Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hendikep je 22 poena, to je mozda realnija varijanta. :)

 

da, odigrao bi to. (posto sam uzasan prognozer verovatno ce usa da ih odere 30 razlike)

Link to comment

potpuno promenjena koncepcija igre odlaskom durenta sa četvorke. protiv brazila bi i ovako imao problema sa tom niskom četvorkom,ne verujem da će da startuje geja na četvorci,znači promena svega onoga što su radili u vegasu. sada su trenirali,koliko,dva dana? ako dobiju sa preko 22 onda je brazil katastrofalan a k-u treba dati jebeni orden.

Link to comment

Krajnje je vreme da prestanem da se kladim. Čekam dvojku na Pitzburg u Vašingtonu kao iznenađenje. Osmi ining 3:0,sve ide super,uđe Vilson i popiša mi se na facu.

Edited by theanswer
Link to comment

hvala na dojavi za basket. taman me izvuklo za mancester juce :)

 

sluzmo narodu. :D

 

mada je islo do 22 u jednom trnutku, moglo je lako da ode u over ali jbg :D

Link to comment

Ja legao da spavam, probudio se jutros i gledam dosao i onaj dodatni hendikep koji je bio na +19 za 2.1

 

Mada taj ne bi nikad igra, boljee podici ulog nego se zezati za tih +0.25

Link to comment

MLB 1/2, fudbal 2/5. Prosao dabl teskom mukom. San Francisco se vratio od 1-5. Detroit-Seattle nekako ostalo u okviru minusa. Kershaw izgubio prvi mec, nakon skoro 3 meseca. Napad Dodgersa kriminalan. Fudbal standardno kilavo. Arsenal jedva u 3+. Vecernji tiket fikseva lagano. Moji paceri izgubise od kilavih Labuda. :isuse:  Braunschweig nije uspeo da dobije beton-ligasa, sa dva razlike. Englezi i Skoti i dalje daju malo golova. Zamoran dan, koji se komotno mogao preskociti, i manji minus na kraju. Kako je krenulo sa 3 promasaja, mislio sam da necu nista pogoditi. :whistle:

 

 

MLB

 

St.Louis-San Diego 1 (Wainwright-Despaigne)

 

Atlanta-Oakland 2 (Minor-Lester)

 

San Francisco-Philadelphia 1 (Lincecum-Buchanan)

Washington-Pittsburgh <8.5 (Fister-Volquez)

 

Wainwright, 5-2, 1.47 ERA, protiv San Diega. U sezoni, 14-7, 2.34 ERA. Despaigne, 0-1, 9.53 ERA, protiv Cardinalsa. Do sada, 3-3, 2.72 ERA. Forma, Wainwright(1-2, 5.59 ERA), Despaigne(1-1, 4.91 ERA). Wainwright se polako vraca u formu. Veceras baca protiv najlosijeg napada lige, uz finu tradiciju protiv Padresa. Despaigne ima sjajnu ruki sezonu. Nije se proslavio na svom jedinom nastupu protiv Cardinalsa.

Minor, 4-8, 5.33 ERA, na nivou sezone. Lester, 2-1, 3.32 ERA, protiv Atlante. Za sada, 13-7, 2.51 ERA. Poslednja 3 starta, Minor(1-2, 5.40 ERA), Lester(3-0, 2.49 ERA). Skor u seriji, pomalo neocekivanih, 2-0 za domaci tim. Lester dominantan, nakon promene sredine, te bi Oakland trebao doci, do utesne pobede. Angelsi su preuzeli vrh divizije, te im je utoliko bitnije, da sto pre stabilizuju formu.

Lincecum, 5-3, 3.27 ERA, protiv Philliesa. Dosadasnji deo sezone, 9-8, 4.51 ERA. Buchanan, 6-6, 4.40 ERA, ukupno. Forma, Lincecum(0-1, 9.95 ERA), Buchanan(2-1, 3.26 ERA). Lincecum dosta losije baca na gostovanjima, 3-5, 5.98 ERA, za razliku od domaceg terena(AT&T Park), 6-3, 3.51 ERA. Poslednji nastup kod kuce, je imao jos 30. jula, pa mislim da njegova forma, mora krenuti na bolje veceras. Buchanan baca korektno, u timu, koji cesto kuburi sa produktivnoscu. Sinoc je napad Giantsa, dobio skoro izgubljen mec, sto im moze vratiti poljuljano samopouzdanje.

Fister, 1-1, 1.47 ERA, protiv Piratesa. Ove godine, 12-3, 2.34 ERA. Volquez, 2-2, 5.47 ERA, protiv Nationalsa. Dobra sezona, 10-7, 3.67 ERA. Aktuelni trend nastupa, Fister(2-1, 0.84 ERA), Volquez(2-0, 2.41 ERA). Fister je najbolji starter Washingtona ove sezone. Volquez je jedini stabilan clan rotacije Pittsburgha.

Kvote, 1.50, 1.70, 2.09.

Prateci tiket, Baltimore H2(+1.5), Tampa 1, LA Dodgers 1, Detroit >7.5, Kansas <9.5. Kvota 10.04.

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Southampton w1

Newcastle Utd-Man City w2

Illertissen-Werder bk2

Paloma-Hoffenheim 2

Munster-Bayern 2

 

Benfica-Pacos Ferreira bk1

Colo Colo-U. Espanola 2+

U. Catolica-S. Wanderers 2+

 

Bordeaux-Monaco w2

 

Kvote, 1.61, 1.64, 1.72. Danas sam malo ogranicio uplatu. Razmisljao sam o mecevima za 3+, no preskocih. Moram videti, kako ce igrati Liverpool bez Suareza. City obicno nije tako efikasan u gostima. Colo Colo igra protiv ekipe, koja ume da igra dobru defanzivu. Probao sam viner na Monaco, jer su izgubili na otvaranju sezone. Par putujucih tiketa, mada skoro nije bilo koristi od njih.

Edited by Miljenko
Link to comment

Lose je pocela sezona za mene, danas vreme da se nesto dobije:

Bordeaux-Monaco x2 (1.30)

Srbija-Turska 1  (1.30)

Benfica-Ferreira  1  (1.25)

izbriso sam Monaco umesto njih igrao Hendicep na Bayern.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...