Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sam ostvario najveći dobitak na jednoj tekmi do sada.

 

Partizan +5.5 @1.83

Partizan +6.5 @1.83

Partizan +11.5 @1.83

Partizan +13.5 @1.83

 

Partizan @3.65

Partiyzan @10.00

 

i još gomila manjih uplata na hendikepe, na Partizan dok je bila manja kvota (1.33, 1.65 i sl.)

 

Htedoh i Megu @17.00 ali sam na kraju igrao tek kad je kvota pala na 2.25.

Link to comment

MLB 3/4. Ok vece. Boston zatajio sa poenima. Bilo je dosta teskih duela, par meceva koji nisu dosli, sam za promenu preskocio.

 

 

Tenis

 

Sharapova fix

Bouchard fix

Djokovic fix

 

Danas nema tako sigurnih stvari, no probah ovaj tiket, bez preterivanja sa ulogom.

Link to comment

Danas bas nista nema.

Odigrao Holandiju U21 protiv Luksemburga, -3.5 @ 1.8 i kombinacije HT/FT tacnih rezultata.

H2H nije sjajan, Holandija je proslu dobila samo 0-1 golom iz penala ali su prethodne 2 dosle 0-5 i 4-0 pa se kao nadam nekom takvom rezultatu.

Inace Holandjani gaze ostale u grupi, Gruziju su dobili 0-6, Skotsku 4-0 i 1-6 i nadam se da se nece opustati posto im je Slovacka za petama.

Link to comment

MLB

 

Cincinnati-San Francisco H2(+1.5) (Bailey-Lincecum)

 

Houston-LA Angels 2 (McHugh-C.J. Wilson)

 

Colorado-Arizona 1 (De La Rosa-Chase Anderson)

 

LA Dodgers-Chicago White Sox >7.5 (Haren-Noesi)

 

Detroit-Toronto 1 (Anibal Sanchez-Hutchison)

 

Milwaukee-Minnesota >7.5 (Gallardo-Deduno)

 

Prva 4 para, za nijansu jace.

Bailey, 2-0, 4.26 ERA, protiv San Francisca. U sezoni, 5-3, 5.04 ERA. Lincecum, 0-3, 8.65 ERA, protiv Redsa. Do sada, 4-3, 4.18 ERA. Tekuca forma, Bailey(2-1, 5.94 ERA), Lincecum(1-1, 2.85 ERA). Lincecum u usponu forme. Giantsi retko gube, te mislim da mogu odigrati, makar egal mec.

McHugh, 0-1, 2.57 ERA, protiv Angelsa. Ima finu sezonu, 3-3, 2.80 ERA. Wilson, 6-3, 2.78 ERA, protiv Astrosa. Za sada, 6-4, 3.05 ERA. Poslednja 3 starta, McHugh(1-2, 2.79 ERA), Wilson(2-1, 1.57 ERA). Houston nakon serije pobeda, vezao dva poraza. Angelsi povezali 3 neuspeha. Kod gostiju se vraca Hamilton, te bi napad, trebao biti ubojitiji.

De La Rosa, 8-5, 2.57 ERA, protiv Arizone. Sezonski bilans, 6-3, 3.66 ERA. Anderson bez nastupa, protiv Rockiesa. Na nivou sezone, 3-0, 4.02 ERA. De La Rosa je, 2-0, 0.56 ERA, na prethodna 3 nastupa. Colorado se nije dobro pokazao, tokom serije gostovanja(2-7). Veceras im je prilika za prekid mini serije poraza(4), iza najboljeg clana rotacije. Arizona takodje u losoj seriji, od 3 poraza. 

Haren, 3-1, 3.76 ERA, protiv White Soxa. Sasvim pristojan, ove sezone, 5-3, 3.28 ERA. Noesi nema startova, protiv Dodgersa. Bez pobede, i dalje, 0-3, 4.33 ERA. Trend forme, Haren(0-2, 4.50 ERA), Noesi(0-1, 4.19 ERA). Haren baca bolje od ocekivanog, pustio 3 runa protiv Piratesa. Noesi primio samo 1 poen, protiv Indiansa, no bez adekvatne podrske. Napad domace ekipe mora bolje. Abreu se vratio u postavu White Soxa sinoc, i odmah udario HR. Duel potencijalno opasnih napada i ne tako dominantnih startera, mislim da vredi probati over.

Sanchez, 2-2, 5.48 ERA, protiv Toronta. Do sada, 2-2, 2.49 ERA. Hutchison nema istorijat duela sa Tigersima. Start, 4-3, 3.88 ERA. Aktuelni nastupi, Sanchez(2-0, 1.77 ERA), Hutchison, 3-0, 2.75 ERA. Detroit zavrsio, ne bas sjajnu seriju gostovanja (3-4). Toronto najprijatnije iznenadjenje. Iskoristili niz meceva na domacem terenu, kako bi popravili skor(34-24). Detroit obicno dobro igra, protiv Blue Jaysa. Da neko drugi startuje za Tigerse, verovatno bih preskocio. Sanchez je u dobroj formi. Pobedu na proslom mecu, mu je uskratio closer Nathan, primivsi Hr za 3 poena, u bottomu 9. ininga.

Gallardo, 2-1, 2.63 ERA, protiv Twinsa. Pocetak, 3-3, 3.56 ERA. Deduno, 1-0, 1.29 ERA, protiv Brewersa. Ukupno, 1-3, 3.86 ERA. Tri starta unazad, Gallardo(1-1, 5.51 ERA), Deduno(1-1, 4.24 ERA). Gallardo ima problema sa povredom, u poslednje vreme. Zabelezio pobedu, protiv Oriolesa, uz 3 primljena runa. Deduno protiv Texasa, pustio 4 runa, tokom nepunih 6 ininga. Milwaukee ima 9 overa, na poslednjih 10 meceva, a i ova serija, retko ide u minus.

Link to comment

Meksiko - Bosna 1X

Cedevita - Cibona 1

Holandija(21) - Luksemburg(21) 4+

 

2,84

 

Brazil - Panama H1

Sassari - Milano 2

Oldenburg - Bayern 2

 

3,48

 

Zielona gora - Turow  1

Unicaja - Gran Canaria 1/1

Washington - Philadelphia (mlb)  1

 

3,72

 

juče prvi prošao, na drugom Strasbourg zajebao, mamicu im.

Edited by Babu Bhatt
Link to comment

imam đokovića -6.5 gemova. sve što je trebalo da uradi u poslednjem je da osvoji dva gema na svoj servis. na 5-2 cirkuzant gubi prvi i jedini gem na svoj servis u celom meču i tako mi ruši tiket. marš u kurac. jebeš mi sve ako ovo ne šteluje namerno.

Edited by Evropejac
Link to comment

a ovo govedo raonić se ubi da uzme dva gema, ali sad kad je došlo do poslednjeg i prilike za povratak u meč, frljaj lopticu kojekude... jebite se bre i vi i vaš pederski sport

 

ne sećam se da sam skoro ovako ispizdeo zbog nekog pada

Edited by Evropejac
Link to comment

Sta tek reci za ove Holandjane majmune :isuse:

 

45+1Great opportunity for Netherlands.

 
 
45That was a good chance for Netherlands!
 
29 That was a good chance for Netherlands!
25 Great opportunity for Netherlands.
16 Great opportunity for Netherlands.
16 Aké (Netherlands) hits the woodwork.
15 Great opportunity for Netherlands.
9That was a good chance for Netherlands!
Link to comment

Danas pocelo CONIFA svjetsko prvenstvo, spektakularno takmicenje ali nazalost ne vidim ga u ponudi nigdje sem na Triobetu.

Jadnici iz Darfura su najgori, danas su izgubili 20-0 :Hail: 

Sutra igraju protiv Juzne Osetije, razmisljam da odigram protiv njih, hendikep je svega -12.

Cini se da su i Tamil Eelam neki mucenici al oni igraju tek u utorak protiv mocnog Kurdistana. edit: ne, ipak igraju i sutra protiv Aramejaca :lol:

Moglo bi se i to.

 

Kurdistan razvalio Tamilce 9:0. Gledao juce hendi na Nordicbetu bio -3, a nisam bio siguran i mrzelo me da otvaram nalog. U svakom slucaju, perspektivno takmicenje za kladjenje, mada ce u zavrsnici biti tesko pogoditi. :D

 

Danas igrao Sassari-Milano over 164,5 i Fenerbahce 1. 

Link to comment

Kurdistan razvalio Tamilce 9:0. Gledao juce hendi na Nordicbetu bio -3, a nisam bio siguran i mrzelo me da otvaram nalog. U svakom slucaju, perspektivno takmicenje za kladjenje, mada ce u zavrsnici biti tesko pogoditi. :D

 

Isti sam debil. Tj gori posto imam nalog.

Al uhvatio sam keca na Sapmi :)

Darfur igra za plasman u cetvrtak, jos to valja odigrati i da se razilazimo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...