Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

neshvatljivo mi je da se za mec okc - sas daju granice za pp 51.5 i 50.5. obe ekipe od pet utakmica u seriji prebacili su ovu granicu cetiri puta i to kad su prebacili onda je to dobrano doslo preko. kvota u maxbetu 1.90.

Link to comment

ja sam dodao hrvate i opoganio tiket overom na pirgavog i kolšrajbera, oni ga baš odužiše, valjda neće pirgos da preda zbog zadnje lože :isuse:

 

bravo fei

Edited by Evropejac
Link to comment

Ne znam za Benin, jadne su kvote a sad ne mogu da vidim ko ce igrati.

Juce Mozambik igrao samo 0-0, danas ovi po 1-0, ko zna...

Link to comment

Naravno, opet nisam na vreme video. Meni subota dan za odmor i od foruma. :D Bravo Fei, odlicno ti idu Afrikanci.

 

Ja odigrao Partizan danas, doslo jedva na kraju.

Veceras cu da probam Spurse -6.5 @4.4 WH

Link to comment

Da africke reprezentacije igraju 12 mjeseci godisnje bio bih milioner.

Chad i Malawi su izgleda igrali danas (3-0 HT, 3-1 FT) a mnoge kladionice i dalje imaju taj mec u ponudi pa probajte keca ako vas ne mrzi. Ja necu da se zezam sa ovima na netu da me ne bi banovali :ph34r:

Link to comment

MLB 3/5. Bolje. Vhite Soxi zakazali, ponovo nisu uspeli da udju u okvir hendikepa.

 

 

Tenis

 

Berdych fix

Federer fix

Djokovic fix

Sharapova fix

 

Dva propratna, Berdych >40.5, Federer >38.5 i Bouchard >21.5, Suarez Navarro 9- 2. set, Raonic fix.

Smanjio sam uloge. Ovo je vec runda, gde nista nije iznenadjenje(dobro, mozda kod zena i jeste)

Edited by Miljenko
Link to comment

MLB

 

 

LA Dodgers-Pittsburgh 1 (Greinke-Volquez)

 

Seattle-Detroit 2 (Elias-Scherzer)

 

Washington-Texas 2 (Roark-Darvish)

 

Toronto-Kansas 1 (Buehrle-Guthrie)

 

NY Yankees-Minnesota <9.5 (Whitley-Hughes)

 

Milwaukee-Chicago Cubs <7.5 (Lohse-Samardzija)

 

Fiksevi nesto jace.

Greinke, 5-2, 5.29 ERA, protiv Piratesa. Ima odlicnu sezonu, 8-1, 2.18 ERA. Volquez, 2-3, 3.86 ERA, protiv Dodgersa. Do sada, 2-4, 4.30 ERA. Trend od 3 starta, Greinke(2-0, 1.74 ERA), Volquez(1-1, 4.15 ERA). Dodgersi konacno dobise sinoc. Skor u seriji je 2-1 za goste. Greinke bi trebao biti dovoljan za podelu plena.

Elias bez startova protiv Detroita. Krenuo sa, 3-4, 4.02 ERA. Scherzer, 4-1, 2.70 ERA, protiv Marinersa. Pocetak, 6-1, 3.00 ERA. Aktuelni trend, Elias(0-2, 4.82 ERA), Scherzer(1-0, 5.68 ERA). Elias pustio 5 runova, protiv Angelsa. Scherzer primio 12 poena, na prethodna 2 meca, no nije dozveo poraze, jer je napad dao dosta poena. Veceras ima sansu, da se vrati u formu, protiv jednog od losijih napada lige. Cano je pod znakom pitanja kod domacih i danas.

Roark nije nastupao protiv Rangersa. Dosadasnji deo sezone, 3-3, 3.47 ERA. Darvish, 4-2, 2.35 ERA, na nivou sezone. Poslednja 3 starta, Roark(1-2, 3.00 ERA), Darvish(2-1, 1.52 ERA). Rotacija Texasa, je pala na niske grane, kada ih nepouzdani napad Nationalsa, onako puni(19 poena, na 2 meca). Darvish bi trebao da prekine taj negativan trend i donese utesnu pobedu gostima. 

Buehrle, 24-12, 3.64 ERA, protiv Royalsa. Od starta sezone, 9-1, 2.33 ERA. Guthrie, 3-8, 3.46 ERA, protiv Toronta. Ukupno, 2-4, 4.14 ERA. Pogled 3 meca unazad, Buehrle(2-0, 3.10 ERA), Guthrie(0-2, 2.57 ERA). Buehrle ima neverovatnih 9 pobeda, na 11 startova. Udaraci Blue Jaysa  su u dobroj formi, te ce mu posao biti, na prvi pogled, olaksan. Guthrie, na proslom startu, pustio samo jedan poen, no nije imao nimalo podrske, te je zabelezio poraz. Skor u seriji 2-1 za Royalse. Gosti imaju standardne probleme u napadu. Odigrali su dobro prva dva meca serije, a onda katastrofalno porazeni sinoc. I ovde ocekujem podelu plena u seriji(bolji napad, starter).

Whitley ce imati 4 sezonski start veceras. Do sada, 0-0, 2.57 ERA. Hughes ubedljiv, u novoj sezoni, 5-1, 3.23 ERA. Na prethodna 3 starta je, 1-0, 1.80 ERA. Yankeesi iznenadjujuce neefikasni. Ne koriste RISP situacije. Sinoc nisu dali poen, na sve 3 pune baze, bez auta, u prvom iningu. Whitley se pokazao dosta dobrim, no napad ga ne prati. Hughes pronasao formu, u dresu Twinsa. Granica je visoka, lici na under.

Lohse, 6-6, 5.08 ERA, protiv Cubsa. U sezoni, 6-1, 2.92 ERA. Samardzija, 2-5, 3.58 ERA, protiv Brewersa. Fenomenalna sezona, uprkos samo jednoj pobedi, 1-4, 1.68 ERA. Tekuci trend, Lohse(2-0, 3.32 ERA), Samardzija(1-1, 2.37 ERA). Lohse izgubio pobedu, na poslednjem startu, usled loseg nastupa bullpena. Samardzija protiv San Francisca, konacno dosao do pobede. Za promenu imao dobru podrsku. Imao je 10 strajkauta na tom mecu i cak i jedan RBI. Vecerasnji starteri su u formi, te i ovaj par vuce na igranje minusa.

Edited by Miljenko
Link to comment

probaću over 19.5 na muguruzu i parmentijer (znam kako zvuči), ova francuskinja ludača se zagreva kao pećnica na 50 stepeni, prvi set gubi, onda upadne u neki trans i bije ko luda

Link to comment

Probajte keceve na Kongo i Ekvatorijalnu Gvineju, bez nekog divljanja.

Ja sam igrao dublove sa Beninom @ 1.85 i Italijom u odbojci @ 2 dok su jos bile pristojne kvote.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...