Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

od silnog uzbuđenja ne možeš da definišeš misao da si igrao tačne rezultate to 6/7/8-0 ili da su samo prepisali odatle? :P

 

svejedno kretenske kvote, ne sećam se da sam nekad video da je kec 1.17, a iz keca u kec 1.87

Link to comment

MLB 2/3, nisam mogao bolje spojiti. Puno srece u Detroitu, posto je Ortiz isterao HR, u 9. iningu.

 

 

MLB

 

Tampa-Seattle 1 (Price-Erasmo Ramirez)

Baltimore-Boston >7.5 (Norris-Peavy)

 

Toronto-Minnesota >8.5 (Dickey-Nolasco)

Chicago White Sox-Detroit >7.5 (Noesi-Porcello)

 

LA Angels-Oakland H2(+1.5) (Richards-Chavez)

San Francisco-Washington <7.5 (Vogelsong-Strasburg)

 

Tampa igra ocajno, pa ni Price nije izuzetak. On je 1-0, 2.81 ERA, protiv Marinersa. Od starta sezone, 4-5, 4.03 ERA. Ramirez 1-4, 6.82 ERA, do sada. Nije bas u nekoj formi, 0-2, 6.00 ERA, na poslednja 3 starta. Raysi bas i nisu najbolji izbor, 2-3 nedelje unazad, no Price bi mogao da konacno ima dobar nastup, a ni Ramirez nije previse ubedljiv.

Norris, 4-5, 4.41 ERA, u sezoni. Imao problema sa povredom, prosle nedelje, no bice spreman za vecerasnji start. Protiv Red Soxa, 0-2, 4.56 ERA. Peavy, 2-0, 4.21 ERA, protiv Oriolesa. Ukupno, 1-3, 4.72 ERA. Peavy je imao i bolje sezone. U gostima baca nesto losije;Baltimore ima neugodan power lineup.

Dickey, 2-3, 6.58 ERA, protiv Twinsa. Sezona, 6-4, 4.25 ERA. Nolasco, 0-0, 3.09 ERA, protiv Toronta. Dosadasnji deo sezone, 4-5, 5.65 ERA. Trend forme, Dickey(2-0, 4.42 ERA), Nolasco(2-1, 6.11 ERA). Toronto na 2 vezana meca, nije dao poen. Vreme je za budjenje.

Noesi, 0-1, 8.31 ERA, protiv Detroita. Sezonski bilans, 1-3, 3.92 ERA. Porcello, 9-5, 3.88 ERA, protiv White Soxa. Ima dobru sezonu, 8-3, 3.69 ERA. Aktuelni nastupi, Noesi(1-0, 2.33 ERA), Porcello(1-2, 6.00 ERA). Noesi u nesto boljoj formi, mada postava Tigersa, ima puno kvalitetnih udaraca. Detroit daje nesto vise poena, par meceva unazad. Starteri polako vracaju formu, bullpen je i dalje ocajan.

Richards, 0-3, 6.49 ERA, protiv Athleticsa. Start, 5-2, 3.25 ERA. Chavez, 1-2, 4.70 ERA, protiv Angelsa. Do sada, 5-3, 3.04 ERA. Tri starta unazad, Richards(1-1, 4.60 ERA), Chavez(1-2, 4.67 ERA). Duel divizijskih rivala. Oakland vodi 5-1, u sezonskoj seriji. Angelsi su konkurentniji, u odnosu na proslu sezonu, no ocekujem egal tekmu, te probah hendikep na goste.

Vogelsong, 1-1, 5.59 ERA, protiv Nationalsa. Za sada, 4-2, 3.39 ERA. Strasburg, 2-0, 1.89 ERA, protiv Giantsa. Pocetni deo sezone, 5-4, 3.10 ERA. Forma, Vogelsong(2-0, 2.79 ERA), Strasburg(2-1, 2.25 ERA). Duel ekipa, cije su skoro cele rotacije u odlicnoj formi. Probao under veceras.

 

 

Od tenisa, odigrah dva tiketa, za oprezniji ulog.

Fix, Kohlschreiber, Janowicz, Giorgi, Mahut, Hewitt. 

Gemovi, Vekic >21.5, Janowicz >22.5, Brown 10+ 1. set, Brands 10+ 1. set.

 

Kako mrzim, kada mi pogrese kod kucanja "slobodne igre", a onda ne mogu to da isprave(poniste). Treci MLB dabl, imam u dve varijante(silom prilika), San Francisco-Washington >7.5, odnosno <7.5. Bah, jedino je dobro sto ne tovarim do SP, pa se i ne nerviram previse.

Link to comment

MLB 1/4, mrzim kada mi pogresno uplate, Oakland naravno nije odigrao u egalu. Tenis ocekivano kilavo krenuo, nakon promene podloge.

 

 

MLB

 

Toronto-Minnesota 1 (Happ-Correia)

Tampa-St.Louis 2 (Odorizzi-Wainwright)

 

Chicago White Sox-Detroit 2 (Danks-Verlander)

San Francisco-Washington 1 (Bumgarner-Fister)

 

Cincinnati-LA Dodgers H2(+1.5) (Leake-Beckett)

Seattle-NY Yankees H1(+1.5) (Iwakuma-Nuno)

 

Happ, 1-0, 1.42 ERA, protiv Minnesote. U sezoni, 5-2, 4.12 ERA. Correia, 1-3, 6.48 ERA, protiv Toronta. Start, 2-7, 6.11 ERA. Trend forme, Happ(2-1, 3.86 ERA), Correia(0-2, 5.00 ERA). Blue Jaysi prekinuli mini seriju poraza(2), ocekujem da i veceras odigraju dobro;imaju startera koji je u boljoj formi i opasan lineup.

Odorizzi bez nastupa protiv Cardinalsa. Ove sezone, 2-6, 5.31 ERA. Wainwright, 0-0, 6.35 ERA, protiv Raysa. Dosadasnji deo sezone, 8-3, 2.31 ERA. Aktuelni nastupi, Odorizzi(0-2, 6.28 ERA), Wainwright(1-1, 3.98 ERA). Tampa igra uzasno. Piceri bacaju nesto bolje, no udaraci su katastrofalni. Ne mogu iskoristiti RISP situacije. St.Louis ne daje previse poena, no kada se sve sabere, sve osim sigurne pobede Cardinalsa, bilo bi veliko iznenadjenje.

Danks, 5-10, 5.18 ERA, protiv Detroita. Sezonski bilans, 4-5, 4.32 ERA. Verlander, 15-12, 3.98 ERA, protiv White Soxa. Za sada, 6-5, 4.19 ERA. Forma, Danks(1-1, 1.21 ERA), Verlander(1-2, 6.30 ERA). Verlander  baca promenljivo. Danks tradicionalno stagnira protiv Tigersa. Oba napada produktivna, dajem prednost ipak boljoj postavi gostiju.

Bumgarner, 2-2, 2.61 ERA, protiv Washingtona. Krenuo sa, 8-3, 2.68 ERA. Fister nije nastupao protiv Giantsa. Na nivou sezone, 4-1, 3.19 ERA. Tekuci trend, Bumgarner(3-0, 0.82 ERA), Fister(3-0, 2.45 ERA. San Francisco je dobio 6, od poslednjih 7 meceva, kada je Bumgarner startovao. Fister u odlicnoj formi, nakon nesigurnog pocetka ovogodisnje kampanje. Tvrd mec, na papiru, probao na domacina, jer su Nationalsi dosli do lagane pobede nocas.

Leake, 2-2, 4.80 ERA, protiv Dodgersa. Sezona, 3-5, 3.29 ERA. Beckett, 1-2, 7.07 ERA, protiv Redsa. Do sada, 3-3, 2.57 ERA. Tri meca unazad, Leake(1-2, 5.29 ERA), Beckett(1-2, 1.80 ERA). Puig igrao sinoc, ocekuje se povratak Gordona veceras. Mislim da je to vec dovoljno kvalitetna postava, da bih probao hendikep na goste.

Iwakuma, 1-1, 3.18 ERA, protiv Yankeesa. U novoj sezoni, 4-2, 2.66 ERA. Nuno nije igaro protiv Marinersa. Pocetni deo, 1-2, 5.33 ERA. Trend nastupa, Iwakuma(1-2, 4.05 ERA), Nuno(0-1, 4.42 ERA). Iwakuma jos uvek trazi, svoju prepoznatljivu formu. Nuno malo bolji, mada mi je i dalje neubedljiv. Yankeesi neefikasni, kao retko kada. Ne vidim zasto ovo ne bi bio tesan mec.

 

Probao i dva teniska. Prvi ce uskoro poginuti na 10+ 1. set Youzhny-Karlovic. Ne razumem kako Karlovic moze naparviti brejk, protiv bilo kog nesto boljeg igraca.

Fix, Baghdatis, Cilic, Stepanek, Querrey, Dimitrov.

Link to comment

Bolje iz keca.

Ja sam usput dosao do podatka da je na posljednjih 5 Ep i Sp gost kretao s centra i to mi je jedina opklada za otvaranje. Doduse imam 0-1 u sistemu.

Link to comment

Nisam jos nacisto, sa sutevima za Brazil-Croatia. Videh da je prva granica 25.5. Par prvenstava unazad, Brazil, Spain, Russia, su najgori za procenu. Brazil ponekad i probam, dok ove druge, redovno preskacem.

Link to comment

Unicaja - Real 2

Cedevita - Cibona 1

Portugal - Irska 1X

Barcelona - Valencia 1

Galatasaray - Ulker 1

 

4,34

 

plus sistem mlb

 

Baltimore - Boston 2

Tampa - St.Louis >6,5

Chicago WS - Detroit(-1) hc2

Seatlle - NY Yankees 1

Texas - Miami tex >4,5

San Francisco - Washington >6,5

 

4,5,6/6

Link to comment

Danas prosao Cedevitu i Partizan dubl @ 1.9.

Super mi ide kad nemam vremena da razmisljam i komplikujem vec samo odigram ono sto mi izgleda logicno. Prolaznost u posljednjih par dana mi je oko 90% :o

Edited by Feindouno
Link to comment

mrzi me sad da kopam po "fotografije, snimci, šareniš, nigde potrebnih informacija" nba sajtu, ali čini mi se da su u poslednjih pet mečeva nosioci igre sparsa u 75% slučajeva išli u minus poene. jebo me dankan, šutnuo sedam puta na koš.

Link to comment

MLB 1/3, tenis na travi, tezak za pogoditi. Najsumnjiviji MLB tiket prosao. Par stvari, koje prodjose na poene, stavih na neki siri uzaludni tiket. Pfff, losa selekcija i dalje.

 

 

MLB

 

Texas-Miami 1 (Darvish-Turner)

Colorado-Atlanta 2 (Matzek-Teheran)

 

Tampa-St.Louis 2 (Bedard-Wacha)

Seattle-NY Yankees 2 (Young-Tanaka)

 

Cincinnati-LA Dodgers <7.5 (Cueto-Ryu)

Houston-Arizona >6.5 (Keuchel-McCarthy)

 

Darvish bez nastupa, protiv Astrosa. Ove sezone, 6-2, 2.36 ERA. Turner nema startova, protiv vecerasnjeg rivala. Do sada, 2-3, 5.93 ERA. Trenutna forma, Darvish(3-0, 2.45 ERA), Turner(2-1, 4.86 ERA). Darvish dobar, kao i uvek. Turner u Tampi zabelezio prvi pobedu u gostima u karijeri, nakon 18 neuspesnih pokusaja. Marlinsi dobili sinoc, ocekujem poravnanje rezultata u seriji.

Matzek ce imati MLB debi veceras, u dresu Rockiesa. Teheran, 3-0, 1.00 ERA, protiv Colorada. Dosadasnji deo sezone, 6-3, 1.89 ERA. Forma, 3-0, 1.77 ERA. Teheran bi imao neku pobedu vise, da Bravesi nemaju jedan od najlosijih napada u ligi. Gosti su dobili prva dva meca serije(3-1, 13-10). Mislim da bi mogli do trece pobede, posto se Teheran nalazi u odlicnoj formi.

Bedard, 2-3, 5.60 ERA, protiv Cardinalsa. Sezonski bilans, 3-4, 3.61 ERA. Wacha nije bacao protiv Tampe. Pocetak, 4-4, 2.61 ERA. Aktuelni nastupi, Bedard(1-2, 6.14 ERA), Wacha(1-1, 2.84 ERA). Udaraci Raysa totalno van forme. Cardinalsi nisu odvec produktivni, no uz dobrog startera, velika podska i nije neophodna.

Young, 2-0, 4.43 ERA, protiv Yankeesa. Krenuo sa, 5-3, 3.42 ERA. Tanaka ce imati prvo pojavljivanje protiv Marinersa. Na nivou sezone, 9-1, 2.02 ERA. Poslednji nastupi, Young(2-1, 3.12 ERA), Tanaka(3-0, 0.87 ERA). Osim starta protiv Cubsa, Tanaka fenomenalan. Young se pokazao kao dobro resenje u rotaciji domace ekipe. Seattle ima nesto bolji napad nego ranijih sezona. Yankeesi ne previse efikasni, no Tanaki i nije potrebno puno poena.

Cueto, 1-5, 3.19 ERA, protiv Dodgersa. Za sada, 5-5, 1.97 ERA. Ryu, 2-0, 2.51 ERA, protiv Redsa. U sezoni, 7-2, 3.08 ERA. Trend forme, Cueto(1-2, 2.41 ERA), Ryu(3-0, 3.26 ERA). Cueto nesto losiji protiv Philliesa, 4 pustena runa. Ryu vezao 4 pobede. Tvrd mec u najavi, vrhunski starteri, mislim da vredi probati under.

Keuchel, 0-2, 7.20 ERA, protiv Arizone. Pocetni deo sezone, 7-3, 2.50 ERA. McCarthy, 2-1, 1.00 ERA, protiv Astrosa. Sezona, 1-8, 5.13 ERA. Prethodni startovi, Keuchel(2-1, 1.29 ERA), McCarthy(0-2, 6.75 ERA). Na Chase Fieldu je plen podeljen, 1-1 u pobedama. Keuchel baca odlicno, dok McCarthy nikako da nadje formu. Houston igra sve bolje, kako rotacija, tako i udaraci, nisu vise tim za potkusurivanje sa starta sezone. Nadjoh ovu malu granicu, te probah over.

 

Odigrao tenis i danas. Egzibicioni je vec pao.

Glavni, fix, Kohlschreiber, Gulbis, Raonic, Tsonga.

Link to comment

mrzi me sad da kopam po "fotografije, snimci, šareniš, nigde potrebnih informacija" nba sajtu, ali čini mi se da su u poslednjih pet mečeva nosioci igre sparsa u 75% slučajeva išli u minus poene. jebo me dankan, šutnuo sedam puta na koš.

 

ja sam konačno dočekao lenarda u ovoj seriji. i to kako,došao over u prvoj četvrtini. ima zanimljivih kombinacija u pinbetu,recimo juče je bilo 21,5 arojo i mekejleb zajedno. koji poen više je bilo manu i lenard zajedno. ja vezao lenarda sa čistom dvojku @2,5 i overom na metse i milvoki koji mi došao tačno 0,5 preko granice. pogodio sam i na jednom rekreativnom overe na partizan,pavlovića i galatu ali me ujebela nesretna barsa protiv valensije koja je šutirala 1 od 18 trojke

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...