Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Dva najsigurnija NFL para dodjose, ostalo i nije bilo tako bitno.Malo praznicnog NBA:Indiana dop>174.5Miami dop>189.5San Antonio doh1(-6.5)Oklahoma doh1(-9.5)

Link to comment

Pocelo je, pocelo... :)clip40.jpgEpa kolege, srecno u novoj kladionicarskoj 2013, da razbucamo kladionice i da saledece godine u ovo vreme budemo milijunasi! :D

Edited by Nesh
Link to comment

Glupavi rezultati. Arsenal opet bez treceg gola. Lakersi kilave protiv mrtve File.Da probam nesto i danas:Chelsea 3+Morton 3+Brechin ggEast Stirling 3+Montrose ggSan Antonio w2Oklahoma w1Miami dop>198.5LA Clippers doh2(+1.5)

Link to comment

Nadam se da cu pogoditi nesto ovih dana. :whistle:Pocetak:Dynamo 6+St.Petersburg 6+Tipsarevic fixGasquet fixBerdych fixKosice 6+Kladno 6+Davos 6+Magnitku preskocio, jer igraju protiv Traktora. Nije dosao over, Malkin sva tri gola.Ova dva overa su sumnjiva, ali da probam, posto su kvote dobre, a napadi vrhunski.Tenis bi trebao biti zicer. Juce od svih parova nadjoh kilavog Monfilsa.Krajnji tiket za sicu, tesko je pogoditi 3 para. :lolol:

Link to comment

Kakvi losi rezultati. :lolol:I da je prosao ovaj sa Berdihom, pao bih na hokeju i NBA. Bolje sto preskocih, bar se nisam nervirao. :lolol:Danas:FudbalMan City 1Chelsea w2Tottenham 1Lazio 1Man Utd w2Porto 1Egzibicioni gg, 2+, 3+, kao i ranije.TenisIvanovic 9- 1.setDjokovic 9- 1.setNFLHouston 1Green Bay p1NBASan Antonio doh1(-10.5)Houston dop>207.5

Edited by Miljenko
Link to comment

Dobi Dimitrov nekako jutros, a sa njim i ja :)clip41.jpgTek sam sad obratio paznju na celokupnu ponudu igara za hokej u Maxbetu. Moze se tu stosta probrati za ljubitelje malo vecih kvota.

Link to comment

Svaka cast kako uspes da sastavis ovako nesto. :thumbsup:Meni nikada ne bi palo na pamet, da uklopim takav tiket.X-eve veoma retko igram, kombinacije ne diram.

Link to comment

Hvala, kolega. :) Ikseve volim iako su teske muke sa njima dok dodju, a ove mix igre mi se svidjaju jer su kvote solidne, pa moze da se napravi tiket sa manje utakmica i prigodnom kvotom. :DNego sta cemo sa NFLom?Mislim da bi bar na dve utakmice moglo da padne "iznenadjenje". Ja cu igrati na Washington (2.45) sigurno, motaju mi se po glavi i Coltsi (3.65) protiv promenljivog Baltimora, a s obzirom na formu Texansa u poslednje dve utakmice, mozda bi cak i klimavi Cincinati (2.90) mogao nesto da uradi. Naravno, sve to na olimpijskim tiketima uz rekreativan ulog.Nesto ce "sigurno" da dodje. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Puko malopre 2 hiljade uzivo na Ivanovicku, sisicu mlitavu. Sad mi se javlja da cu da forsiram i da se danas napusim najstrasnije. Steta da mi plata pozivi duze od dva dana...

Link to comment

Ja danas isao u dubiozu do 5 hiljada ali me Partizan bas opasno izvukao, jer sam ga igrao vise puta po hiljadu, sto H1 dok je bilo egal, sto cistog keca kad su gubili 4-5 razlike. Imam ga i na tiketu sa 4 NBA para ali sam pojeo govno i umesto H2 na Boston igrao manje od 188.5, sto ce biti jako napeto... osim toga, imam Netse, Dalas i Kliperse ciste keceve, pristojan dobitak na 500 din uloga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...