Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 1/4, NBA 1/1, tenis ostao za danas. Dva najsigurnija MLB para pala. Tanaka, nakon neverovatne serije pobeda, porazen protiv "mrtvih" Cubsa. San Franciscu kiksirao closer, mogla su proci oba dabla. NBA dodje nekako. Na RG problemi sa kisom od starta. MLB kladjenje me ne ide previse ove sezone, dok u obe fantasy lige razbijam. Nisam nacisto, gde bih voleo da sam uspesniji, no kada bih mogao birati, izabrao bih oba. :D

 

 

MLB

 

Cleveland-Detroit 2 (McAllister-Scherzer)

 

NY Mets-LA Dodgers 2 (Jacob deGrom-Ryu)

Boston-Toronto 1 (Buchholz-Hutchison)

 

McAllister je 1-2, 4.29 ERA, protiv Detroita. U sezoni, 3-4, 5.36 ERA. Scherzer, 8-4, 4.44 ERA, protiv Indiansa. Do sada, 6-1, 1.83 ERA. Trend od 3 starta, McAllister(0-2, 9.49 ERA), Scherzer(3-0, 1.35 ERA). Tigersi(neocekivano) vezali 2 poraza protiv Clevelanda. Veceras im startuje, najbolji clan rotacije, te bi trebali doci, do utesne pobede u seriji.

Jacob deGrom odlican protiv Yankeesa, uz samo jedan pusten run, na debiju. Nije bilo podrske, te je zabelezio poraz, 1.29 ERA. Ryu, 1-0, 1.29 ERA, protiv Metsa. Za sada, 3-2, 3.00 ERA. Ryu je bio na listi povredjenih igraca, od 28. aprila. Na prvom mecu serije, napad Dodgersa se pokazao u pravom svetlu. Mogli bi nastaviti uzlazni trend i danas.

Buchholz, 10-5, 2.52 ERA, protiv Toronta. Na nivou sezone, 2-3, 6.17 ERA. Hutchison, 1-0, 1.29 ERA, protiv Red Soxa. Dosadasnji deo sezone, 2-3, 3.64 ERA. Buchholz iznenadjujuce nesiguran, ove sezone. Mozda je veceras prilika, da se vrati na trag nekadasnje forme, protiv "stare musterije". Mislim da je vreme da domaci prekinu seriju od 5 poraza. 

 

 

NBA

 

Durant >31.5

Duncan >17.5

 

Westbrook >26.5

Parker >18.5

 

Probah igrace ponovo, mozda nesto i dodje, za promenu.

 

Teniski tiket, od meceva sa RG kvalifikacija, Zanevska, Panova, Medina Garrigues, Bacsinszky, Watson, Kudryavtseva, Krunic.

Link to comment

MLB 0/2, NBA 0/2, teniski tiket i dalje u igri. Nije moglo mnogo gluplje od ovoga. Detroit dva puta ne uspeva da zatvori. NBA nepogodljiv. Kisa i dalje ometa RG kvalifikacije. 

 

Od danasnjih meceva, Bolelli, Rola, Harrison, u fiksu.

 

Za MLB jos nisu svuda izbacili kvote i granice.

Link to comment

MLB

 

NY Mets-LA Dodgers 2 (Niese-Greinke)

 

San Diego-Chicago Cubs <7.5 (Stults-Arrieta)

 

Colorado-San Francisco <9.5 (De La Rosa-Hudson)

Tampa-Oakland <7.5 (Cobb-Gray)

 

Niese, 1-0, 4.09 ERA, protiv Dodgersa. Do sada, 2-3, 2.54 ERA. Greinke, 1-1, 3.21 ERA, protiv Metsa. U sezoni, 7-1, 2.03 ERA. Dodgersi su 29-8, kada Greinke startuje. Gosti igraju nesto bolje, te mislim da bi mogli do nove pobede veceras.

Na Petco Parku, duel ekipa, koje nisu preopoznatljive, po dobrom napadu.Starteri u ok formi(ERA oko 3), nadjoh 7.5 granicu, u Milleniumu.

De La Rosa, 9-5, 4.15 ERA, protiv Giantsa. Za sada, 5-3, 4.14 ERA. Hudson, 5-2, 4.40 ERA, protiv Colorada. Dosadasnji deo sezone, 4-2, 2.09 ERA. Trend od 3 starta, De La Rosa(3-0, 2.37 ERA), Hudson(1-1, 1.93 ERA). Nezahvalan teren za igranje minusa, no starteri su u top formi, a granica je standardno visoka za Coors Field.

Cobb, 3-2, 2.78 ERA, protiv Oaklanda. Krenuo sa, 1-1, 1.89 ERA. Gray, 1-0, 0.00 ERA, protiv Tampe. Sezonski bilans, 5-1, 2.10 ERA. Rotacija Raysa, tek treba da se kompletira, veceras se vraca Cobb. Gray je iskoristio sansu, i postao nosilac rotacije Athleticsa. Cobb je mala nepoznanica(forma), dok Gray baca dobro, iz meca u mec.

Link to comment

Ocajne su kvote svakako. 
Ja odigrao Granitas vise golova u drugom @ 1.66 i probao one HT/FT kombinacije tacnih rezultata. Tu su kvote jos i ok al ima ih gomila pa se nece mnogo isplatiti.

 

edit:
Ukrajina bi morala da ugazi Niger veceras. Nekih 3-0 minimum.

Edited by Feindouno
Link to comment

Opet samo 1-0 na poluvremenu protiv ovih jadnika.
Naravno u zivotu se ne bih usudio da odigram neki under jer znam kakvi su.

Link to comment

edit:

Ukrajina bi morala da ugazi Niger veceras. Nekih 3-0 minimum.

 

odigrao ovo 1&3+

 

fala bogu da mi se vrati za prethodne dane i neverovatne promasaje.

Link to comment

Haha bravo.

Uzasan dan za mene, prvo Filipini odigraju samo 2-0 sa mrtvim Laosom od kog su bolji za oko 6 golova, onda Dainava izgubi samo 2-0 i tu popadam sve zivo i na kraju Ukrajinci... nista danas nisam pogodio, ako racunam tacne rezultate i sve imao sam seriju od preko 25 promasaja :isuse:

Link to comment

MLB 2/3(nekompletni dabl). Nakon lose nedelje, juce konacno korektan dan. Neverovatno je kako su ove RG kvalifikacije, kilavo dolazile. Kod muskaraca prolazi Ward u 3. kolo, uz gomilu domacih anonimusa. :huh:

 

 

MLB

 

Philadelphia-LA Dodgers 2 (Roberto Hernandez-Kershaw)

 

Baltimore-Cleveland 1 (Norris-House)

Detroit-Texas >7.5 (Anibal Sanchez-Baker)

 

LA Angels-Kansas 1 (C.J.Wilson-Duffy)

Seattle-Houston 1 (Felix Hernandez-Peacock)

 

Philliesi igraju bolje na gostovanjima. Kershaw vuce laksu povredu(noge), no ne bi trebalo da ima problema sa vecerasnjim nastupom. Nema sjajna iskustva protiv Philadelphie, no mislim da je vreme da se vrati u formu, a tim udje u seriju pobeda.

House ce imati drugi start veceras. Sinoc Indiansi izboksovali pobedu, u dodatnim ininzima, 8-7. Norris baca korektno, no bez prave podrske. Ocekujem da se napad Oriolesa, pokaze protiv za ovaj bivo, nedovoljno iskusnog startera.

Sanchez se vraca nakon pauze zbog povrede. Udaraci Rangersa ga skoro uvek nalupaju, 0-3, 9.49 ERA, protiv njih. Sezonski skor mu je dosta dobar, 1-2, 2.89 ERA. Baker, 7-5, 4.71 ERA, sa Tigersima(kao clan Minnesote). Napad Detroita moze samo bolje, od onog sinoc. 

Wilson do sada perfektan protiv Royalsa, 3-0, 2.91 ERA. Angelsi igraju bolje, nego prethodne dve sezone, mada i to i dalje nije tim, u koji bih smeo da se zakunem.

Felix prekinuo seriju meceva bez trijumfa, protiv Twinsa. Imao neocekivane probleme, protiv Astrosa, ove sezone. U karijeri, sa njima, 2-2, 2.40 ERA. Na nivou sezone, 5-1, 2.94 ERA.

 

 

RG kvalifikacije, Schwartzman, Watson, Larcher de Brito, Krajinovic, Bolelli, Berankis.

Link to comment

Nista, ne znam kakvi su Marokanci. Prosli put su ih nalupali al ko zna, Mozambik ce biti jaci nego protiv onih jadnika a ne moraju nesto ni da se cuvaju za revans.

Link to comment

na kraju nisam ni odigrao nista na maroko

 

iz zeznacije odigrao dve odbojke i sasari over 39.5 pp.

Edited by 189-
Link to comment

Al smorise s ovom pauzom u NBA.

Odigrao sam za prekosutra Spurse @ 2.15.
Nije mi jasno kako OKC moze da bude favorit nakon poraza od 17 i 35 razlike.

Ovo im je biti ili ne biti naravno al ne vidim cime oni mogu da dobiju ovaj San Antonio, narocito bez Ibake i sa ovolikom promajom u reketu.

Ako i bude nekog opustanja od strane Spursa to ce biti u cetvrtoj utakmici kao protiv Portlanda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...