Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Sinoc me Roma pokrila, cak sam i u plusu bio. Nocni deo 2/3, to je vec bolje.Danas:FudbalMan Utd 2Ajax 3+Feyenoord 3+NFLNew England ph2(-6.5)Washington 2Denver h1(-9.5)Green Bay p1Indianapolis 2New England jos juri buy week. Igraju protiv nedoraslog protivnika.Standardna igra na poluvreme.Washington u trci za doigravanjem. Ako dobiju oba preostala meca ulaze.Mislim da je protiv File nebitno ko ce im biti na QB.Denver kod kuce protiv Cleveland-a. Hendikep 9.5. Tu se ne razmisljam previse. Nece pomoci gostima solidna odbrana.Ovaj dabl kao bonus, za manju uplatu.Washington i Denver bi trebali biti ziceri, Patriots su tu negde.NBABrooklyn w1San Antonio w1Minnesota dop>192.5

Edited by Miljenko
Link to comment

NFL dosao fino. Fudbal ne mogu pogoditi, nema sanse.Danas jedan od "najdosadnijih" dana u godini. :lolol:Da probamo nesto:Dynamo Riga 0-5AK Bars 6+Ovo su dva bas sumnjiva para. Nece biti iznenadjenje ako promasim oba, ali ni ako ih pogodim. Videcemo.

Link to comment

Ova granica 213.5 na Lejkersima je bila pravi poklon za minus.. :) Prosao i minus na Bruklinu, sad cekam >205.5 Majami i Denver (+7.5) :fantom:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Ja jutros prosao neke Kineze, igrali prvi protiv drugog i proslo mi manje od 215.5 (100:110 za Beijing Ducks protiv prvoplasiranog i uvek augodnog Guangdonga) i kec na Zhejiang (6-0 kuci) protiv Xinjianga (0-4 u gostima), tu je doslo lakih 100:89 a kvota nekim cudom bila 1.62 :huh: Osetio sam i manje od 190.5 na Shangai (84:78) ali nisam imao muda da odigram sva tri. Kasnije sam ispogadjao i Azovmas uzivo kad je gubio + Seltikse rutinski, bas sam fino prosao danas. Na ovom tiketu za veceras prosli Lejkersi, cekam Majami i Kliperse.Sutra se igra treci mec kod Filipinaca, polufinale. Text Texters, sampion prosle dve sezone, igra sa ekipom Alaska Aces i treba da dobije rutinski jer je trenutno 1:1 u pobedama. Prvu su dobili jedva 66:65, u drugoj vodili 10+ i na kraju izduvali lagano... mislim da sutra dobijaju rutinski a kvota je sasvim pristojnih 1.60 i vredi vezati sa jos jednim parom, da se predje 2 i jace. Ima i Kineza ali to cu ujutru da prostudiram.

Link to comment

Dosao lepo NBA sinoc, sve realno. Odigrao sam sad Texters manje prvu cetvrtinu (proslo lagano) i dva keca, Qingdao (imaju 0-12, za njih igra Mekgrejdi, valjda je vreme za prvu pobedu) i neki Dongguan, zbog male kvote a i domacin je.

Link to comment

Praznicni NBA ocekivano fino dosao. ^_^Danasnji izbor:FudbalMan Utd 1Chelsea w2Cardiff ggPeterborough Utd 3+Yeovil ggBury ggCrewe ggGillingham 3+Burton ggRotherham 3+Dartford ggBraintree ggLuton 3+Stockport ggOvi moji valjda ne mogu da vezu dva kiksa. Benitezove timove ne volim. Igraju 0-0, pa dobiju 7-0, to su najgore ekipe za igru. City mi je sumnjiv, pa je Chelsea w2 jedini izbor.HokejDornbirner 6+Salzburg 6+Magnitogorsk 6+Dynamo 6+St.Petersburg 6+Magnitogorsk uvek igra ofanzivno. Oni su i najcesce isli u over u KHL-u.Dynamo i St.Petersburg su sumnjivi, te ih igram za manju uplatu. Dynamo igra protiv Slovana, koji ima 15 vezanih undera. Kovalchuk i drugari bi mogli lakse do overa, jer igraju protiv tima koji zna da daje golove.NBASan Antonio dop>197.5LA Lakers h2(+2.5)Memphis dop>179.5Miami w2Cleveland dop>183.5Atlanta w1Phoenix dop>196.5Utah dop>199.5NBA uniformisano, bez nekog veceg uloga.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ti se ne racunas posto si ogrezao u kocki. Inace prodje Bari u 90-om al me ubise Vulfsi koji gube kuci 2-0 od poslednjeplasiranog Piterboroa.Sent from my cigla using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...