Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

3/4. Moralo je nesto da padne, to je valjda pravilo.Samo 72 poena u drugom poluvremenu. :isuse:Kao sto rece jedan moj drugar, zabranio bi im da igraju. :lolol:Danasnji miks:FudbalDortmund 3+Barsa 3+NBAMiami dop>192.5TenisSmyczek fixDolonc fixStebe fixBogomolov fixRekao sam da necu igrati tenis pre AO, ali su ovo kvalifikacije za isti, pa da probam.Jedan zabavni teniski:Ram fixBachinger fixZverev fixDubois fixSirotkina fixBouchard fixDe Britto fix

Link to comment

Bravo, Majami, sjebi mi 6 pogodjenih parova tenisa i dvojku na Dalas po 2.11, i to tako sto vodite 13 razlike i na kraju masite sut za pobedu sa zvukom sirene. 7100din na ulozenih 200 i jebeni Calmers ne pogadja otvorenu trojku, sam kao duh bio.

Link to comment

Ja NBA ne mogu da pogodim vec par veceri. Tenis ok. U januaru obicno i uzimam pare na tenisu, pa je bolje da se tu usredsredim.Ja sam igrao poene, ali mi nije jasno kako Miami sa ovim sastavom, gubi od Portlanda i slicnih prosecnih timova.Ne bi smeli da imaju vise od 10-15 poraza u sezoni.

Link to comment

Današnji izbor:FudbalPSG 2+Vallecano 2+Werder 3+Anderlecht 3+Leverkusen 3+TenisBrands fixTsurenko fixBogomolov fixSirotkina fix Sweeting fixStruff fixBerankis fixMannarino fixNBAHouston dop>196.5Brooklyn dop>190.5New York dop>188.5NBA oprezno. Završna runda kvalifikacija za A0. Fudbal klasika. Malo više na ove dve, opreznije prijateljske.

Link to comment

Jedino singlove mogu da pogodim. Čim vežem 2-3, ćao.Dnevni deo:Dumbarton 2+Forfar 2+Anan 2+Elgin 2+Cardiff 2+Milton 2+Braintree 2+Middlesbrough 2+Bournemouth 2+Gillingham 2+Tottenham 2+Everton 2+Valjda će biti golova danas. Juče PSG 0-0, Leverkusen samo jedan gol.

Link to comment

Miljenko, preskaces NFL? :DJa ne mogu odoleti kvoti 2.45 na GB. Jos kad bi mi neki tiket doterao dotle, pa da zesce navijam. :DMada, navijacu i ovako za Packerse.U drugoj nema sta da se igra?! Denver, nazalost, dobija (ovo im bacam madjije :sleep: ), a hendikep je 8.5. Hm...

Edited by Nesh
Link to comment

Ko kaže da neću.Pomenuto je samo dnevni deo. Čekam da vidim bilans, pa da odlučim, šta, gde i koliko.Nije dobro počelo, Tottenham za sada 0-0. Ponekad stvarno ne razumem, da ne mogu da padnu 2 gola na meču.Parove sam već odabrao:Denver 1Green Bay h2(+2.5)LA Clippers h1(-9.5)Za kraj Real 3+ ili Real 2+ i Sevilla 2+, to još nisam odlučio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...