Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

To je cisto bogohuljenje :(

Kad vidis da sam napisao toliki post o africkom mecu igraj za sve pare.

 

Ja bih sigurno odigrao ali, bas kad si nasao da se raspises, zakasnim sa otvaranjem topika. :frust:

Link to comment

Odigrao nesto sitno na Torino kod rezultata 1:1 i oni u 94+ promasuju penal za Evropu na 2:2.  :Hail:

Ni "namestaljke" nisu vise sto su bile.

Edited by Nesh
Link to comment

Hetafe daje gol iz nehata penala u 93+ iako im je dovoljan bod za opstanak (ja, naravno, igrao X), a ovi promasuju u 94+ penal za Evropu. I kako uzoran gradjanin da izadje?  :mad:

Link to comment

Zato meni danas Madagaskar masi penal pri vodjstvu 2-0 a onda ga Uganda daje u nadoknadi iz penala za 2-1.

Da je bilo 3-0 nema trika da bi nadoknadili.

 

@Miljenko 5 plus bilo @ 8 kod mene, -2.5 @ 3.85 i sl.

Strasno promasene kvote i zato su jecni ruzno.

 

Revansi su za 2 sedmice, bice neki kombo al nista ovako dobro.

Link to comment

Bice prilike. Uvek uleti nesto zgodno, u kvalifikacijama za LS i LE.

 

Kako mi lose radi ADSl, kao dial-up, u stara dobra vremena. :mad:

Link to comment

MLB 3/6, NBA 0/1, NHL 1/1, prodjose i teniski, odnosno MLB prebacivacki tiket. MLB sam dobro grupisao. Prosla je cela prva grupa, za mali plus. Miami zakazao, Chicago izboksovao pobedu. Tenis bez vecih problema. Korektno.

 

 

MLB

 

Washington-Cincinnati 1 (Strasburg-Leake)

 

Kansas-Chicago White Sox 1 (Vargas-Carroll)

 

LA Angels-Houston 1 (Richards-Keuchel)

 

Cleveland-Detroit H2(+1.5) (Kluber-Smyly)

 

Malo meceva danas, prva tri para, nesto jace.

Strasburg je 1-1, 7.36 ERA, protiv Redsa. U sezoni, 3-3, 3.48 ERA. Leake, 3-3, 5.53 ERA, protiv Nationalsa. Do sada, 2-3, 3.09 ERA. Tekuci trend, Strasburg(1-1, 2.21 ERA), Leake(0-1, 1.96 ERA). Obe ekipe imaju problema sa povredama. Harper, Zimmerman, LaRoche, su aut kod domacina. Najbolji udaraci gostiju, Bruce i Votto, takodje retko igraju, u poslednje vreme. Votto je pod znakom pitanja za veceras. Leake je retko bio dobar protiv Washingtona. Strasburg je dosta bolji kod kuce, te zato i dajem prednost Nationalsima.

Vargas, 1-1, 6.31 ERA, protiv White Soxa. Pocetak, 4-1, 3.00 ERA. Carroll bez nastupa, protiv Royalsa. Dosadasnji deo sezone, 1-3, 5.24 ERA. Poslednja 3 starta, Vargas(2-1, 4.34 ERA), Carroll(0-3, 7.20 ERA). Vargas dominantan protiv Colorada, 8 strajkauta, 2 pustena runa, tokom nepunih 7 ininga, u pobedi. Carroll imao dva skoro savrsena starta(1 pusten run), da bi na poslednjih 9 ininga, primio 12 poena. Napad Kansasa nije pouzdan, no imaju sigurnijeg startera, te odigrah na njih.

Richards, 2-0, 4.95 ERA, protiv Houstona. Za sada, 4-0, 2.42 ERA. Keuchel, 2-1, 6.65 ERA, protiv Angelsa. Ove sezone, 4-2, 3.06 ERA. Dobar trend aktuelnih nastupa imaju vecerasnji starteri, Richards(2-0, 2.25 ERA), Keuchel(2-1, 2.38 ERA). Domacin ima dosta bolji napad, starteri su tu negde po formi.

Kluber, 1-3, 5.50 ERA, protiv Detroita. Sezonski bilans, 4-3, 3.38 ERA. Smyly, 1-1, 5.09 ERA, protiv Indiansa. Do sada, 2-2, 2.70 ERA. Trend, Kluber(2-0, 2.08 ERA), Smyly(1-1, 1.96 ERA). Tigersi igraju odlicno. Pociscen Boston, sada igraju protiv neugodnog Clevelanda. Smyly nije toliko ubedljiv, no ne pusta previse poena. Udaraci Detroita sve bolji. Stavih ipak u drugu grupu, jer je Smyly prinudno na poziciji startera.

 

 

NBA

 

Durant >33.5

 

Westbrook >26.5

Duncan >16.5

 

Kako je krenulo sinoc, bolje da ne diram fix. Probao par igraca. Duncan bi trebao da izdominira. Ne znam koliko je Parker spreman.

 

 

Probao i danas teniski tiket, Caroline Garcia, Montanes, Basic, Leonardo Mayer, sve u fiksu.

Lakse je sastaviti tiket, kada igraju top igraci, valjda cu biti uspesan i sa ovim. Uskoro krecu i RG kvalifikacije.

Edited by Miljenko
Link to comment

ubacili su neke nove tripove za nba u maxbetu.

 

tipa skokovi, asistencije pa dueli igraca. kasno su se setili.

 

 

probacu westbrooka over 5.5 skokova. mislim da bi to trebalo lagano da dodje. 

 

zanimljiv duela igraca duncan + kawhi vs durant...odigracu jos duncan over 16.5

Link to comment

Jebeno je to, narocito skokovi. Desi se nekad da se bukvalno citavu utakmicu lopta pogresno odbija.

Isto i asistencije, igrao overe na Konlija i ima lik tipa 10, 11, 10, 9, 12... i onda ko iz picke 2. Nista drugacije ne radi samo saigraci ne mogu da pogode nista.

Batalio sam to, poeni su ubjedljivo najpouzdaniji iako i tu zna da bude kojekakvih malera.

Za veceras nisam igrao nista, imam prolaz Spursa i to je to za sad.

 

Odigrao Majami za sutra @ 1.83, sad je vec 1.75 i trebalo bi da padne do 1.70... sto naravno ne znaci da ce da dodje al svakako je to realnija kvota od ove moje.

Link to comment

ne znam. wbrook ima prosek od 8 skokova po mecu u plejofu. igra 39.5 minuta. valjda moze da uzme 6 skokova. mada stoji to sto kazes. pogotovo za asistencije. ako nisu paul i rondo u pitanju (pogotovo kod kuce) onda je zeznuto to igrati. 

 

ima i igra za rezutat u seriji

 

4-0 sas 11         4-0 okc 20

4-1 sas 4.75      4-1 okc 10.5

4-2 sas 4.80      4-2 okc 6.50

4-3 sas 4.65      4-3 okc 6

Link to comment

Sad gledam i vidim da je Oklahoma dobila sve 4 utakmice ove sezone. :huh: Mozda je glupo da pitam (posto vidim da se Fei sprema da odigra 4:0 i 4:1 :D),  ali da li mogu da iznenade i dobiju i nocas ili ce proci kao Bruklin sa Majamijem?

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...