Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne mogu, ne igra im Ibaka i San Antonio je mnogo ozbiljniji sad.

 

I ja cuh sad da ne igra Ibaka, pa sam odustao od eksperimenta (osim mozda da opalim na nekom olimpijskom tiketu iz dvojke u keca - kvota 5.90 u Maxbetu).

Edited by Nesh
Link to comment

i meni je to palo na pamet, ali onda se setim da ne volim da igram te koji treba da premaše sitnu granicu: treba da džedžim tri sata i gledam u pasulj hoće li da mu se odbije neka lopta u ruke, da li će mu triput baciti loptu da igra jedan na jedan, hoće li guzonja sa druge strane da ga faulira dvaput na šutu... a imam osećaj da će ceo kladilački svet to da igra. razmišljam da probam parkera preko 20, ako oklahoma bude igrala brže, moći će fino da izdivlja u tranziciji.

Link to comment

Imas Parker 22+ i pobjeda @ 4 na WH, to je malo pretjerana kvota.

 

edit: jel ni ti nisi igrao Mozambik? :(

Edited by Feindouno
Link to comment

to je fenomenalna kvota po meni.

 

ja igram over na san ant u svakoj kombinaciji,prošli put me sjebali jer su u prvoj ubacili samo 19 i zadnja 4 minuta pustili korija džosefa da igra,inače bi i to došlo da se parker nije povredio jer bi tada mils igrao koji je za džosefa lebron lično. falilo samo 3 poena na kraju. od oklahominih sam bacio kocku na džeksona,nemam pojma zašto,samo neki osećaj.

Link to comment

igrao sam iz keca u keca za hiljadu i po dinara :lol: hteo sam više, no humanitarne akcije mi istanjile novčanik, a telekomove čestitke tradicionalno dolaze na naplatu do 20., pa da ne rizikujem. ali kajem se što sam sumnjao. zanimljiv je over 104 na prvo poluvreme, oklahoma ima napadački arsenal, a spursi redovno odvale u prvom, samo i durant i vestbruk da ispoštuju.

Link to comment

Ajde bar nesto.

Ja sam sa humanitarnim akcijama sacekao bas zbog toga i onda danas pokupovao SVEEEEEEEE :)

Zao mi sto mrtvi Mocart nije vise platio, od mojih kojima sam javio dvojica nisu ni mogli do kladionice, trecem nakon uplate od 50e spustili kvotu sa 2.10 na 1.9 klosari.

Link to comment

MLB 1/4, NBA 0/2, promasih i tenis. Jedan od onih nepogodljivih dana. Najsumnjiviji MLB par prosao. Nepouzdani timovi su pokazali, zasto ih ne forsiram. Individualni poeni su bili blizu, no San Antonio se odlepio u nevreme. Bar Montreal preskocih.

 

 

MLB

 

Cleveland-Detroit 2 (Bauer-Verlander)

 

Chicago Cubs-NY Yankees 2 (Hammel-Tanaka)

 

NY Mets-LA Dodgers 2 (Montero-Beckett)

St.Louis-Arizona 1 (Wainwright-Arroyo)

 

Texas-Seattle 2 (Lewis-Iwakuma)

Colorado-San Francisco 2 (Morales-Bumgarner)

 

Ogranicih uplatu danas. Dva najverovatnija para u singlu, ostalo iskombinovah.

Bauer ce imati drugi start u sezoni, 0-1, 1.50 ERA. Verlander, 18-14, 4.28 ERA, protiv Clevelanda. U sezoni, 5-2, 3.15 ERA. Verlander retko gubi protiv Indiansa, od starta prosle sezone. Nakon nedovoljno dobrog izdanja sinoc, ocekujem bolji nastup Tigersa i poravnanje u seriji.

Hammel, 3-4, 5.04 ERA, protiv Yankeesa. Do sada, 4-2, 3.06 ERA. Tanaka briljantan. Ima 8 odigranih ininga, protiv Cubsa, bez pustenog runa. Sezonski bilans, 6-0, 2.17 ERA. Tanaka najdominantniji starter, ove sezone, ne vidim zasto ne bi nastavio seriju ubedljivih nastupa i veceras.

Montero ce imati 2. MLB start. Protiv Yankeesa solidan, uz 3 pustena poena, no ipak doziveo poraz. Beckett, 6-2, 2.27 ERA, protiv Metsa. Za sada, 1-1, 2.38 ERA. Beckett baca fino, no podrska nije na nivou. Konacno zabelezio pobedu, protiv Marlinsa. Morace i skupo placeni udaraci Dodgersa, da krenu sa boljim igrama, inace ce ponovo biti povuci-potegni, kada je o playoffu rec.

Wainwright, 5-4, 2.77 ERA, protiv Arizone. Start, 6-2, 2.11 ERA. Arroyo, 8-16, 4.64 ERA, protiv Cardinalsa. Sezona, 4-2, 4.15 ERA. Trend od 3 starta, Wainwright(1-1, 4.26 ERA), Arroyo(3-0, 0.39 ERA). Wainwright je vrhunski starter, koji retko zakaze. Napad domacih nije previse pouzdan, Arroyo je u seriji odlicnih nastupa, te ovo stavih, kao deo dabla.

Lewis, 6-5, 3.70 ERA, protiv Marinersa. Na nivou sezone, 3-2, 4.99 ERA. Iwakuma, 3-3, 3.83 ERA, protiv Texasa. Krenuo sa, 2-0, 1.59 ERA. Rangersi imaju bolje udarace(mada nisu to previse pokazali do sada), Seattle boljeg startera, odigrah na goste.

Morales, 1-3, 5.40 ERA, protiv San Francisca. Ove sezone, 3-3, 5.40 ERA. Bumgarner, 8-6, 3.19 ERA, protiv Colorada. Ukupni bilans, 5-3, 3.25 ERA. Aktuelni trend nastupa, Morales(0-2, 7.31 ERA), Bumgarner(3-0, 2.37 ERA). Nezahvalano je igrati protiv Rockiesa, na Coors Fieldu, no matchup startera je potpuno na strani Giantsa.

 

 

NBA

 

Indiana-Miami w2

 

Ne ide mi od ruke NBA. Probao ponovo Miami. Ako i veceras zakazau, ne diram tu seriju.

 

 

Pocele RG kvalifikacije. Probao nesto od ovih kasnijih meceva, Lorenzi, Krajinovic, Berankis, Dustov, Starace.

Edited by Miljenko
Link to comment

Vezao sinoc Spurse i danas Majami i igram Majami -2.5. Veceras ocekujem prvi brejk u seriji.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...