Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Našao sam u jednoj lokalnoj dvojku na Radnički protiv Partizana u vaterpolu na 1,60,mislim da je fix dana. Ne znači utakmica ni jednima ni drugima,za Partizan sigurno znam da igraju sa juniorima.

Link to comment

Zvezdu igrao plus 13.5 @ 1.93, mnogo je. Ako nas natovare svaka im cast al ovde je hendi promasen za oko 5 poena.

 

Iz NBA mi je malo blesava kvota na Phx, to sam najjace igrao.

 

Fudbal ne znam, mozda pobjeda Barse i gol Mesija.

Link to comment

E, da, i taj Radnicki sam uzeo iako i oni odmaraju igrace. Ima na BAH i jos par mjesta @ 1.6

 

Znam da odmaraju ali Partizan već ima maltene juniorski tim,ne znam kako izgleda kad te juniore podmlađuju :D

Edited by theanswer
Link to comment

Odigrao Atletico - Barsa X, Mancester daje u drugom, Cruzeiro 1&2-3 i Anaheim 1. Na ove krajnje umerenosti kvota u Socceru je 65.68, u Maxbetu 48.27, a u Mozzartu 44.57. :o

Jos samo malecna formalnost da sve prodje i sutra u ovo vreme bicemo mil hiljarderi.  :D

Edited by Nesh
Link to comment

fejnduno,jel memfis kec? jel bi mogao tvoj ljubimac da ubaci manje od 16?

svaka cast Medjedima i imperativu pobjede al ja sam upravo odigrao ovo jer je kvota jako bezobrazna

LeBron James to score 26 points or more and the Heat to win @ 5.00

Link to comment

Ja cu opet da hajpujem Sarlot al ne vidim cime su oni zasluzili kvotu 3. Isto je to sranje, Sarlot, Uosington, Toronto... 50-50 mecevi pa kakav ko dan ima.

Cinila mi se i na Rokice prevelika kvota al citam da ce kreten mozda odmarati Parsonsa i Hardena, pasmater

Link to comment

Nikola Pekovic (ankle), Kevin Martin (foot), Shabazz Muhammad (knee), Chase Budinger (ankle) and J.J. Barea (back) will not play

 

uz to su bektubek tako da sam odigrao na SIkagou

probao i over na Grega Monroa koji se raspada, i Rendolfa posto za Majami ne igraju Haslem, Oden, Andersen tako da je od visokih samo Bosh aktivan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...