Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Doslo sinoc ind&pg, malo falilo i okc&kd. Veceras sas&tp deluje kao logican izbor, mada deluje previse lako. 

Edited by Bane_V
Link to comment

@ Bane, Zizou i WH ekipa jeste uzeli novce sinoc?

Bio sam ubjedjen da sam napisao ovde za Indianu, sad tek vidim da nisam, pogubio se od onolikog fudbala.

 

Veceras nisam siguran za San Antonio mada bi bilo realno da dobiju opet, bas su mnogo bolji.

Majami igram dvojku u svakom slucaju.

Odigrao Dzordza i Indijanu, Indijanu HC i ML i kombinacije sa Blekhoksima. Sve proslo.

 

Sto se OKC tice, odigrao Duranta i OKC i da se pokrijem na drugoj strani dabl Kliperse i Blekhokse koji su mi, iako potpuna neznalica za NHL, bili fiks dana. :D

 

Prethodnih veceri prolazili Parker, Durant i Dzordz po odlicnim kvotama.

 

Nije bas kao ti sa izraelskim fudbalom ali nije lose. :D

 

Veceras Majami -2.5.

Link to comment

Najjaca je vizija koju je numbers guy imao na BA za tok meca Was-Ind (iz keca u dvojku). :D

Nisam ispratio, ali i oni koji su igrali live na poluvremenu su imali neke nenormalne kvote.

Link to comment

To je trend citave sezone, Indiana ubjedljivo najbolje igra trecu cetvrtinu i jako cesto uzasno ulazi u meceve. Dosta puta sam uzimao pare na njima nakon uzasnog prvog poluvremena.

Sinoc igrao ovo sa Dzordzom @ 5.5 i uzivo dvojku na valjda 13 razlike u drugoj @ 5.75. Mogla je kasnije da se igra i dvocifrena kvota.

 

Njega bas bas kenja, narocito ova poluvremena na Netse i jos par koje je bukvalno jedan sut odlucivao i dolazila su srecno za poen-dva. Uz to ova 2 mjeseca su puna iznenadjenja i pobjeda autsajdera sto je idealno za njegov stil.

I ja sam morao malo da se prilagodim, da sam nastavio sa svojom normalnom igrom popucao bih davno sve pare.

Link to comment

U Litvaniji sutra igra presveta Dainava iz Alytusa.
Nakon 12 kola imaju gol razliku 1-67 i igraju sa nekom presmjesnom djecom, mrzi me sad da trazim sliku. Taj jedan gol su dali iz penala.

Naravno do sad je ponuda postala toliko bezobrazna da sam poceo da se nadam da ce nekako da izgube samo 2-3 razlike da bi pali hendikepi za buduce mecevi al nema od toga nista.
Proslu su igrali protiv totalno nezainteresovanog protivnika i pukli 'samo' 5-0 a moglo je da bude dvocifreno po onome sto sam vidio na kraju.

Sutra igraju protiv pretposljednje ekipe koja ih je dobila 5-0, cak 3-0 HT sto je valjda jedini put da su primili vise od 2 gola u prvom.

Tesko mi je da vidim neki velju™ sa ovakvim kvotama zaista. Logika kaze HT under 2.5 @ 1.83, probati under 1.5 @ 4.75 ali opet ne mogu to da igram kad znam kakvi su ovi jadnici. Najbolje izgleda da Siauliai daje vise golova u drugom poluvremenu @ 1.90 sto cu i odigrati. 
Za kombo je ok Siauliai & NG @ 1.44, neki manji hendikepi tipa -3.5 ili -4 ali ne vise od toga. 

 

edit: probacu i tacne sa HT/FT opet, 2-0 i 5, 6, 7 i 3-0 i 6 i 7. Kvote su prejadne al necu da mrzim sebe sutra jer nisam odigrao.

Pod prejadne mislim 19 najmanja, 36 najveca, tako nesto... jebiga, mogu tako da ih nazivam posto sam jednom pogodio singl @ 130 :D

Edited by Feindouno
Link to comment

A ja ne odigram James&Miami @ 3.40, mislio da ce mozda opet da istripuje da je plej :isuse:

P.S.
Moguce da je za taj mec total bio cak i na 3.5, na pocetku sezone je bas fino moglo da se uzme na Dainavi. I ja sam tada igrao over a srecom nisam imao tacne.

Link to comment

ceo dan planiram da odigram dvojku na majami i neki dodatni hendikep poena por-sas (koji je dosao svaki njihov mec) i ipak se odlucim na igrace. deron da 11 poean za poluvreme i ne moze dati jos 4. kakav pacenik. 

 

lebron je bio zicer imo jer je morao jednu da podivlja u seriji. 

 

posebno se pokenjam po maxbetu jer se ne mogu povezivati mecevi sa igracima.

Link to comment

MLB 4/6, NBA 0/2, hokej 0/1. MLB korektno, mada je neverovatno, kako je tesko spojiti kombo tiket. Yankeese primise onolike poene, protiv prosecne ekipe, dva puta su imali 3 poena viska. NBA nekorisno. Od hokeja nisam ocekivao previse. Bilo je blizu, no nije ovo takmicenje za jacu igru. Eventualno Rusi u fiksu, Canada i USA na golove.

 

 

MLB

 

St.Louis-Chicago Cubs 1 (Wainwright-Arrieta)

 

Seattle-Tampa H1(+1.5) (Iwakuma-Price)

 

LA Dodgers-Miami >7.5 (Beckett-Turner)

 

Arizona-Washington 2 (Arroyo-Strasburg)

 

Kansas-Colorado >7.5 (Shields-Morales)

 

Minnesota-Boston >8.5 (Nolasco-Doubront)

 

Prva 3 para, za malo jaci ulog.

Wainwright, 9-7, 4.49 ERA, protiv Cubsa. Ove sezone, 6-2, 2.02 ERA. Arrieta, 1-0, 0.00 ERA, sa Cardinalsima. Do sada, 0-0, 2.89 ERA. Wainwright imao problema protiv Cubsa, ove sezone, no veceras baca kod kuce. Jedan od najboljih startnih picera trenutno. Kanonada Cubsa sinoc, je jedna od anomalija, koje se desavaju povremeno. Ne bih bio iznenadjen, da veceras ne daju nista.

Iwakuma, 0-0, 3.86 ERA, protiv Tampe. Za sada, 2-0, 2.45 ERA. Price, 0-0, 5.14 ERA, protiv Marinersa. Start, 3-3, 4.53 ERA. Iwakuma odmah usao u formu. Price nesiguran protiv Oriolesa, kao i par meceva pre toga. Napadi oba tima mi deluju nepouzdano. Sinoc je palo dosta poena, sto ne verujem da ce biti slucaj i danas. Iwakuma po meni moze odrzati mec u egalu.

Beckett, 0-2, 5.27 ERA, protiv Marlinsa. Krenuo sa, 0-1, 2.80 ERA. Turner, 0-0, 9.00 ERA, protiv Dodgersa. Za sada, 0-0, 6.75 ERA. Beckett baca solidno, no podrska je obicno losa. Turner i dalje nema pobedu na gostovanjima(16 startova). Turner ne deluje previse sigurno na strani. Domaci imaju potentan lineup, te ne bi bilo iznenadjenje da ga zatrpaju veceras.

Arroyo, 3-4, 4.21 ERA, protiv Washingtona. Na nivou sezone, 3-2, 4.89 ERA. Strasburg, 2-0, 2.16 ERA, protiv Arizone. Pocetak, 3-2, 3.42 ERA. Arroyo i Strasburg imaju fenomenalan trend od 3 starta, gde je ERA manji od jedan. Arroyo usao u formu, nakon sto je sanirao zdravstvene probleme. Strasburg podseca na onog, od pre par sezona, uzivanje za gledanje. Ocekujem tvrd mec, no ipak dajem blagu prednost Strasburgu i Nationalsima.

Shields, 0-1, 7.50 ERA, protiv Colorada. Do sada, 4-3, 2.70 ERA. Morales, 0-0, 3.60 ERA, protiv Kansasa. U novoj sezoni, 3-2, 5.18 ERA. Shields dobar protiv Padresa, mada ne i bez problema. Morales pustio 5 runova protiv Texasa(4 pripisana njemu). Odbrana Rockiesa je bila katastrofalna na tom mecu. Gosti malo stagniraju ofanzivno, no poznato je da daju nesto manje poena van Coors Fielda. Granica nije previsoka, te mi mocni lineup Colorada i nestabilni Morales, deluju kao zgodna kombinacija za over.

Nolasco, 2-2, 5.24 ERA, protiv Bostona. Dosadasnji deo sezone, 2-3, 5.64 ERA. Doubront, 0-0, 9.58 ERA, protiv Minnesote. Sezonski bilans, 1-3, 5.09 ERA. Nolasco bacao 6 ininga protiv Indiansa, uz 3 primljena poena, bez odluke. Doubront nesto bolji, u poslednje vreme, no nikada nisi nacisto, kada ce uci u probleme sa kontrolom. Starteri mi ne deluju previse pouzdano, te i ovde probah over.

 

 

NBA

 

Indiana-Washington w1

Oklahoma-LA Clippers w1

 

Durant >33.5

Griffin >24.5

 

Wetsbrook >25.5

Paul >20.5

 

Indiana bi trebalo da privede kraju tekucu seriju. Oklahoma zakomplikovala sebi zivot. Probao i njih, uz standardne igrace.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-NY Rangers w1

 

Razmisljao sam sta da odigram veceras. Ove moje ili Blackhawkse. Minnesota se pokazala kao tvrd orah, te odabrah malcice navijacki, za oprezniji ulog.

Edited by Miljenko
Link to comment

U Litvaniji sutra igra presveta Dainava iz Alytusa.

Nakon 12 kola imaju gol razliku 1-67 i igraju sa nekom presmjesnom djecom, mrzi me sad da trazim sliku. Taj jedan gol su dali iz penala.

Naravno do sad je ponuda postala toliko bezobrazna da sam poceo da se nadam da ce nekako da izgube samo 2-3 razlike da bi pali hendikepi za buduce mecevi al nema od toga nista.

Proslu su igrali protiv totalno nezainteresovanog protivnika i pukli 'samo' 5-0 a moglo je da bude dvocifreno po onome sto sam vidio na kraju.

Sutra igraju protiv pretposljednje ekipe koja ih je dobila 5-0, cak 3-0 HT sto je valjda jedini put da su primili vise od 2 gola u prvom.

Tesko mi je da vidim neki velju™ sa ovakvim kvotama zaista. Logika kaze HT under 2.5 @ 1.83, probati under 1.5 @ 4.75 ali opet ne mogu to da igram kad znam kakvi su ovi jadnici. Najbolje izgleda da Siauliai daje vise golova u drugom poluvremenu @ 1.90 sto cu i odigrati. 

Za kombo je ok Siauliai & NG @ 1.44, neki manji hendikepi tipa -3.5 ili -4 ali ne vise od toga. 

 

edit: probacu i tacne sa HT/FT opet, 2-0 i 5, 6, 7 i 3-0 i 6 i 7. Kvote su prejadne al necu da mrzim sebe sutra jer nisam odigrao.

Pod prejadne mislim 19 najmanja, 36 najveca, tako nesto... jebiga, mogu tako da ih nazivam posto sam jednom pogodio singl @ 130 :D

0-1 HT.

Nevjerovatna odbrana golmana domacih u 44' da mi pokvari ove tacne rezultate al djeluje da ce doci ova glavna opklada.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...