Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja ću da stavim sve pare na Španiju protiv Holandije pa ako to dođe onda ćemo lako :D

 

Uzgred napasi mi se Lenarde muda i ti i tvoja dva faula i lopta koja izlazi iz koša i tvoj generalno ulazak u finale kao čkapi

Edited by theanswer
Link to comment

Morao sam da odigram over u 2/4 neplanirano i proci ce k'o iz picke.
Tacno se vidi da imaju preko 100 poena po poluvremenu u rukama.

Link to comment

Trecu postavili na 48.5 i dodje over tako sto LeBron i Spliter ubace 7 poena za 27 sekundi.

Nisam igrao, mala kvota bila, 1.76

Link to comment

MLB 1/3. Korektno. Cardinalsi oborise i kombo. 

 

Probacu Germany 4+, 7+. Oni ce valjda pokusati, da u opustenoj atmosferi, odu na prvenstvo.

Link to comment

Uhh, hrabro, ja tu ne bih uzeo ni 2,20. Koja bi ti bila donja granica kvote na Hrvate koju bi uzeo?

Srecno u svakom slucaju

 

pa recimo 1.8. mislim, ne može kandidat za osminu finala sp protiv nesrećnih australijanaca da dobije kvotu 2.5. favoriti su čak i ako izađu u kombinovanom sastavu.

Link to comment

Gledao sam Hrvate protiv jadnog Malija i nista mi se ne svidja kako igraju. Ne bi me cudilo da bude 0-0 i ne pada mi na pamet da igram na njih.

Link to comment

MLB

 

Pittsburgh-Milwaukee 2 (Cumpton-Lohse)

Colorado-LA Dodgers 2 (Butler-Ryu)

 

Cincinnati-Philadelphia 1 (Cueto-Hamels)

Texas-Cleveland 1 (Darvish-Bauer)

 

Baltimore-Oakland >8.5 (Wei-Yin Chen-Milone)

Detroit-Boston >8.5 (Smyly-Rubby De La Rosa)

 

Lohse je 11-2, 3.31 ERA, protiv Piratesa. U dobroj je formi, 2-0, 1.90 ERA. Cumpton baca bolje kod kuce, no nece imati puno prostora za gresku. Skor u sezonskoj seriji je 8-2 za Milwaukee.

Ryu ima pobede, na sva 3 prethodna starta. Colorado u losoj seriji, veceras im startuje ruki. Coors Field nije prijateljsko mesto za picere. Vreme je da se napad Dodgersa probudi, kvaliteta sigurno imaju.

Cueto je 5-4, 1.68 ERA, na nivou sezone. Imao bi vise pobeda, da nije slabe podrske. Hamels polako dize formu. Ima perfektnu tradiciju protiv Redsa, 8-0, 1.67 ERA, te je ovo ipak odigrano opreznije.

Darvish standardno dobar. Aktuelni trend, 2-1, 1.57 ERA. Bauer siguran protiv Colorada, mada ovo nije prijatno gostovanje, ni za koga. Udaraci Rangersa, konacno proradili. Cleveland vezao 6 pobeda, te je oprez neophodan.

Baltimore-Oakland, duel ekipa koje imaju fin trend overa. Oriolesi spojili 4 meca, koja su isla u plus. Oakland igra dobro, kako kod kuce, tako i u gostima. Nakon nesto tvrdje serije protiv Yankeesa, vreme je za HR derbi.

Detroit ne mozes proceniti. Starteri losi, bullpen uzasan, napad nedovoljno produktivan. Vadi ih jedino to, sto im je divizija izjednacena, te su i dalje prvi. Boston takodje tezak za procenu. Nakon velike serije pobeda, pocisceni protiv Indiansa. Red Soxi imaju nedovoljno iskusnog startera, mozda i napad Tigersa proradi. Smyly ne uliva poverenje.

 

Tenis dolazi kako treba ovih dana. Juce prosao tiket sa 8 parova. Danas probah u fiksu, Djokovic, Nadal. Haider-Maurer, Harrison, Riba-Madrid.

Edited by Miljenko
Link to comment

X i 0-2, sistem 6/10: Meksiko, Japan, Spanija, Kolumbija, Engleska, Svajcarska, Iran, Portugal, Gana, Rusija.

0-1, sistem 6/10: Brazil, Meksiko, Belgija, Spanija, Rusija, Portugal, Kolumbija, Iran, Svajcarska, Engleska.

Link to comment

Ka Akureyri - UMF Tindastoll 3+ 

Oostende - Aalstar 1 

Lietuvos - Prienai 1  

 

2,20 prošao

 

Sassari - Milano  milano >80,5 

Bayern - Oldenburg 1 

Valencia (-7,5) - Barcelona  2 

Ulker - Galatasaray 1 

 

3,75 prošao

 

I jedan sistem MLB:

 

Yankees - Oakland hc1 

Kansas - St.Louis >7,5 

Detroit - Toronto detr. >4,5 

Washington - Philadelphia 1 

Tampa - Miami <7,5 

 

3,4,5/5 pao 1/5

Juče prolazno, fino.

 

Večeras:

 

Hrvatska - Australija 1X

St.Patricks - St.Patricks Cy 1

Brazil - Srbija 1

Kolumbija - Jordan 1

Real - Unicaja 1

 

2,08

 

Njemačka - Armenija 3+

Grčka - Bolivija bol. ne daje gol u 1.p

Virtus (-8,5) - Montepaschi  1

Italija - Poljska (odb) 1

Austrija - Makedonija (odb) 2

 

3,53

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...