Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

šta mi uradi armani malopre, maltene sam bio krenuo po dobre pare (a i dobar ulog bio...), mislim da ću morati neko vreme da zalečim ovu večerašnju traumu

Edited by Evropejac
Link to comment

Ja sam imao jezivu seriju veceras... Siti korneri (za 1 pao), kasnije i kec, sve kvote 3+ pa onda Everton korneri (isto za 1) i na kraju Armani u produzetku @ 4.20 i onda Lanford govedo onako proda loptu u napadu za pobjedu  :frust:

Link to comment

MLB 0/5, uz jednu kvotu 1. NHL 1/1, fudbal 1/1. Osim meca u San Franciscu, sve je bilo blizu, no prevagnulo je na kontra stranu. Pogodicu valjda i neku sesticu ovih dana. NHL dosao nekako, fudbal na samom kraju.

 

MLB

 

Detroit-Cleveland 1 (Verlander-Salazar)

 

Washington-St.Louis 2 (Jordan-Wainwright)

 

Houston-Kansas <8.5 (Feldman-Shields)

 

Tampa-NY Yankees 1 (Price-Sabathia)

 

San Francisco-LA Dodgers <7.5 (Bumgarner-Ryu)

Pittsburgh-Milwaukee <8.5 (Volquez-Gallardo)

 

Prva tri para malo jace. Ogranicio malcice drugu grupu ovim dablom.

Verlander 17-14, 4.38 ERA protiv Indiansa. Krenuo sa, 1-1, 2.57 ERA. Salazar 0-0, 2.63 ERA sa Detroitom. Od starta sezone, 0-1, 6.75 ERA. Tigersi i dalje nedovoljno efikasni. Sinoc samo 2 runa, propustili priliku za izjednacenje, u bottomu 9. ininga. Nadam se boljem izdanju udaraca domacina veceras.

Jordan nije nastupao protiv Cardinalsa. Pocetak, 0-1, 4.76 ERA. Wainwright 6-3, 3.17 ERA protiv Washingtona. Do sada, 2-1, 2.57 ERA. Wainwright standardno dobar. St.Louis zivnuo protiv Brewersa, te ocekujem da nastave sa dobrom igrom i sa najboljim clanom rotacije na moundu.

Feldman 4-2, 3.12 ERA protiv Royalsa. Fenomenalan pocetak sezone, 2-0, 0.44 ERA. Protiv Texasa nije primio poen, no bez ikakve podrske, te nije zabelezio trijumf. Shields 1-1, 1.96 ERA protiv Houstona. Za sada, 0-2, 2.37 ERA. Astrosi i nisu tako neefikasni ove sezone. Kansas ima uobicajene probleme, kada je napad u pitanju. Starteri obe ekipe, u vrhunskoj formi, lici na lagani under.

Price 9-4, 3.65 ERA protiv Yankeesa. Za sada, 2-0, 2.91 ERA. Sabathia 11-13, 3.78 ERA protiv Tampe. Lose otvorio sezonu, 1-2, 6.63 ERA. Yankees nemaju tako eksplozivan napad ove sezone. Raysi su na poslednjih 9 meceva, samo jednom prebacili 3 runa, te podrska moze biti problem. Probao na Tampu, shodno formi startera, no nije ipak za prvu grupu.

Bumgarner 9-3, 2.60 ERA protiv Dodgersa. Ove sezone, 2-0, 3.31 ERA. Ryu 2-3, 3.89 ERA sa San Franciscom. Start sezone, 1-1, 3.38 ERA. Oba meca u ovoj seriji su bila tvrda i sa malo poena, te ne vidim, sto bi i veceras bilo drugacije. Izuzetno kvalitetni starteri, i mada Ryu nije imao dobro izdanje na proslom mecu protiv Giantsa, mislim da bi veceras mogao doci jos jedan under.

Volquez 5-3, 4.75 ERA protiv Brewersa. Neocekivano dobar start, 0-0, 1.29 ERA. Gallardo 11-4, 2.61 ERA protiv Piratesa. Pokazuje i ove sezone, da ima potencijala, da bude jedan od najboljih picera lige, 2-0, 0.96 ERA. Na proslom startu, bas protiv Pittsburgha, pustio 2 poena, bez odluke. Napad Piratesa nepouzdan. Milwaukee ume da postize poene, mada su protiv Cardinalsa, dosli do izrazaja, tek na zavrsnom mecu serije. Probao  kao deo dabla, iako je 8,5 poklon granica, Volquez mi ne uliva preterano poverenje.

 

Moze samo bolje od onog sinoc. Nadam se da ce krenuti dobra serija, i dalje nisam zadovoljan procentom pogodjenih parova.

 

NHL

 

NY Rangers-Philadelphia w1

Colorado-Minnesota w1

 

Sinoc sam uspesno otvorio NHL playoff. Veceras su vec tezi parovi. Najpre sam imao u planu par undera, no zaplasise me onim goleadama, te probah na par domacih ekipa.

 

Odigrao i kombinaciju fudbal+tenis, za oprezniji ulog. Ferrer vec dobio, ostali Djokovic <9.5 gemova prvi set i Zvezda i Partizan u fiksu.

Link to comment

Kad pogledam parove NHLa, odigrao bih na sve iks.  :D

Nego, Miljenko, gledam ovaj St.Luis: u poslednjih 6 utakmica regularnog dela 6 poraza uz gol razliku, ako sam dobro racunao, 5:22. Sta im se desilo?  :blink:

Link to comment

Miller nije bio tako los, no napad je bio uzasan u zavrsnici. Protiv Dallasa i Detroita nisu forsirali previse(poslednja dva meca regularnog dela). Dobili su najnezgodnijeg rivala, u prvoj rundi, te im se ne pise dobro. 

Sinoc mogla sva 3 meca da odu u produzetak, no na kraju se to desilo samo u Tampi. U playoffu je to cesta pojava, za gledanje prava uzivancija.

Link to comment

Hvala, kolega.  :)

Odigracu jedan ekperimentalni cisto reda radi: Rangers - Phila X, SJS - LA X, i Chicago 2 (kvota Maxbet 35.38 (mozda dodam i Colorado 1 - kvota bi bila 76.07))

 

Hteo sam da igram Rangerse 1, ali u medjusobnim utakmicama vec 17 puta nije bilo iksa (ohrabrujuce je sto su u poslednjih 15 godina 3 puta igrali nereseno :D ).

SJS - LA (osim jedne utakmice ove godine (4:1 za LA) sve bilo tesno - dve neresene)

Chicago samo zbog izdasne kvote 2.55.

Razmisljao sam i o kecu na Colorado, ali mi se ne svidja to sto Minesota nije dobila nijednu utakmicu ove sezone (osim one u decembru na penale)...

 

Razmatramo dalje... :D

Link to comment

Ukoliko ima onih koji vole da ubacuju zguzvane tikete u korpu za otpatke, tj pomisljaju da odigraju nesto slicno mojim genijalnim zamislima  :D , ukupna kvota u Socceru je 84.23 (na kraju sam odigrao i Colorado...Nek ide zivot!). Kvota na Chicago u Mozzartu je 2.70.

Edited by Nesh
Link to comment

Dabl @1,76

Dolgopolov

CZV

 

 

Dabl @1,82

CZV

Pliskova

 

 

Dabl @1,82

Wawrinka

CZV

2/3 = +0,17  Wawrinka prošao bez borbe - kvota jedan, pa zeznuo dobitak. 

Edited by radar
Link to comment

MLB 3/5, NHL 1/1. Proslo sve iz prve grupe, uz prebacivacki tiket. NHL dosao nekompletno, no da se ne bunim, i to je talicno izaslo. Cak je i fudbal+tenis tiket bio dobitan. Ovi iz Mozzarta su bas talicni. Kvotar im juce pogresi granicu za poene na Pittburgh-Milwaukee, za dva poena(8.5, umesto 6.5), i dodje plus i preko te granice. Imao sam neki los predosecaj za taj par, te srecom odigrah kao deo dabla.

 

MLB

 

Texas-Chicago White Sox 1 (Perez-Paulino)

 

Oakland-Houston 1 (Gray-Cosart)

 

LA Dodgers-Arizona 1 (Greinke-Miley)

 

Detroit-LA Angels >7.5 (Smyly-Weaver)

 

Miami-Seattle H2(+1.5) (Eovaldi-Young)

 

San Diego-San Francisco H2(+1.5) (Ross-Cain)

 

Perez 1-0, 5.14 ERA protiv White Soxa. Fino poceo sezonu, 2-0, 2.70 ERA. Paulino 0-0, 3.45 ERA protiv Rangersa. Do sada, 0-1, 7.98 ERA. Napad Texasa konacno daje znake zivota. Gosti daju vise poena, nego ranijih sezona, no pitanje je da li ce uspeti da pokriju danasnjeg startera. 

Gray 1-1, 1.13 ERA protiv Houstona. Za sada, 2-0, 0.95 ERA. Cosart 0-0, 0.69 ERA protiv Oaklanda. Start sezone, 1-1, 4.00 ERA. Gray krenuo jako. To je bilo potrebno domacinu, nakon velikih problema sa rotacijom. Astrosi bolji, u odnosu na proslu sezonu, no na duze staze i dalje preslabi za timove koji se bore za playoff. Houston stagnira ofanzivno, ne verujem da ce i veceras dati previse poena.

Greinke 3-3, 4.96 ERA sa Arizonom. Do sada, 3-0, 2.76 ERA. Miley 3-3, 4.21 ERA protiv Dodgersa. Dosadasnji deo sezone, 2-1, 4.95 ERA. Greinke ce imati drugi vezani start sa Diamondbacksima. Protiv njih je kao clan Dodgersa, prilicno ubedljiv, 3-0, 1.78 ERA, na 4 starta. Gosti u rasulu. Daju dosta poena, no rotacija i bullpen su katastrofalni. Ocigledno ih je povreda Corbina, totalno poremetila. Dodgersi konacno dobili San Francisco i ocekujem nastavak pobednickog niza veceras,

Smyly 0-0, 2.77 ERA protiv Angelsa. Pocetak, 1-0, 0.00 ERA. Ovo ce mu biti prvi start u sezoni. Weaver 3-4, 4.97 ERA protiv Detroita. Ne bas dobar do sada, 0-2, 5.79 ERA. Udaraci Tigersa igraju promenljivo, dok su gosti obicno efikasni. Mislim da vredi probati na 7.5. Prvo sam hteo da stavim ovo u prvu grupu, no na kraju odigrah opreznije.

Eovaldi je 0-0, 0.00 ERA protiv Marinersa(6 odigranih ininga). Pocetni deo sezone, 1-1, 4.19 ERA. Young 3-1, 2.62 ERA protiv Marlinsa. Imao odlican sezonski debi kao starter, gde protiv Oaklanda nije pustio run, tokom 6 ininga. Miami ima problema sa davanjem poena, sto i nije neko cudo. Stanton je fenomenalan do sada, 5 HR, 21 RBI, 0.299, no jedan igrac nije dovoljan. Seattle nakon startne pobede u seriji u Arlingtonu, vezao 3 poraza. Njihov napad deluje nesto bolje i sa iskusnim Youngom kao starterom, mislim da nisu bez sansi veceras(makar za tesan poraz).

Ross 0-2, 4.50 ERA protiv San Francisca. Krenuo sa, 1-2, 3.12 ERA. Cain 7-11, 3.15 ERA sa San Diegom. U novoj sezoni, 0-2, 4.00 ERA. Padresi igraju promenljivo, mada mogu biti ravnopravni, protiv bilo kog rivala. Imaju sanse za trijumf, ako starter odigra dobro, jer ih napad retko pokrije. San Francisco malcice zatajio ofanzivno, par meceva unazad(vise od 3 runa na jednom od poslednjih 5 meceva), no sigurno je da mogu odigrati egal sa vecerasnjim protivnikom. Nadjoh hendikep na goste, te probah i to veceras.

 

NHL

 

Boston-Detroit w1

Anaheim-Dallas w1

 

Bruinsi deluju kao dosta ozbiljnija ekipa od Red Wingsa. Treba seriju zapoceti kako valja. Ducksi krenuli ocekivano. Rano napravili veliku prednost, i sprecili goste da se izbore za OT. Vecina igraca Starsa nije igrala playoff, do ovog meca, pa je mozda i nervoza bila uzrok loseg pocetka. Ocekujem ipak da domaci ponovo krenu agresivno i prebace sav pritisak na Dallas, drugom pobedom u seriji.

 

Probao i danas fudbal+tenis kombinaciju. Sva 3 fudbala prosla na 2+ ceo mec(Coventry, Kidderminster i Wolves), ostao jos Djokovic <9.5 prvi set.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...