Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Oba napada prilicno kilava. Ovi moji, pokazuju znake zivote. Dobili 3-1 seriju protiv Nationalsa. Jacob deGrom dobar do sada. Pittsburgh ima bolji bullpen. Egal mec, odnosno serija. Ja sam prvo hteo H2, no ipak je to nesigurna rabota.

Link to comment

tačno kad odigram minus na oli-pao, a svaki put sam ga do sada nišanio i obilazio, treneri izbace svoje crnce grmalje i onda i jedni i drugi prangijaju kao da su denver i oklahoma.

 

jebeno neverovatno, alvertis debilčina sve vreme skuplja unutra kao da brani šekila, ovi imaju 8/13 za tri, maltene sve otvorene trojke bile :isuse:

Edited by Evropejac
Link to comment

Ja ih nisam u zivotu odfigrao, svaki put sam ocekivao da odigraju na 100 poena sto se i desavalo. Sreca i danas zaboravih.

Link to comment

ma jebo im ja mater, raško i dženkins bolje brane pik od paovih idiota, kod pola pikova je oli mogao da bira da li će da šutira neometano za tri ili neometano za dva. nisam znao da gist ne igra, ovi ostali nisu u stanju da se okrenu oko svoje ose.

Link to comment

E moj Valverde,upropastiše 2:0 u osmom

A ja se plasim da odigram ove moje, vec stavim mrtvi Washington. Pittsburgh je bar kompletan, za razliku od Nationalsa.

Link to comment

Ne znam, tu su negdje, to izgleda kao dobra ponuda za navlacenje naivnih.

Nisam skoro nista igrao u toj 7eriji. Pao drvo Hiberta jednom za kos i uzeo malo na dvojkama u prve 2 posto sam drugu jace odigrao.

San Antonio mije dvojka z sve pare, nema sanse da ih opet sudije onako jebu.

Link to comment

A ja se plasim da odigram ove moje, vec stavim mrtvi Washington. Pittsburgh je bar kompletan, za razliku od Nationalsa.

 

Jebo me je u zdrav mozak večeras. Očekivao sam W večeras za deGroma,lepo se izvukao iz prva 3 i onda laganih 6 i 2/3 i Valverde uđe da napravi final out u osmom na 2:1 bez trkača na bazi i sve ode u pm. Čekao bih Kardse za solidnu isplatu.

Link to comment

Smyly pustao home runove, kao na HR derbiju. Bah. znam da im je bullpen kljakav, no rotacija je u cudnoj seriji losih nastupa.

Veceras baca Scherzer, probacu i sa njim nesto, ali cekam kvotu prvo.

 

U vezi ovih 10-0, takav je to sport. Moze se desiti bilo sta. Starter nema vece. Ne odgovaraju mu vremenski uslovi. Protivnicki udaraci dobro ocenjuju, sve sto baci...

Jedino je glupo, kada vidis da si pao vec posle par ininga. 

 

U singlu stavim najverovatnije meceve. Tu sam veceras i imao jedini pogodak.

 

Valverde dobio "sut u dupe", posle onog sranja sinoc.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...