padovi. Gundjao sam da je subota kilava, no nedelja je bila deprimirajuca. Nista, bice i dobrih serija, mada se ne secam ovakvog kontinuiteta losih rezultata na fubalu.

 

 

MLB

 

Philadelphia-Seattle 2 (Jerome Williams-Elias)

 

Minnesota-Kansas 2 (May-Vargas)

 

Washington-Arizona 1 (Zimmermann-Nuno)

Pittsburgh-Atlanta <8.5 (Worley-Ervin Santana)

 

Williams, 5-2, 3.58 ERA, protiv Marinersa. U sezoni, 2-5, 6.43 ERA. Elias, 9-9, 4.14 ERA, kada je rec o sezonskom ucinku. Forma, Williams(1-1, 7.63 ERA), Elias(1-1, 2.20 ERA). Seattle u sjajnoj formi, 8 pobeda na poslednjih 10 meceva. Philadelphia igra promenljivo, preostala joj je uloga spojlera do kraja sezone. 

May ce imati drugi MLB start. Protiv Oaklanda je u 2 ininga, primio 4 runa. Vargas, 4-3, 3.90 ERA, protiv Twinsa. Za sada, 9-5, 3.27 ERA. Trenutna forma, Vargas(1-1, 2.95 ERA). Uz Marinerse, Royalsi su trenutno tim u najboljoj formi, na nivou lige. Takodje imaju 8-2 skor, 10 meceva unazad. Starter im je iskusan, pouzdan, napad sve bolji, u poslednje vreme. Ako zele u playoff, morace dobijati ovakve protivnike, do odlucujucih serija sa Detroitom.

Zimmermann, 2-2, 3.62 ERA, protiv Arizone. Do sada, 8-5, 2.92 ERA. Nuno, 2-8, 4.92 ERA, ukupno. Nationalsi su uz dosta srece pocistili moje Piratese. Sada im u goste dolazi nepredvidljiva Arizona, koja bi trebala biti laksi protivnik, tim pre sto je Goldschmidt zavrsio sezonu(najbolji udarac Diamondbacksa). Washington ima 6 vezanih pobeda,

Worley, 1-2, 5.81 ERA, protiv Atlante. Sezona, 5-2, 2.51 ERA. Santana, 12-6, 3.66 ERA, u dosadasnjem delu sezone. Aktuelni nastupi, Worley(1-1, 2.45 ERA), Santana(2-0, 3.86 ERA). McCutchen i dalje van postave Pittsburgha. Atlanta ima jedan od najlosijih napada u ligi. Lici na minus.

Kvote, 1.70, 1.60, 2.03.

Tiket, Pittsburgh 1px, LA Angels 2, St.Louis 1px, NY Mets <7.5, White Sox <8.5. Kvota 8.91.

 

 

Fudbal

 

 

Burnley-Chelsea bk2

Dynamo Dresden-Schalke bk2

 

Kvota 1.63. Danas, srecom, nemam pogodnih stvari za eksperimentisanje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Utakmica UCD - Atlon. Kvote 3.15, 3.30, 2.20. Atlon sa 0 2 10 na strani favorit? Ocigledno se namerio junak na junaka, ali pitam se da li vredi pokusati keca na UCD.

 

Vidis da u poslednjim mecevima gost ima bolju formu. Meni su na ovoj tekmi potcenjeni golovi. Probati mozda nesto tipa Igg, IIgg, II3+..

Link to comment

Vidis da u poslednjim mecevima gost ima bolju formu. Meni su na ovoj tekmi potcenjeni golovi. Probati mozda nesto tipa Igg, IIgg, II3+..

 

Ma jeste Atlon u boljoj formi, ali je 2.20 premalo. Mozda cu verovatno probati na nekom tiketu P/K 1 (poluvreme ili kraj). 2.53 u Maxbetu, Soccer koliko vidim izbacio iz ponude tu igru.

Link to comment

Imate lep jutarnji pokusaj sad na ovu Parrizas-Diaz, gubi 1:0 u setovima ali vodi 5:2 u drugom i kvota na nju je 3 na bet365 a bolja je igracica od Melander. Ja sam uhvatio mec po 5.9 a drugi set po 4.2, to je valjda sigurica sad a mec bi isto mogao doci opusteno.

 

 

Kurac, vodi 15:30 na servis ove druge i kvota vec pala na 2.62, cenim da ce biti 2.10 kad uzme set.

 

Uzela 6:2, palo na 2.20 sto je opet sasvim korektna kvota jer mislim da je ipak realno da dobije.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...