Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Moram odigrati keca na CFC i prolaz @ 3.50, prevelike su kvote a 2-0 nije neka nauka.

rutinski al nije bilo srece za dzekpot:

 

Probao Hazard/Eto'o/Lampard prvi gol i 

pobjeda CFC 2-0, kvote 34, 31, 46

Link to comment

Kod mene stanje redovno, baksuz za fudbal. Ljudi vode 2-0 na poluvremenu i ne pada treci. Real ne moze da napravi kontru za gol. :isuse:

Bar je MLB krenuo kako treba. ^_^

Link to comment

Koliko mrzim Detroit

 

Ja kada sam igrao na njih da dobiju raspalu Filadelfiju igrali su ko poslednja govna,ma malo je reći govna.

 

A i Atlanta je klasična smrdljiva ekipa,sto puta kažem sebi ne igraj te smrdljive timove,ne vredi.

Edited by theanswer
Link to comment

Probacu under 33.5 na Duranta i over 22 na Cousinsa.

Ne igra Westbrook al ne igraju ni Gay i Thomas za Kingse tako da ocekujem da OKC to rutinski rijesi i da KD malo odmori pred kraj.

Cousins je jedini krsten napadac u Kingsima, jeste zajeban mecap al valjda ce ga isforsirati.

Link to comment

O jebem ti Atlanto majku i Pejtonu Sivi koji je u citavoj sezoni dao jednu trojku al zato veceras sipa ko Korver.

Bas sam glup ispao, mjesecima se kladim protiv idiota i sad kao poceo da ih shvatam ozbiljno i naravno evo kazne.

Link to comment

Ali zasto? 

Meni je malo falilo da odigram keca, bas mislim da ce da otaljaju sve do kraja

 

video da ne igraju ni martin ni badinger,mislio sam da nemaju toliko poena u rukama,nisam očekivao da će nesretni rubio da se raspuca,ali kad vidim kako sam prošao na atlantu nije mi krivo

Link to comment

Majami bi naravno pocistio Bruklin da se kojim slucajem sretnu u plej ofu, sto se nece desiti posto Bruklin verovatno ide na Cikago u prvoj rundi.

Ali Atlanta, kakva je to kretenska ekipa... :isuse:

Link to comment

Probacu under 33.5 na Duranta i over 22 na Cousinsa.

Ne igra Westbrook al ne igraju ni Gay i Thomas za Kingse tako da ocekujem da OKC to rutinski rijesi i da KD malo odmori pred kraj.

Cousins je jedini krsten napadac u Kingsima, jeste zajeban mecap al valjda ce ga isforsirati.

Svidja mi se kako razmisljam :)

Link to comment

MLB 5/6, fudbal 0/3, NHL 0/1, NBA 1/2. Izgledalo je da sledi kilavo vece, nakon losih fudbalskih rezultata, no MLB je sredio sve. Prosao i prebacivacki tiket. U Dortmundu nije pao gol u drugom poluvremenu, bah. NBA fino, prosao tiket sa kvotom 3.

 

MLB

 

Colorado-Chicago White Sox 1 (Nicasio-Erik Johnson)

 

NY Yankees-Baltimore 1 (Tanaka-Miguel Gonzalez)

 

Washington-Miami 1 (Zimmermann-Hand)

 

Minnesota-Oakland >8.5 (Hughes-Chavez)

 

Atlanta-NY Mets 1 (Ervin Santana-Wheeler)

 

San Francisco-Arizona >7.5 (Lincecum-Arroyo)

 

Prva 3 para jace, kao i obicno.

Nicasio nije nastupao protiv White Soxa. Prvi start mu je bio sjajan(1-0, 1.29 ERA). Johnson nije ispoljio preteranu sigurnost protiv Royalsa, pre par dana. Pustio 7 runova, tokom nepunih 5 ininga. Nicasio deluje bolje, na startu ove sezone. Ono sto bi po meni trebalo resiti mec, su udaraci domacina. Skor u seriji 1-1.

Tanaka imao fin debi protiv Toronta. Bacao 7 ininga, uz 3 primljena poena(2 pripisana njemu). Gonzalez 2-2, 4.01 ERA protiv Yankeesa. Lose prosao u Detroitu, na startu sezone, pustio 7 poena, u nepuna 4 ininga. Ocekujem da Tanaka odigra jos jedan dobar mec. Serija izjednacena.

Zimmermann 4-3, 3.41 ERA protiv Marlinsa. Odlican protiv Atlante, no bez odluke(5 ininga, 1 pusten run, 9 SO). Hand 0-2, 7.53 ERA protiv Washingtona. Washington se ne istice cesto ofanzivno. Cini mi se da bi napad mogao biti dobar veceras, uz standardnog Zimmermanna.

Hughes 3-2, 4.33 ERA protiv Oaklanda. Neubedljiv na debiju, protiv White Soxa, 5 ininga, 4 primljena runa(2 HR), 7 SO. Chavez uskocio u rotaciju, nakon povreda Griffina i Parkera. Protiv Marinersa, sasvim dobar, pustio 2 poena, tokom 6 ininga. Napad Oaklanda produktivniji na gostovanjima. Twinsi neocekivano efikasni, na startu sezone, te bi moglo biti dosta poena i veceras.

Bravesi imaju velike probleme sa povredama startnih picera. Angazovan je Ervin Santana, kako bi se stabilizovala rotacija. On je 1-0, 1.50 ERA protiv Metsa. Wheeler je 3-0, 2.89 ERA sa Atlantom. Na sezonskom debiju protiv Nationalsa, 0-1, 4.50 ERA, 6 SO. Domaci imaju samo 15 datih poena, od starta sezone. To i tradicija koju ima Wheeler, svrstali su ovaj par, u drugu grupu.

Lincecum je 8-8, 3.58 ERA protiv Arizone. Jedini start do sada, mu je bio bas protiv vecerasnjeg rivala. Primio je 4 runa(2HR), uz 7 strajkauta, bez walka. Arroyo 5-5, 2.76 ERA, protiv San Francisca. Dosadasnji sezonski ucinak, 0-0, 4.15 ERA. Goldschmidt je prava nocna mora za Lincecuma, 12/23, 6 HR. Losa tradicija koju ima Lincecum protiv Diamondbacksa, te dobra ofanziva Giantsa, navode na over.

 

Fudbal

 

Bayern-Man Utd 3+

 

A. Madrid-Barcelona bk2

 

Ispratio i vecerasnje meceve, mada je ovosezonska LS, sve samo ne korisna.

 

NBA

 

Denver-Houston P>109.5

LA Clippers-Oklahoma P>105.5

 

Dragic >20.5

Harden >28.5

 

Nemam ideju za fix, te probah poluvreme overe, na standardne ekipe. Dragic bi se trebao istaci, posto Phoenix juri playoff. Ko bi dao dosta poena za Rocketse, ako ne Harden, makar se i rano odlepili.

 

NHL

 

Pittsburgh-Detroit 5+

Anaheim-San Jose 5+

 

Tesko je provuci nesto, u zavrsnici sezone. Toronto u povuci-potegni situaciji, porazen sinoc bez datog gola. Probao dva derbi meca na golove, vise za pracenje. Ducksi pobedom uzimaju diviziju, a ni konferencija nije daleko, mada se i Sharksi pitaju nesto.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...