Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Live kladjenje na NBA je zakon. Kvote su sulude. Uhvatio sad Atlantu live -6.5 @5.5, cakam Jutu @3.75 Juče uhvatio pobedu Cikaga @5.5 , zamalo dosao I Hjuston @5 Mnogo mi je lakse da procenim situaciju kad gledam basket, nego bukvalno da gatam pre utakmice.

Link to comment

MLB 4/6, fudbal 1/2, NBA 0/1. MLB dosao fino, nakon loseg pocetka dana. Neverovatno je kako fudbal, u fiksu, dolazi lose. Barsa izgubila od nizerazredne ekipe, Na Arsenal imah viner, te taj tiket prodje nekako. Engleski egzibicioni fix tiket(vineri + dvoznaci), pao na dve. Ne secam se kada sam odigrao "u glavu", poslednji put.

 

MLB

 

San Francisco-Colorado 1 (Hudson-Chatwood)

 

San Diego-Detroit 2 (Ross-Scherzer)

 

NY Yankees-Boston >8.5 (Nova-Doubront)

 

Atlanta-Washington <7.5 (Harang-Gio Gonzalez)

 

St.Louis-Chicago Cubs 1 (Wacha-Jackson)

 

Texas-Houston 1 (Perez-Oberholtzer)

 

Ne menjam sitem. Prva tri para, nesto jace.

Hudson 5-2, 4.35 ERA protiv Colorada. Ubedljiv pocetak sezone, 2-0, 1.15 ERA. Chatwood 3-2, 2.00 ERA protiv Giantsa. Ovo ce mu biti prvi ovosezonski start. Napad San Francisca zakazao sinoc, te se nadam njihovom boljem izdanju veceras. Domaci imaju dosta boljeg, iskusnog, startera.

Ross 0-2, 7.50 ERA sa Detroitom. Do sada, 0-2, 4.35 ERA. Scherzer 1-1, 2.63 ERA protiv Padresa. Start sezone, 0-0, 1.20 ERA. Scherzer nastavio gde je stao, no bez prave podrske. Primio samo 2 runa, tokom 15 ininga i 2 starta. Mislim da je vreme za prvu ovogodisnju pobedu. Detroit ima potentan lineup, za razliku od domaceg napada, koji je jedan od losijih u ligi.

Nova 2-3, 5.50 ERA protiv Bostona. Pocetak, 1-1, 8.68 ERA. Doubront 3-2, 4.17 ERA protiv Yankeesa. Nesiguran startni period, 1-1, 9.00 ERA. Nova nadrljao protiv Baltimora, pitanje je kakav ce biti veceras, protiv velikog rivala. Mada oba napada nisu na nivou ranijih sezona, losa forma startera, navodi da sledi lagani over. Prva dva meca u seriji, su otisla u minus, da bi sinoc dosao over.

Harang 1-4, 3.99 ERA protiv Washingtona. Start, 1-1, 0.71 ERA. Gio 2-6, 4.88 ERA sa Atlantom. I on odlicno otvorio, 2-0, 0.75 ERA. Prvo sam hteo probati 2 ovde. Nationalsi imaju problema sa povredjenim igracima( Ryan Zimmerman, Span, Werth), te ce njihov napad tesko biti produktivan. Uz solidnog Gonzaleza, ne ocekujem previse poena ovde.

Wacha 0-0, 3.00 ERA protiv Cubsa. Fenomenalna prva dva starta, 1-0, 0.71 ERA. Jackson 2-6, 4.83 ERA protiv Cardinalsa. Za sada, 0-0, 6.30 ERA. Udaracka postava domacina, nije jaka kao ranije, no za Cubse bi trebali biti dovoljno dobri. Jackson tradicionalno los protiv danasnjeg rivala, te ocekujem da St.Louis resi seriju u svoju korist, veceras.

Perez 2-0, 2.25 ERA sa Astrosima. Otvorio sezonu sa, 1-0, 4.50 ERA. Oberholtzer 0-1, 2.70 ERA protiv Rangersa. Bez pobede ove sezone i dalje, 0-2, 4.91 ERA. Skor u seriji 1-1, udaraci domacina bi trebalo da se pokazu u boljem izdanju, ipak je razlika u kvalitetu velika.

 

Fudbal

 

Liverpool-Man City 3+

 

Swansea-Chelsea w2

Getafe-A. Madrid bk2

 

Colo Colo-S. Wanderers 3+

Hoffenheim-Augsburg 3+

 

Mrzi me i da igram, kada dolazi ovako nelogicno. Tri tima, koja redovno pratim sa 3+, odnosno 2 para u fiksu, na timove koji se bore za vrh.

 

NBA

 

Sacramento-Minnesota P>102.5

LA Lakers-Memphis H2(-8.5)

 

Minnesota standardno, na poluvreme over. Memphis bas i nije najpouzdaniji tim za probijanje hendikepa, no nije bilo boljeg resenja

 

Danas se zavrsava regularni deo NHL sezone, jedva cekam playoff.

Link to comment

MLB 3/6, fudbal 2/3, NBA 0/1. MLB je mogao bolje. Dosao samo jedan par iz prve grupe. Najsigurniji par, Detroit, porazen protiv Padresa, sa najboljim starterom na moundu. Fudbal korektno. NBA ne diram do playoffa.

 

MLB

 

Philadelphia-Atlanta 2 (Roberto Hernandez-Ervin Santana)

 

LA Angels-Oakland >7.5 (Santiago-Chavez)

 

San Diego-Colorado >6.5 (Stults-Lyles)

 

Baltimore-Tampa 2 (Wei-Yin Chen-Archer)

 

Miami-Washington 2 (Hand-Zimmermann)

 

Arizona-NY Mets >8.5 (Collmenter-Wheeler)

 

Smanjih malo danas razliku, izmedju prve i druge grupe, teski su parovi. Prva 3 para, za nijansu jace.

Hernandez 1-0, 2.57 ERA protiv Atlante. Start sezone, 1-0, 4.35 ERA. Santana 1-0, 0.00 ERA protiv Philliesa. Dobar pocetak sa, 1-0, 0.00 ERA. Obe ekipe su u naletu. Domaci pocistili Marlinse, mada su mecevi bili uglavnom tesni. Atlanta lagano preslisala Washington, te uz boljeg startera, deluju kao solidan fix.

Santiago 1-2, 5.40 ERA protiv Oaklanda. Do sada, 0-2, 7.71 ERA. Chavez 1-2, 7.56 ERA sa Angelsima. Krenuo sa, 0-0, 1.38 ERA. Napad Angelsa i bez Hamiltona deluje ubedljivo. Sinoc su dali cak 14 poena. Oakland je obicno efikasniji u gostima. Fino uklopljena ekipa, bez previse potrosenog novca. 

Stults 3-0, 4.00 ERA protiv Rockiesa. Nesiguran pocetak sezone, 0-2, 5.59 ERA. Lyles 1-2, 5.51 ERA protiv San Diega. Za sada, 2-0, 3.86 ERA. San Diego neocekivano dobio seriju protiv Detroita. Sada im u goste dolazi jos jedan ofanzivno mocan tim, mada sa dosta losijom rotacijom. Granica od 6.5, deluje nisko. Verujem da ce i gosti dati neki poen(bar vise od Tigersa).

Chen 2-3, 3.04 ERA sa Tampom. Otvorio sa, 1-1, 6.75 ERA. Archer 1-1, 3.60 ERA protiv Oriolesa. Sjajan dosadasnji deo sezone, 1-0, 1.38 ERA. Domacin mozda ima opasniji lineup, no to nisu pokazali previse puta, od starta sezone. Archer deluje sigurno. Udaraci Raysa ne daju previse poena, no cesto je i to dovoljno za trijumf ekipe. Ocekujem da gosti odigraju bolje, nakon ubedljivog poraza protiv Redsa sinoc.

Hand 0-2, 7.64 ERA, protiv Washingtona. Start sezone, 0-0, 3.24 ERA. Zimmermann 4-3, 3.97 ERA protiv Marlinsa. Lose poceo, 0-0, 8.10 ERA. Washington ima 3, Miami 7 vezanih poraza. Gostima fali par igraca, no i takvi bi trebali biti prejaki za Miami. Naravno, Zimmermann ce morati da baca bolje, jer ga napad nece moci uvek pokriti. Zbog njegove dosadasnje nesigurnosti, ovaj par je i otisao u drugu grupu.

Collmenter 1-1, 4.50 ERA protiv Metsa. Zamenio Delgada u rotaciji. Sezonski bilans, 0-0, 1.29 ERA. Wheeler 1-0, 1.42 ERA protiv Diamondbacksa. Krenuo sa, 0-2, 5.73 ERA. Ako Arizona nesto zna, to je da da poene. Lose za njih je sto im piceri pustaju vise runova, nego sto napad proizvede. Udaraci domacih bi trebali da se pokazu i veceras. Obe ekipe imaju fin bilans overa, od starta sezone.

 

Fudbal povezao sa tenisom, na nekom egibicionom tiketu.

Link to comment

disklejmer:  jedno 5 dana nisam pogodio nista. Od toga se nisam ni kladio zadnja 2 dana bas zbog toga sto ne mogu da pogodim nista.

Da stvar bude gora planirao sam da igram neki mec jos od prosle sedmice i mislio da je veceras a on je naravno odigran juce... doslo 5-0 @ 120+ :isuse:
Jebeni kontraritam.

 

Probao da presjecem 1 sistemom:

Phila ML
Spurs ML
Memphis ML
Wizards -10.5

Bobcats -10.5

4/5

Link to comment

Koje ludilo za mec ATL-CHA

U jednoj kladionici kvota na ATL skocila na 3.10, dok je u drugoj bila nepromenjena na CHA 3.35 i sad su u obe sklonili taj mec

X je 16

Narod masovno uplacivao u te 2 kladionice 1 i 2

Link to comment

Koji idiot je drzao 3+ na Sarlot majke ti?

Samo je kor Rusa bilo 1.55-2.65 ali se to po obicaju okrenulo kad je Pinny izasao sa kvotama.
Ne igraju Millsap, Korver i Carroll, nema tu keca.

Link to comment

Kladionica Magic Piramid

3.35, ja odigrao :D

Nisam imao toliko $ da uplacujem 1 u jednoj kladzi, a 2 u drugoj

odigrao sam:
ATL-CHA 2
CHI-ORL 1
TOR-MIL 1
PHX-MEM 1
GSW-MIN 1
ukupna kvota 8.5

Sinoc sam pao za kos Drummonda

Mada ja ne igram velike uplate i velike dobitke.. ovo je cisto bzvz, usput

Link to comment

e jeb se :D

malo je navijacki tiket


Ortak terao gazdaricu da mu pozajmi 400e da rasporedi po kladionicama na 1 i 2 :D
Ne znam da li mu je dala i za koliko je na kraju uplatio, ali ceka siguran dobitak

U jednoj je odigrao keca a u drugoj neku igru bez X-a pa mu je manja kvota na dvojku

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...