Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Tsonga me ubio danas, majku mu 

 

Ološ. Kako mi idu na kurac tako kad počnu glupavo da se ponašaju,kad je video da ne može dobiti onda mu kao nešto smeta,skraćuje poene,izlazi na mrežu,kao fali mu nešto.

Link to comment

MLB 1/3. Oakland prekinuo seriju Royalsa. Cardinalsi neocekivano porazeni, nakon jos jednog loseg izdanja napada. Previse je bilo ocekivati, da Padresi mogu otici u jos jedan over. Malo je falilo da singliram Real 3+, bar sam tu ustedeo novac(pao je korektan tiket na njima).

 

 

MLB

 

Atlanta-LA Dodgers H2(+1.5) (Ervin Santana-Ryu)

 

LA Angels-Philadelphia 1 (Weaver-Burnett)

Kansas-Oakland <8.5 (Vargas-Kazmir)

 

Santana, 4-4, 3.27 ERA, protiv Dodgersa. U sezoni, 11-6, 3.69 ERA. Ryu, 0-0, 2.13 ERA, protiv Atlante. Do sada, 13-5, 3.21 ERA. Forma, Santana(2-0, 2.61 ERA), Ryu(2-0, 2.25 ERA). Dodgersi polako dizu formu, igraju veoma dobro protiv Bravesa. Ocekujem barem egal mec, te probah hendikep na goste.

Weaver, 1-0, 1.69 ERA, protiv Philliesa. Za sada, 12-7, 3.68 ERA. Burnett, 2-3, 4.81 ERA, protiv Angelsa. Dosadasnji deo sezone, 6-12, 4.29 ERA. Poslednja 3 starta, Weaver(1-1, 6.35 ERA), Burnett(0-3, 9.24 ERA). Angelsi i dalje imaju odlicnu wild card poziciju, a ni vrh divizije nije nedostizan. Nocas je ceo tim odigrao dobro, napad bi trebao nastaviti u istom stilu(7 datih poena).

Vargas, 6-7, 3.47 ERA, protiv Oaklanda. Ukupno, 8-5, 3.48 ERA. Kazmir, 4-6, 5.21 ERA, protiv Kansasa. U sezoni, 13-4, 2.73 ERA. Aktuelni nastupi, Vargas(0-2, 4.80 ERA), Kazmir(2-1, 5.60 ERA). Vargas nije bio previse ubedljiv, nakon operacije slepog creva(2 starta), no ocekujem da ce popraviti formu. Kazmir, takodje u blagom padu, te i od njega ocekujem bolji nastup, protiv jednog ne tako dobrog napada.

Kvote, 1.50, 2.32.

Prateci tiket, Cincinnati 1, San Francisco 1px, San Diego 1, Yankees H2(+1.5), Washington 1px, Seattle 1px. Kvota 15.71.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Bayern 3+

 

Kvota 1.57. Jedan od duela koje uvek ispratim golovima. Sinoc je Real zakazao, nadam se efikasnijem mecu veceras.

 

Putujuci tiket. CSKA w1, Bryne 2+, Young Boys 2+, Celtic w2, U. Catolica 2+, San Lorenzo w1, Berdych fix, Murray fix, Pavlyuchenkova fix, Federer fix, Raonic fix, Ivanovic fix. Kvota 5.60.

Link to comment

I ja malo prckao po bezbolu. Mota mi se po glavi:

 

San Diego - Colorado 1& over 6.5

LA Angels - Phila 1& over 7.5

 

Seattle -Toronto razmatram 1& over 6.5 ili H1 ali me brine da ne iznenade Blue Jaysi u trecoj.

Atlanta - Dogers - igraoi bih X kad bi imalo u ponudi :D ; ovako bih mozda neku kombinaciju; gadno za igranje - svih 5 poraza Atlante protiv Dogersa...mozda konacno razbiju maler ove sezone...

 

Uzgred, interesantna stvar u Maxbetu: nikada ne daju druge igre za utakmice Chicago Cubsa; samo konacan ishod... :huh:

Edited by Nesh
Link to comment

Sinoc su bar obe ekipe pokusavale da dodju do gola, tokom celog meca. Danas je Bayern delovao potpuno nezainteresovano, kao da su izasli da odrade trening. Za mene najgluplji rezultat 1-0/2-0. 

MLB me ne nervira kada promasim, posto nijanse odlucuju pobednika. Fudbal vec ume da "izvede iz takta".

Link to comment

Eh i ne prođe 3+ kod Švaba.

 

Čilić - Verdasco 1

Ivanović - McHale 1

Ferrer - Kohlschreiber 1

Raonić - Ginepri 2:0

 

@3,16 prošlo :)

 

Ham Kam - Fredrikstad 2

Lokomotiv - Rostov 1

Basel - St.Gallen 1

 

@3,03

Link to comment

MLB 2/2, fudbal 0/1. MLB perfektno. Dodgersi taman u okviru hendikepa. Lagani under na Kansas-Oakland. Angelsi izboksovali pobedu, nakon ne bas ubedljive igre. Bayern razocarao, ponovo glupavih 2-0. Egzibicioni bio blizu prolaza, no Berdych je uspeo da izgubi od Lua. Fin dan, kada se sve sabere.

 

 

MLB

 

Detroit-Pittsburgh 1 (Scherzer-Liriano)

 

Texas-Tampa H2(+1.5) (Robbie Ross Jr.-Odorizzi)

 

Kansas-Oakland <8.5 (Shields-Samardzija)

Miami-Arizona <9.5 (Penny-Anderson)

 

Scherzer, 2-2, 3.78 ERA, protiv Piratesa. Do sada, 13-4, 3.13 ERA. Liriano, 5-8, 5.99 ERA, protiv Detroita. U sezoni, 3-8, 3.82 ERA. Forma, Scherzer(1-1, 1.64 ERA), Liriano(1-1, 2.25 ERA). Detroit nocas prekinuo losu seriju, dobrim izdanjem napada. Nekompletna postava Pittsburgha, ce tesko odrzati solidan nivo forme, te ocekujem jos jednu pobedu Tigersa.

Ross menja Darvisha u rotaciji Rangersa. Protiv Tampe, 0-0, 0.00 ERA. Do sada, 2-4, 5.61 ERA. Odorizzi, 1-0, 0.00 ERA, protiv Texasa. Sezona, 8-9, 3.89 ERA. Starter gostiju je u finoj formi, 2-1, 3.38 ERA. Darvish bi mozda bio prevelik zalogaj za Rayse, ovako pak imaju realne sanse da dodju do 3. pobede u seriji(2-1 trenutno).I dalje nije korigovana kvota zbog promene startera na ovom mecu, u vecini kladionica(Texas favorit). U Meridianu jos uvek nema meca u ponudi, te odigrah hendikep u Millenniumu.

Shields, 6-4, 3.78 ERA, protiv Oaklanda. Za sada, 11-6, 3.25 ERA. Samardzija ima odigran nepun ining protiv Royalsa, sto i nije previse merodavno. Dosadasnji deo sezone, 5-8, 2.91 ERA. Kada je o formi rec, Shields(2-1, 1.17 ERA), Samardzija(1-0, 3.66 ERA). Tvrd mec u najavi, duel vrhunskih picera.

Penny je sa Marlinsima osvojio World Series 2003. godine, te bio trejdovan sledece sezone. Protiv Redsa je imao odlican debi u novom(starom) timu. Penny je, 10-3, 1.97 ERA, protiv Arizone. Ove godine, 1-0, 1.80 ERA. Anderson je 1-0, 1.50 ERA, protiv Marlinsa. Ima finu sezonu, 7-4, 3.06 ERA. Anderson se vratio u formu, nakon par kriznih nastupa, 1-0, 1.42 ERA. Dobio sam kvotu i za 9.5 granicu u Meridianu, te je under izgledan.

Kvote, 1.55, 1.55, 1.89.

Tiket, Atlanta 1px, Milwaukee 1px, Washington 1px, St.Louis <8.5, Colorado <10.5. Kvota 10.16.

 

 

Tenis

 

Murray fix

Djokovic fix

Federer fix

Serena fix

 

Kvota 2.20. Skratio tiket na kraju. Prvo sam odigrao i Halep, no igra protiv uvek neugodne Safarove, te preskocih.

 

Nista preterano zanimljivo od fudbala za mene danas. Krece PL u subotu, tu cu valjda biti uspesniji, uz standardni Cile.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...