Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Kakva gomila losih rezultata. :frust:Green Bay i da razumem. Real 0-0, ne znam sta bih rekao. Denver je bio najsigurniji fix, na nivou celog vikenda, ni to nije doslo. Clippersi ne probijaju hendikep kada ih odigram(pacerski timovi kao Orlando mi stvarno idu na nerve).Vise me strah i da odigram nesto. Sreca te nisam igrao za ne znam koliko, ali svejedno nervira. :dry:Pocinje AO nocas. Tu ocekujem vise uspeha. :whistle:

Link to comment

Dnevni deo:Man Utd 2+Woking 2+Napoli 2+Roma 3+Barsa 3+A.Madrid 1Porto 2+U razmatranju i:Real B 3+Bilbao <158.5Joventut dop>147.5Tenis moram prvo da uporedim. Vidim male kvote za prvi set manje u Mozzartu(Radwanska, Sharapova). Ko zna, mozda ce na drugim mestima biti jos manje.

Link to comment

Ne umem fudbal, nikako. :lolol:Valjda ce doci nesto od preostala dva.Vecernji deo:NFLNew England p1Standardno. Nakon jucerasnja 2 losa rezultata, red je da nesto dodje.TenisDjokovic <26.5Sharapova 9- 1.setA.Radwanska 9- 1.setAlmagro fixBerdych fixAnderson fixFerrer fixMonaco fixQuerrey fixEgzibicioni teniski:Dimitrov fixNishikori fixF. Lopez fixFognini fixTipsarevic fixBaghdatis fixLi Na fixCibulkova fixIvanovic fix

Link to comment
Zvezda - Partizan 1 @1,95
Da bi spalo na 1.40 pred pocetak. Mnogo je kume. Na kraju solidan ulov x2 na 2,43 za pare i pobeda u produzetku za dusu'Samo' jos nekoliko rezultata da se poklopi Edited by muslin
Link to comment

Dobar sam danas nekih 6 hiljada dindzi, sve na sitno, a upravo su me Reptorsi iskarali za jos dve iako su imali i +20 tokom meca. Veceras su mi Bruklin i Lejkersi sigurice iz NBA, a ima i tona tenisa za nabacati. Odigracu dva po hiljadu na kvote po ~5, valjda ce jedan proci.

Link to comment

ispostavilo se da sam antitalenat za grenslemove, pa sam se sad trudio da ne preterujem. igrao sam kverija, melcera i južnog sa hendikepom. Verovatno ce doći sve suprotno

Link to comment

Ja cu morati da vezem Janovica sa ovim basketom, 1.42 nije neka kvota ali ni Lorenci nije nista vise od prosecnog celendzer igraca. Tipsa ce da presamiti ogavnog Hjuita a od jakih kvota cu da ubacim negde dvojke na Stepaneka protiv raspalog Troickog i, jos realnije, Gofina protiv Verdaska. Zene cu tek sad da gledam.A evo i dva tiketa od tri sto sam danas prosao, da vidite kakav sam majstor za kineski basket :Dslika-3359.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...