Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Konacno jedan bas dobar dan. :thumbup:Samo jedan promasaj, cak je i kombo dosao.Od fudbala:Arsenal 3+Inter 3+Fiorentina 1Barsa 1Napoli 3+Real 3+Liverpool 2NFLWashington <46.5KosarkaMiami doh1Oklahoma dop>Barsa doh1Ne znam jos granice. Video na netu, ali cekam ponudu domacih kladionica. To igram u svakom slucaju.HokejSalzburg 6+Dornbirner 6+Ruse preskacem. Magnitogorsk gostuje Slovanu koji ima 765 vezanih undera...

Link to comment

Na kraju samo Fiorentina promasena. Tu mi je na zalost pao i kombo, no da se ne bunim. :lolol:FudbalVallecano 2+Everton 2NBAOklahoma doh2(-7.5)San Antonio 2TenisA.Radwanska 9- 1.set

Link to comment
Dodjose dva 3+ meca, nakon sto sam ih prezalio.Zato mi Fiorentina ide na nerve, protiv najgoreg tima u ligi. :isuse:
Drugar mi prica, slusa Sportsko radio Skopje na internetu i javlja se neko, dosuse samo pola sata pre pocetka italijanskih utakmica, i prognozira Fiorentina - Peskara ni manje ni vise nego X-2.Treba uhvatiti trenutak lucidnosti... :D
Link to comment

Nocas od 3 para, koje ja zovem 99% sigurna, nije dosao nijedan. :isuse:New Orleans i ume nesto da odigra, ali Oklahoma i Radwanska, to ni sada ne verujem.Danasnji izbor:FudbalBraintree 2+Luton 2+TenisIsner 1NBAMiami dop>184.5Houston dop>209.5Jedan na srecu sa ovim silnim prijateljskim mecevima. Golovi naravno.

Link to comment

Polovicno. Tenis ne diram do AO.FudbalChelsea 2+Real 3+Sevilla 2+Benfika 2+Werder 3+NBABoston dop>188.5Egzibicioni:Porto 2+Braga 2+AZ 3+Cleveland dop>186.5Minnesota h2(+11.5)Memphis h2(+2.5)

Link to comment

U prvom krugu su imali skor 3-3 uz dve pobede u gostima (Cibona i Šole), a kući su dobili samo Cibonu, tako da očigledno nisu domaćinska ekipa.U Nemačkoj su bili treći, a sada dele 4. i 5. mesto posle poraza od Bajerna. Mislim da su najslabiji tim u grupi i da će Zvezda danas glatko da dobije, posebno ako je istina da će imati više od 1000 svojih navijača. Ja sam juče uplatio po 1,85, a vidim da je danas kvota pala na 1,65-1,70, tako da je sada isplativije odigrati sa hendikepom pošto nije veliki (2,5).Kad već pričam o toj grupi, cenim i da Galata danas može da dobije Uniks sa hendikepom, ali još nisam odlučio da li ću uplatiti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...