Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Odigram lepo 3 favorita u NBA i malo mi kvota 3 i nesto, pa dodajem jebeni NFL bez gledanja tabele nego isto samo po kvotama. Oukland rutinski dobio ali zato me izjebao jebeni Tom Brejdi, izgubili kuci od Kanzas Sitija :isuse:
Meni nisu bila dosta 2 NBA meca, pa odigram, kao i uvek, i New England p1.Bitno je da ovi nisu mogli 2 puta da dobiju Ramse. :isuse:Za taj tiket sam se najmanje i nadao. Prvo me je oborila Barsa u kosarci, a onda i Real . Ne bih prosao bolje ni da sam igrao singlove i dablove. Na fudbalu ne sigurno.
Link to comment

Jebi se, Zoki, ja igrao Nikse manje od 210.5 :D Sad mora biti 110:100, taman da prodjemo obojica... Isao sam na to da su ovi umorni od sinoc, a i mnogo mi je 211, ne znam... Elem, NBA za veceras:ORL - MIN <193DET - LAC 2NYK - HOU <210.5MEM - CHI 1OKC - SAS 1

Mislis SFa?
Ma da, zajeb. Uglavnom, jebase me ruzno.
Link to comment
Jebi se, Zoki, ja igrao Nikse manje od 210.5 :D Sad mora biti 110:100, taman da prodjemo obojica... Isao sam na to da su ovi umorni od sinoc, a i mnogo mi je 211, ne znam...
Proslu su se odvalili, bilo je preko 230, zato sam raspalio, cisto statisticki.. :unsure: Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Ja sam juce statisticki forsirao Toronto i isplatilo se. I oni i Hjuston dobijali jedni druge na domacem terenu u otprilike 98% meceva. Nadam se da ce statistika i tradicija veceras biti kao bikini... ali moze tacno 210 poena, nije frka.

Link to comment

Pa nisu bas mediokriteti, gledao sam ih par puta i igraju sasvim dobro (u odnosu na igracki kadar kojim raspolazu). Mada nije moralo pasti bas 2 poena iznad moje granice, jebo im ja pas mater...

Link to comment

Normalni:Bayern 2Atlanta w2Brooklyn w1San Antonio h2(+2.5)Egzibicioni:Medvescak 6+Zug 6+Davos w1Mainz 3+Malaga w2Brentford 2+Rotherham 2+Millwall 2+Forest Green 2+Bury 2+Zvezda dop>156.5

Link to comment
Pravi porodicni tiket!! :D Jebeni car!! :Hail:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Kud ga ne okaci unapred tamo ili ovde. Eh, sto bi rekli nasi stari, Nece to june da nas mune! :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...