Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dao im je 19 i 20 u prva 2 meca, u posljednjem se raspao i dao 6 uz sut 1/10.

Nema ko da ga mijenja, morace da igra vise tako da je over najlogicniji od svih igraca danas.

Link to comment

MLB 4/6, NHL 0/1. Par baksuznih ishoda sinoc. Marinersi primili grand slam u bottomu 9. ininga. To me i nije iznerviralo, za razliku od Dodgersa. Oni su poravnali rezultat, na samom kraju, otisli u OT, i tamo porazeni. Bruinsi primise gol 3 minuta pre produzetka. Valjda ce se sreca okrenuti i na moju stranu. Dodgersi oborise i prebacivacki. Dan je poceo fino, no na kraju i nisam bio odusevljen.

 

MLB

 

Oakland-Houston 1 (Kazmir-Oberholtzer)

 

NY Mets-Atlanta 2 (Colon-Ervin Santana)

 

San Diego-San Francisco 2 (Stults-Hudson)

 

Cleveland-Toronto H2(+1.5) (Kluber-Buehrle)

 

Detroit-LA Angels 1 (Scherzer-C.J.Wilson)

 

LA Dodgers-Arizona 1 (Haren-Bolsinger)

 

Prve tri stvari nesto jace.

Kazmir 1-1, 5.06 ERA protiv Astrosa. Fino poceo sa, 2-0, 1.40 ERA. Oberholtzer 0-1, 1.50 ERA protiv Oaklanda. Do sada, 0-3, 3.50 ERA. Domaci otvorili seriju laganom pobedom. Starter gostiju nema srece sa podrskom. Nakon neocekivano efikasnog starta, Houston ima problema sa davanjem poena, te nastavak tog trenda ocekujem i danas.

Colon 4-0, 1.20 ERA protiv Bravesa. ove sezone, 1-2, 6.00 ERA. Santana 2-0, 0.64 ERA sa Metsima. Odlican dosadasnji deo sezone, 1-0, 0.64 ERA. Colon imao uzasan start protiv Angelsa. Santana imao cak 11 strajkauta, na poslednjem nastupu. Ofanzivni ucinak moze biti pod znakom pitanja, no nakon kilavog pocetaka sezone, Atlanta igra sve bolje. Sinoc su sacekali izlazak startera, a zatim "razbucali" bullpen Metsa. Ponovo imaju momentum, te mislim da ce pokazati kvalitet protiv divizijskog rivala.

Stults 6-4, 5.21 ERA protiv Giantsa. Krenuo sa, 0-2, 5.52 ERA. Hudson 6-1, 2.80 ERA protiv Padresa. Sezonski bilans, 2-0, 2.35 ERA. Sinoc uhvatio goste sa hendikepom, veceras bi mogli i do pobede. Imaju kvalitetniji lineup, boljeg startera, koji je jos i u dobroj formi.

Kluber nije nastupao protiv Toronta. Od starta sezone, 1-1, 5.40 ERA. Buehrle 15-17, 4.87 ERA sa Indiansima. Za sada, izvanrednih 3-0, 0.86 ERA. Konacno ce i postava Blue Jaysa biti kompletna, jer se veceras vraca na teren Jose Reyes. Toronto solidno otvorio sezonu, igraju protiv nepredvidljivog domacina, te mislim da nisu bez sansi veceras. Buehrle krenuo jako, kao retko kada(obicno udje u formu tek u maju).

Scherzer 2-1, 2.39 ERA protiv Angelsa. Zrtva lose podrske, za razliku od prosle sezone, 0-1, 2.70 ERA. Wilson 2-2, 5.50 protiv Detroita. Do sada, 2-1, 3.92 ERA. Ovde imamo dve sjajne udaracke postave, mada domaci to ne pokazuju u pravoj meri. Zanimljivo je da Angelsi imaju niz od 10 pobeda protiv Tigersa(jos od 2012. godine). Mogao bi Scherzer prekinuti to veceras, jednim ubedljivim nastupom.

Haren 3-1, 3.32 ERA protiv Diamondbacksa. Dobro poceo sezonu, 2-0, 2.04 ERA. Bolsinger nema iskustva sa Dodgersima. Ovo ce mu biti prvi MLB start. Domaci razocarali sinoc, te bi protiv novog startera Arizone, mogli dati neki poen vise. 

 

Fudbal

 

Dortmund-Mainz 2+

Werder-Hoffenheim 3+

 

Chelsea-Sunderland bk1

Lyon-PSG bk2

Juventus-Bologna bk1

 

Probao i malo fudbala, no bez zaletanja sa ulozima.

 

 

NHL + NBA

 

Pitsburgh-Columbus w1 (viner u regularnom toku)

Indiana-Atlanta w1 (pobednik sa eventualnim produzecima)

 

DeRozan >23.5

Durant >31.5

 

Moji Pingvini i Indiana, koja mi jedino deluje bas sigurno u fiksu. DeRozan i Durant ce sutirati, makar ih i ne isao sut. Uvek izvode gomilu slobodnih bacanja, sto cini ove overe jos verovatnijim.

Link to comment

Chicago ima 0 5 1 i ja igram keca da im prekinem seriju :D , a oni na 1:1 promase penal u nadoknadi. Pa da se covek pita da li je moguce.  :isuse:

Edited by Nesh
Link to comment

Ja uhvatio Atlantu live @2 kad su vec imali dvocifrenu prednost.

Jel ima neki razlog zasto bukvalno svi eksperti™ na nba covers tipuju na vasington sutra (+4.5)?

Link to comment

sto je sigurnije trebalo biti na kraju sezone, toliko je sve naopako dolazilo.

i onda se ponadas bice bolje u plejofu kad ono jos gore

 

Ne znam za Uosington, ja ne mogu da se sastavim a igrao bih da prolaze dakle slobodno mozes da stavis pare na Sikagou

Link to comment

Sjajan zavrsetak usranog dana, imao Konlija over 16.5 i covjek u zadnjih 20-ak minuta promasi bukvalno sve iz igre i ubaci samo 2 bacanja za ukupno 16 poena :isuse:
Pogodio bar asistencije tako da nije potpuni fijasko al slabo me to radi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...