Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Znam, nije me odusevio ni na prva 2 meca. Htedoh da odigram nesto, kada cu vec gledati mec, te nabacah tiket, mozda proradi i on.

Link to comment

Nakon sto je potvrdjeno da je Price out, ocekivao sam da Canadiensi nece zabeleziti pobedu u seriji(eventualno neku slucajno). Medjutim, prosli mec su odigrali odlicno. Dobili bi mec vec u regularnih 60 minuta, da nije bilo onih glupih golova. Kada bih igrao, probao bih winner 1 (regularni tok meca). Ne cenim nesto preterano Rangerse, no Lundqvist brani konstantno dobro, te imaju sansu za trijumf, i kada tim ne igra najbolje.

Link to comment

Ima li neko ideju kakvo je stanje sa Kamerunom? Vredi li to nesto, igraju li nesto? Sem igraca u sastavu nemam pojma kakvi su. Sa cokalijama igraju na neutralnom terenu, a Makedonci su realno jako tanki, 2 @ 1,85 mi deluje kao prilicno dobra opklada. To bi trebalo da mi bude centralni dogadjaj sutrasnjeg tiketa, te mi treba samo neko da me malo ohrabri  :lolol:

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Фала :)  Гледао најављени састав за сутра, тотална беда. Не видим како Камерун може да зајебе ово.

Link to comment

Imaju poprilicno neubedljive rezultate i oni, ali mi sam spisak igraca deluje sasvim korektno. Makedonci imaju grozan sastav i za svoje standarde.

Link to comment

tu više igraj protiv makedonaca nego na kamerunce, ne blistaju ni oni nešto, pogotovo van kameruna.

 

ja kad god igram protiv nekog umesto na nekog opasno popušim. al to sam ja :D

Link to comment

MLB 2/4, NBA 0/1, tenis 1/1. MLB odabrah uglavnom dobro. Singlovi nisu mogli lakse; drugi dabl sam mozda mogao bolje odabrati(St.Louis, a ne Seattle), no da se ne bunim, i ovako uzeh nesto sitno. Na NBA ustedeh pare tiketom. Tenis najlakse moguce.

 

 

Tenis

 

Djokovic 9- 1.set

Nadal 9- 1.set

 

Ovo je glavni tiket. Ne znam sta bi Ginepri mogao da uradi protiv Nadala. Djokovic standardno.

 

Odigrah jos dva tiketa, gde su ulozi manji(obicno tempiram potencijalne dobitke, u dve grupe).

Lisicki 9- 2. set, Sharapova 9- 1. set, Bouchard 9- 2. set, Jankovic 9- 1. set.

Od fiksa, tacno 16 parova, Montanes, Lisicki H1(-1.5), Sharapova H1(-1,5), Djokovic H1(-2.5), Simon, Robredo, Bouchard, Vinci, Gulbis, Nadal H1(-2.5), Fognini, H1(-1.5), Cornet, Jankovic, Wawrinka H1(-1.5), Petkovic, Kvitova.

 

 

Sada da razmotrim MLB parove i kvote.

Link to comment

MLB

 

San Francisco-Chicago Cubs <6.5 (Petit-Samardzija)

 

LA Dodgers-Cincinnati 1 (Ryu-Cueto)

 

Washington-Miami 1 (Roark-Eovaldi)

Milwaukee-Baltimore H2(+1.5) (Lohse-Tillman)

 

Oakland-Detroit H2(+1.5) (Milone-Smyly)

Philadelphia-Colorado >8.5 (Kendrick-Chacin)

 

Petit, 2-1, 5.23 ERA, protiv Cubsa. Do sada, 3-1, 4.76 ERA. Samardzija, 0-1, 2.70 ERA, protiv San Francisca. U sezoni, 0-4, 1.46 ERA. Trend od 3 starta, Petit(1-0, 4.00 ERA), Samardzija(0-1, 1.00 ERA). Samardzija nastavio neverovatnu seriju bez pobede. Ima najnizi ERA u celoj ligi, no uvek iskrsne nesto i spreci ga da dodje do trijumfa(tim ne postigne bukvalno nista, ili bullpen kiksira). Giantsi su u odlicnoj formi. Cubsi tesko postizu runove. Ocekujem tvrd mec i malo poena.

Ryu, 1-0, 1.29 ERA, protiv Redsa. Od starta sezone, 4-2, 3.00 ERA. Cueto, 1-4, 3.50 ERA, protiv Dodgersa. Za sada, 4-3, 1.86 ERA. Ryu je pustio 2 poena ili manje, na 6/8 startova. Cueto, prvi put od starta sezone, dozvolio protivniku vise od dva runa, u Washingtonu. Cini se da ga umor polako stize, jer Nationalsi imaju jedan od najkilavijih napada. Dodgersi moraju imati bolju ofanzivu, u kontinuitetu, ako zele borbu za vrh.

Roark, 1-0, 1.76 ERA, protiv Marlinsa. Krenuo sa, 3-2, 3.42 ERA. Eovaldi, 1-2, 6.00 ERA, protiv Nationalsa. U sezoni, 3-2, 3.41 ERA. Tekuci trend, Roark(1-1, 1.93), Eovaldi(1-1, 5.28 ERA). Nationalsi sinoc prekinuli mini seriju poraza. Matchup startera je na njihovoj strani, mada mi napad, ne uliva previse poverenja.

Lohse, 3-1, 3.69 ERA, protiv Oriolesa. Do sada, 6-1, 2.67 ERA. Tillman, 4-2, 4.21 ERA, od pocetka sezone. Bez startova protiv Brewersa. Tillman imao uzasan start protiv Piratesa, te veceras moze samo bolje. Gosti imaju bolje udarace, i mislim da nisu bez sansi, makar da odrze mec u egalu.

Milone, 2-0, 3.24 ERA, protiv Detroita. U sezoni, 2-3, 3.99 ERA. Smyly ima nepuna 3 ininga protiv Athleticsa i 5 primljenih poena. Sezonski bilans, 2-2, 2.97 ERA. Aktuelni trend, Milone(2-0, 1.37 ERA), Smyly(0-0, 3.00 ERA). Negde mora doci kraj, seriji losih nastupa picera Tigersa. Tu ne mislim samo na startere, vec i na bullpen. Detroit postize poene, no to nije dovoljno. Imaju jedan trijumf, na prethodnih 7 meceva. Domacin ima 4 vezana poraza. Potencijalno tvrd mec, hendikep na goste.

Kendrick, 3-3, 5.43 ERA, protiv Colorada. Do sada, 0-5, 4.53 ERA. Chacin, 2-0, 1.45 ERA, protiv Philadelphie. U sezoni, 0-3, 4.76 ERA. Poslednja 3 starta, Kendrick(0-2, 6.50 ERA), Chacin(0-2, 4.08 ERA). Udaraci Philliesa, potpuno utisani sinoc. Colorado se nije proslavio ofanzivno u Atlanti, mada su dobili jedan mec. Vecerasnji starteri nisu u sjajnoj formi, te mi ovo deluje kao zgodna prilika, da oba napada povrate samopouzdanje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...