Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 3/6, NHL 1/1, NBA 3/3, fudbal 0/1. Prosla cela druga grupa, i bas nista iz prve, kada je MLB u pitanju. Felixa prodala odbrana, Detroit nije koristio sanse. Dobro je sto smanjih razliku uplate izmedju grupa. Pingvini me nervirali, tokom celog meca, no prodje nekako dabl. NBA, uz veliku dozu srece, perfektan. Od fudbala nisam ni ocekivao previse. Kada se sve sabere, ok plus.

 

MLB

 

Detroit-Chicago White Sox 1 (Verlander-Leesman)

 

NY Mets-St.Louis 2 (Gee-Wainwright)

 

LA Dodgers-Philadelphia 1 (Ryu-A.J.Burnett)

 

Pittsburgh-Cincinnati 2 (Volquez-Cueto)

 

Washington-LA Angels >7.5 (Jordan-Skaggs)

 

Milwaukee-San Diego <8.5 (Gallardo-Kennedy)

 

Kao i obicno, prva tri meca, za nijansu jace.

Verlander 14-12, 4.03 ERA, protiv White Soxa. Od starta sezone, 2-1, 1.80 ERA. Sale je trebao da startuje za goste veceras. Zbog njegovog odlaska na listu povredjenih, prinudno je uskocio Leesman. On ima samo 2 odigrana ininga protiv Detroita, gde nije primio poen. Udaraci domacina razocarali sinoc. Imali su vise dolazaka na bazu, ali nisu pogadjali kada treba poentirati. Ocekujem da prorade veceras, i pruze dovoljnu podrsku Verlanderu.

Gee je 2-1, 3.65 ERA sa Cardinalsima. Za sada, 1-0, 3.15 ERA. Wainwright 2-4, 6.02 ERA protiv Metsa. Ove sezone, 2-1, 2.35 ERA. Gee solidan do sada. Wainwright na sva 4 ovosezonska starta, bacao bar 7 ininga, uz minimum 7 strajkauta. Na poslednjem nastupu, protiv Washingtona, zabelezio shutout, uz samo 2 dopustena hita. Napad gostiju, nije uradio nista sinoc, te se nadam solidnoj podrsci njihovom najboljem starteru veceras.

Ryu 0-0, 2.57 ERA protiv Philliesa. Dosadasnji deo sezone, 2-1, 3.38 ERA. Burnett 4-4, 3.73 ERA, sa Dodgersima. Krenuo sa, 0-1, 3.18 ERA. Lee sinoc lagano obradio Dodgerse, u pobedi File 7-0. Ne verujem da ce Burnett biti tako dobar veceras, a i Ryu vrlo retko trokira. Ocekujem da domaci poravnjaju veceras skor u seriji.

Novi duel zemljaka na PNC Parku(starteri su iz Dominikanske Republike). Volquez je 1-0, 3.93 ERA protiv Redsa. Za sada, 1-0, 1.89 ERA, neocekivano dobar start. Cueto 14-4, 2.22 ERA, protiv Piratesa. Pocetni deo, 1-1, 1.57 ERA. Najpre sam ovo hteo staviti u prvu grupu, no pored Cueta i Volquez je u dobroj formi. Oba napada nisu previse pouzdana, mada gosti pokazuju znake zivota, nakon prilicno loseg starta.

Jordan nema iskustva sa Angelsima. U ovo sezoni je, 0-2, 5.94 ERA. Skaggs nije nastupao protiv Nationalsa. Od starta sezone, 1-0, 3.43 ERA. Sinoc su udaraci zakazali. To narocito vazi za Washington. Gosti su i udarali, no bez realizacije. Mislim da bi veceras moglo pasti vise od onih 6 poena sinoc. Granica je ista.

Gallardo 4-3, 5.04 ERA, protiv San Diega. Start, 1-0, 1.93 ERA. Kennedy 2-3, 4.00 ERA protiv Brewersa. Dosadasnji ucinak, 1-2, 3.79 ERA. Rotacija domacina briljira, kao i bullpen. Niko nije ocekivao njihov ovako dobar start. Padresi su jedna od losijih udarackih ekipa, te ne verujem da ce Gallardo pustiti previse runova. Nadjoh 8.5 u Milleniumu.

 

NBA

 

DeRozan >22.5

 

Indiana-Atlanta w1 (pobednik sa produzetkom)

Toronto-Brooklyn H2(+7.5)

 

Nakon uzasne prve tekme, DeRozan moze samo bolje, a i granica je malo niza. Indiana je uzasna, no ne verujem da ce vezati dva poraza protiv ovih pacera. Brooklyn bi trebao da zadrzi Toronto ispod 7.5.

 

NHL

 

Detroit-Boston w2

 

Ovo mi jedino deluje zanimljivo danas. Jednostavno mi se cini, da su gosti dosta kvalitetniji kao celina. Skor u seriji 1-1.

 

Fudbal

 

Napredak-Partizan bk2

Zvezda-Radnicki Nis 1

A. Madrid-Chelsea w1

 

Zavrsnica naseg prvenstva, plus duel u LS, dve ekipe koje ne volim previse, no da probam na domacina.

Link to comment

Ima u Milleniumu. Napisah gore. Obicno kada dodje do promene startera, u zadnji cas, tog meca nema u ponudi. Sale je trebao da startuje za goste, no zbog povrede ce umesto njega nastupiti Leesman.

Link to comment

je l još nekome mnogo 1.8 dupla šansa na čelzi? murinjo na klupi, polufinale, obe ekipe igraju tvrdo... pa ne igraju protiv liverpula :misko: dodao bih i toronto na neki manji hendikep, neće baš bruklin ovo moći da odradi tako lagano, bez obzira na faktor iskustva™ u plejofu

Link to comment

Under bih tu igrao prije svega, CFC je dosta oslabljen.

Toronto ne bih nikako, bas su nezrelo djelovali u prvom mecu.
Razmisljam da li da ponovim mrtvu Indianu, nije valjda moguce da se opet raspadnu onako. U toj seriji (u citavoj sezoni) ko je dobijao prvu cetvrtinu dobijao je i utakmicu pa mozda odigram npr -2 ili -2.5 ako ima za 1/4.

Link to comment

je l još nekome mnogo 1.8 dupla šansa na čelzi? murinjo na klupi, polufinale, obe ekipe igraju tvrdo... pa ne igraju protiv liverpula :misko: dodao bih i toronto na neki manji hendikep, neće baš bruklin ovo moći da odradi tako lagano, bez obzira na faktor iskustva™ u plejofu

 

Ako jos nisi odigrao, imas X2 1.89 u Socceru. 

Link to comment

Ja stavio na neki poduzi uzaludni X2 cisto da ne bude da nisam igrao po toj kvoti. Inace, X sa bonusom je u Maxbetu 3.50 (uslov za bonus je da se odigraju najmanje 3 utakmice na tiketu).

Phila i Rangersi jos nisu odigrali nereseno, pa sam i to "uzeo u obzir" na jednom tiketu, a na drugom imam X na Detroit - Boston. Odigrao sam keceve na Reding (to su pasionirani obaraci mojih tiketa kad god ih odigram) i Bolivar, pa tu slobodno mozete da igrate X2.  :D

 

Svce u svemu, smuti pa prospi. Ako nista drugo, sutra su gotovi!  :sleep:

Link to comment

Jebem li ga, i prije prvog meca sam pisao ovde da ocekujem da Uizarci prodju. Ako Sikagou i veceras odigra onako mlitavo u napadu nemaju sta da traze.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...