Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ma ja sam ovo odigrao u 19:01, prvo sam kucao Zvezda - Radnicki manje od 170 poena umesto jebenog Bostona ali to pocelo u 19:00. A nije bilo nekoliko parova u ponudi, kurac bi' igrao ove da je bilo Memfisa (vezali 3 poraza, morali su da prekinu to). Nisu neke pare ali sam bas ispizdeo sad.

Link to comment

Kvota da Atletiko da gol u prvom Barsi je 3.35 u Mozzartu. Previse za propustanje.Giantsi bi mozda mogli da "iznenade" Atlantu (2.25 u Mozzartu). Probacu i to. Steta sto ESPN ne prenosi.Tesko da Baltimor moze da ugrozi Meninga i Denver u pobednickom nizu, ali cu probati na nekom olimpijskom (2.45)Washington u Clevelendu sa ili bez RGIII pitanje je sad ( U Mozzartu nema utakmice u ponudi, u Maxbetu 1.75)...Hm...A pre svega toga, za matine jedan krajnje umereni: Klik!

Edited by Nesh
Link to comment

Polovicno. Brooklyn egal, tokom celog meca, lagani prolaz.Prosle dve najvece kvote.Fudbal generalno lose dosao.Danasnja papazjanija:Dortmund tim 2+Roma tim 2+Tottenham 2+Werder 3+Napoli 1PSG w1Real 1Barsa 3+Ajax 3+Houston 1(NFL)New England p1(NFL)Houston dop>193.5LA Lakers w2Sve ovo spojeno, uz par egzibicionih. Evo jednog NFL:Denver p2New Orleans 1Green Bay >43.5St.Louis p<20.5Seattle 2

Edited by Miljenko
Link to comment

Igrao sam ove Kineze basketase u pola 1 i podrobnom analizom nasao dve koje sam odigrao manje poena, Shanxi - Tianjin i Foshan - Fujian :D Granice 217.5 i 210.5, prolazim lagano ako ne bude produzetaka jer je tempo takav da ce obe lagano opusteno ispod 200. E sad, odigrao sam jos jedan dubl gde sam vijao kvotu 3 na Shandong u gostima protiv uvek augodnog domacina Xinjianga i H2 +10.5 na Bayi u gostima protiv Guangdonga, ali ne mogu nikako da nadjem ove druge. Jel ima neko neki sajt koji prati epski mec Guandong - Bayi ili cu morati da cekam kraj?

Link to comment

RGIII ne igra. Pre 20 minuta kad sam uplacivao kvota na Clevelend je u Maxbetu bila 2.05, a sad gledam u Socceru 1.61. Mozzart iskusno zaobisao tu utakmicu.Uzgred, u Maxbetu vec druga nedelja kako je nemoguce odigrati OVER / UNDER na NFL. Kazu "ne prima". :blink:

Link to comment

Cekao sam Partizan za nekih 55 evrica na sitne uloge, iskarao me (a mogao sam braniti keca na Solnok po 2.6). Sad je isto sa Torontom, trenutno vode 66:62 ali samo cekam raspad.

Link to comment

Odigram lepo 3 favorita u NBA i malo mi kvota 3 i nesto, pa dodajem jebeni NFL bez gledanja tabele nego isto samo po kvotama. Oukland rutinski dobio ali zato me izjebao jebeni Tom Brejdi, izgubili kuci od Kanzas Sitija :isuse:

Link to comment
Odigram lepo 3 favorita u NBA i malo mi kvota 3 i nesto, pa dodajem jebeni NFL bez gledanja tabele nego isto samo po kvotama. Oukland rutinski dobio ali zato me izjebao jebeni Tom Brejdi, izgubili kuci od Kanzas Sitija :isuse:
Mislis SFa?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...