Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 2/4, NBA 0/2, fudbal 0/1. Glupa kisa ometa i MLB meceve, jedan mec odlozen. NBA ponovo nekorisno. Parker se povredio, pfff, nije moglo gluplje. Bolje da sam singlirao San Antonio. Fudbal je vec nasao nacina da padne.

 

 

MLB

 

Milwaukee-Pittsburgh 1 (Gallardo-Wandy Rodriguez)

 

NY Mets-NY Yankees >8.5 (Jacob deGrom-Chase Whitley)

 

San Francisco-Miami 1 (Cain-Eovaldi)

 

 

Suzen izbor i danas. Odlozeni mecevi, dzumbus. Odabrah samo ova 3 para.

Gallardo, 11-4, 2.63 ERA, protiv Pittsburgha. U sezoni, 2-2, 2.92 ERA. Rodriguez, 10-10, 4.18 ERA, protiv Brewersa. Do sada, 0-2, 7.65 ERA. Gallardo, u blagom padu forme. Nije se proslavio protiv Yankeesa. Tradicionalno uspesan protiv Piratesa. Rodriguez se vraca, nakon pauze zbog povrede, pitanje je koliko je spreman. Lineup domacina deluje ubojitije, kada je Braun u timu.

Duel picera, koji ce imati svoj MLB debi veceras. Udaraci obe ekipe, su bili dosta dobri u ovoj seriji. Ruki starteri jesu nepoznanica, no ovoliko dobrih udaraca, bi moglo oterati ovaj mec u over, nakon Tanakine dominacije nocas.

Cain, 5-4, 3.07 ERA, protiv Marlinsa. Krenuo sa, 0-3, 4.25 ERA. Eovaldi, 1-2, 12.21 ERA, protiv San Francisca. Za sada, 2-1, 2.86 ERA. Cain i dalje bez pobede ove sezone. Na noge mu dolazi Miami, koji je dosta losiji u gostima. Marlinsi eksplodirali sinoc ofanzivno, protiv Dodgersa, te veceras ne ocekujem toliko poena, sa njihove strane. Eovaldi imao tezak start protiv Padresa, bez odluke, uz 2 pustena runa. Ima losu tradiciju protiv Giantsa, te dajem prednost domacinu, ocekujuci prvu pobedu domaceg startera, ove sezone.

 

 

NBA

 

Washington-Indiana H2(+7.5)

LA Clippers-Oklahoma H2(+7.5)

 

Griffin >24.5

Westbrook >26.5

 

Durant >32.5

Paul >20.5

 

Par losih NBA veceri, u seriji. Sinoc Miami nije probio hendikep. Probao ova 2 para, sa dodatnim hendikepima. Igraci standardno, moglo bi nesto i da prodje, za promenu.

Link to comment

Zategao fino sinoc dabl Majami i San Antonio. Jutros vidim da je vise srece nego pameti. :)

Ja nisam htio da baksuziram Majami pa odigrao SA&Parker i SA -13.5 @ 3.00... srecom Parker odigrao samo 10 min pa su mi vratili pare :)

Link to comment

Ja nisam htio da baksuziram Majami pa odigrao SA&Parker i SA -13.5 @ 3.00... srecom Parker odigrao samo 10 min pa su mi vratili pare :)

Sad vidim da je izasao posle 5 minuta.

 

Da sam gledao Majami sinoc, izludeo bih verovatno.

Link to comment

Sad vidim da je izasao posle 5 minuta.

 

Da sam gledao Majami sinoc, izludeo bih verovatno.

10-ak minuta je odigrao. Mora 20 po pravilima WH.

Ja u Majami nisam sumnjao ni u jednom trenutku, takav je bio mec, prosto se vidjelo da je samo pitanje vremena kad ce da ih okrenu.

Link to comment

Sad bas krenuo da pogledam kakva je situacija i statistika je zastrasujuca.

Ni kvote nisu spektakularne tako da cu sacekati pocetak drugog da vidim na sta to lici. Losi su bas u posljednjih par meceva, ne znam sta im je.

 

edit:
2-1, sad valja pipnuti malo rejs do 7 @ 2.75

Edited by Feindouno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...