Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

NBA dosao kilavo, da se ne bih opustio previse. Ok bilans, na dnevnom nivou.HokejKladno 6+AK Bars w2Vityaz 6+Vityaz oprezno, ipak je rec o slabijoj ekipi, koju retko igram. Kladnu se vracam nakon krace pauze. Fix retko igram, ali je izbor suzen, pa je AK Bars dosao na red.KosarkaReal w2Unicaja w1Boston h2(+8.5)Oklahoma dop>200.5

Link to comment

Ja mnogo gotivim Kliperse i mislim da ce ove godine dogurati daleko, gledao sam ih i sabijaju, imaju dugu klupu... ali kad dobijem kvotu 3.8 na Boston, koji ih je cesto dobijao na strani, moram da probam nesto. Roknucu hiljadu pa sta bude, nije mi zao ni ako puknem. H2 +8.5 ide na tiket, svakako, sa Unikahom H1 i Makabijem.

Link to comment

Znam da su Clippersi dobri, ali da razbiju Boston ovako... :blink:Danasnji izbor:HokejMagnitogorsk 6+Dornbirner 6+Dynamo w1St.Petersburg 6+KosarkaMiami doh2(-5.5)Indiana dop>185.5Orlando dop>180.5Cleveland dop>186.5San Antonio w1Sacramento dop>196.5LA Lakers w1

Link to comment

Ne pratim koledz fudbal, ali sad pogledah utakmicu West Virginia - Syracuse u Meridianu. Granica je 72.5 poena. Znam da moze da padne dosta poena, ali ovo mi bas zestoko. Miljenko, jesi li u toku?

Link to comment

Dosao samo jedan singl-dabl. NBA tiket pokrio uplatu. :lolol:FudbalMan Utd 3+Arsenal 3+Huddersfield ggPeterborough Utd 3+Millwall 3+Bournemouth ggSheffield Utd 3+Bradford 3+Burton 3+Dartford ggSouthport ggBrechin ggAnnan ggNBAMiami w2Atlanta dop>179.5Golden State dop>192.5Orlando dop>184.5Minnesota w1Oklahoma w2TenisDjokovic 9- 1.set

Link to comment

Secam se jednog duela ekipa iz Texasa. Glibavo prvo poluvreme, 24 poena ili tome slicno.Zadrzim se ja u kuvanju kafe, spremanju hrane. Vracam se pred komp i vidim ponovljeni snimak vracanja kickoff-a za TD. Nakon desetak sekundi ukapiram da je pre toga vracen jos jedan. :lolol:Sledi napad i pas od 80 jardi za TD... :thumbup:Tri TD za manje od 60 sekundi.

Edited by Miljenko
Link to comment
Secam se jednog duela ekipa iz Texasa. Glibavo prvo poluvreme, 24 poena ili tome slicno.Zadrzim se ja u kuvanju kafe, spremanju hrane. Vracam se pred komp i vidim ponovljeni snimak vracanja kickoff-a za TD. Nakon desetak sekundi ukapiram da je pre toga vracen jos jedan. :lolol:Sledi napad i pas od 80 jardi za TD... :thumbup:Tri TD za manje od 60 sekundi.
Ubedices me da igram OVER. :lolol: Edited by Nesh
Link to comment

Pogodim sinoc Nelsona over, Toronto H2, Atlantu 2 i Indianu 1... i srusi me dvojka na Nikse, koja je pala jer je Kid debil matori a ove posle usralo nevidjeno.https://www.youtube.com/watch?v=gplH4Ut_f4AVeceras nova sansa:Atlanta - Indiana 1Nelson 13.5 viseSarlot - Nju Orleans manje od 191.5Hjuston - Oklahoma 2Milvoki - Majami 2500Sarlot - Nju Orleans 1Golden Stejt - Boston 2500 (mada mozda dodam i Portland 1)Odigrao i jedan za 100 gde sam nalupao skoro sve parove ali taj nije vredan pisanja, kvota je 100 :D

Link to comment

Fudbal ne mogu da uklopim. Miami opet izgubio. Neverovatno. :frust:Otvaranje:Dynamo 6+Magnitogorsk 6+Dynamo igra gradski derbi, pa ocekujem otvoren mec.Magnitogorsk standardno.

Link to comment

NFLNew England p1Denver h1(-13.5)Seattle h1(-8.5)Chicago 2Green Bay 2NY Jets p<20.5Baltimore p<21.5Singlovi ozbiljnije. Denver ce se sigurno potruditi, ako Patriotsi budu ubedljivo vodili na poluvremenu.Seattle kod kuce lici na kaznenu ekspediciju.Ramsi preporodjeni ove sezone, cim je dosao trener koji zna sta radi. Ipak, ne bi trebali imati vece sanse na ovom teskom gostovanju.Dablovi oprezno. Poeni za neku sicu, rivalski dabl malo jace od toga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...