Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB

 

Cleveland-Minnesota 1 (Masterson-Nolasco)

 

Pittsburgh-St.Louis 2 (Volquez-Wainwright)

 

Houston-LA Angels 2 (Feldman-Weaver)

 

Miami-San Diego 1 (Eovaldi-Kennedy)

 

Kansas-Chicago White Sox <7.5 (Shields-Sale)

 

Tampa-Texas 2 (Cobb-Darvish)

 

Masterson 3-7, 4.22 ERA protiv Twinsa. Imao odlican prvi start protiv Oaklanda, gde nije primio tokom 7 ininga. Nolasco se nije proslavio protiv White Soxa, na debiju za Minnesotu(primio 5 poena, uz deset hitova, za 6 ininga). Rezultat u seriji 1-1, ocekujem jos jedno dobro izdanje Mastersona i trijumf domacina.

Volquez 3-5, 5.56 ERA protiv Cardinalsa, ovo ce mu biti prvi ovosezonski start. Wainwright 9-4, 4.81 ERA protiv Piratesa. Odlican na sezonskom debiju protiv Redsa. Zabelezio pobedu, bez primljenog poena. Ja sam navijac Pittsburgha, no meni Volquez ne uliva poverenje. Ume on da bljesne, ali konstantnost mu nije jaca strana( povrede su dosta uticale na to). Wainwright nosi ovu rotaciju Cardinalsa, pa zato odigrah na goste.

Feldman 4-6, 5.31 ERA protiv Angelsa. Sjajan na otvaranju, protiv Yankeesa, nije primio poen, tokom nepunih 7 ininga. Weaver 1-0, 3.00 ERA sa Astrosima. Nakon prvog starta u sezoni, 0-1, 4.26 ERA. Problemi u napadu Houstona, dolaze do izrazaja u ovoj seriji. Sjajni udaraci gostiju, pomognuti Weaverom veceras i Wilsonom sutra, mogli bi pocistiti domacina.

Eovaldi 1-0, 0.79 ERA protiv Padresa. Dobio prvi ovosezonski start. Kennedy 2-1, 4.01 ERA protiv Marlinsa. Domaci u sjajnoj seriji, te probah na njih i veceras za oprezniji ulog.

Shields 5-4, 3.80 ERA protiv White Soxa. Otvorio sa 0-0, 4.26 ERA. Sale 5-7, 2.68 ERA protiv Royalsa. Nakon prvog meca, 1-0, 3.68 ERA. Vrhunski piceri veceras. Bice sve bolji, kako sezona bude odmicala, ocekujem tvrd mec i malo poena veceras.

Cobb 1-0, 3.79 ERA protiv Rangersa. Ne bas sjajno otvaranje sezone, sa 4 primljena runa, uz 4 walka, tokom 5 ininga. Darvish 2-0, 1.35 ERA protiv Raysa. U seriji je skor 2-0 za Tampu, te mislim da bi Texas mogao do utesne pobede. Jedini razlog zasto ovaj par nije u prvoj grupi, je pauza koju je Darvish imao, zbog lakse povrede.

Link to comment

Prosle nedelje uhvatim lep tiket, sto bi rek'o moj drugar "nema tiketa bez X". Zivce mi iskidase Lil i Benfika- Lil bukvalno u 92min dao gol posle Basinog spustanja lopte glavom na 2m od gola na koleno Kalua, a Benfika posle ranog vodjstva se mrcvarila 90min i u 90tom promasila penal.

 

untitled.jpg

Link to comment

I juče prošao trebl CityxBarcaxCZV @1,86, ali ne mogu da ga prikažem jer Planetwin365 nema opciju "status tiketa" na sajtu ili ja ne umem da je nađem. Kad sam već kod Planetwin365, juče sam se prvi put kladio kod njih jer sam tek sad provalio da imaju lokal u komšiluku i iznenadio sam se koliko im je bolja ponuda, a i kvote su veće od Mocarta, Maxbeta i ostalih lokalnih kladionica. Jel ima neko iskustva sa online klađenjem kod njih? Mislim da ću da otvorim i tamo račun.

Znam da primaju vecinu uplata, ponesto i odbiju.

Sto se tice depozita Moneybookers radi regularno a za isplate ne znam kakva je situacija i da li smaraju oko verifikacije.

Link to comment

Danke. Svratio sam ponovo do njih danas, da naplatim tiket od juče i da uplatim za danas. Funkcionišu i na principu avansne uplate. Dakle ja njima keš na ruke da mi otvore nalog... oni meni keš na ruke kada hoću isplatu, a s obzirom na to da im je lokal u mom komšiluku, to mi je i lakše od zezanja sa računima. Uplatiću malo novca za probu čisto da vidim kako funkcionišu online, pa ću videti za dalje.

Link to comment

Igraci Bazela nek mi se napasu muda, dabogda izduvali za titulu. Ne znam ni koji kurac sam ih igrao kad su imali Ligu Evrope u cetvrtak. Probacu da se izvadim na Dinamo Kijev, docekuju Metalist koji se skoro raspao, kvota 1,55.

Link to comment

Prvi put u zivotu da gledam mec u kom je kvota na svaki od timova u jednom momentu bila 15+ a da imaju podjednake sanse da dobiju na kraju.

edit: i dobi ludi Hjuston

Edited by Feindouno
Link to comment

MLB 2/6, fudbal 1/3, NHL 1/1, NBA 2/3. Lose MLB vece. Fix nisam mogao provuci nikako. Eventualno neki under, no nije mi delovalo tako na prvi pogled. Kako Hoffenheim nije dosao 3+, nije mi jasno. NHL i NBA perfektno(pomalo neocekivano).

 

MLB

 

NY Yankees-Baltimore 1 (Kuroda-Jimenez)

 

Houston-LA Angels 2 (Cosart-C.J.Wilson)

 

Boston-Texas >9.5 (Lackey-Scheppers)

 

Minnesota-Oakland >8.5 (Correia-Kazmir)

 

St.Louis-Cincinnati <6.5 (Wacha-Cingrani)

 

Cleveland-San Diego 1 (Kluber-Erlin)

 

Pocetna 3 para nesto jace.

Yankeesi veceras imaju home opener. Kuroda 2-3, 3.20 ERA protiv Oriolesa. Imao solidan prvi start, primio 2 runa u 6 ininga, no bez podrske. Jimenez 1-3, 6.45 ERA protiv Yankeesa. Na Yankee Stadiumu, 1-1, 4.15 ERA. Za razliku od Bostona, ocekujem da domaci dobro otvore deo sezone, koji se igra na njihovom terenu. Napad im igra promenljivo, no ni Baltimor se ne moze istaci prevelikom produktivnoscu.

Cosart nije primio poen na ovosezonskom debiju protiv Yankeesa. Wilson 5-3, 2.98 ERA protiv Astrosa. na sezonskom prvencu protiv Marinersa primio 6 poena, u nepunih 6 ininga. Skor u seriji 2-1 za Angelse. Ovde se uzdam u mnogo bolje udarace gostiju. Nova serija losih rezultata bi mogla biti nepremostiv problem, kao sto je bio slucaj prosle sezone. 

Lackey 12-15, 6.01 ERA protiv Rangersa. Zabelezio pobedu protiv Oriolesa, uz dva primljena runa. Scheppers 0-0, 1.80 ERA sa Red Soxima. Nakon prvog starta, 0-0, 15.75 ERA(7 poena pustenih protiv Philliesa, tokom 4 ininga). Texas ima problema sa povredama, no napad je  vrhunski i u ovoj varijanti, te bi trebali davati vise poena. Boston tezak za procenu. Fenway Park je jedan od stadiona koji pogoduje udaracima, te probah over ovde.

Correia 1-1, 3.20 ERA protiv Oaklanda. Imao dobar opener protiv White Soxa, sa samo 2 pustena runa. Kazmir 5-4, 3.00 ERA sa Twinsima. Odlican na debiju, gde nije primio poen tokom nepunih 8 ininga. Napad Oaklanda dosta bolje funkcionise u gostima, posto njihov stadion vise pogoduje picerima. Minnesota nepredvidljiva. Sinoc zatrpali Indianse, videcemo sta ce biti veceras.

Wacha 0-0, 0.00 ERA protiv Redsa. Jedini start ove sezone, je bio bas protiv njih. Nije primio poen, u nepunih 7 ininga, uz 7 SO. Cingrani 2-0, 2.50 ERA protiv Cardinalsa. Bez odluke na pomenutom mecu protiv St.Louisa. Bacao 7 ininga, 9 strajkauta. Ocekujem tvrd duel i danas, i malo poena. Oba napada, blago receno neubedljiva, do sada.

Da probam ponovo nesretne Indianse. Sinoc porazeni u mecu, gde su imali 6 hitova vise. Kluber na debiju, protiv Athleticsa, pustio 5 poena, za manje od 4 ininga. Erlin ce imati prvi start sezone. Cleveland tezak za procenu, kao i ranijih sezona. Padresi ofanzivno limitiran tim, ne bi trebalo da se razmahnu danas. Oprezan ulog ovde.

Kvote 1.6, 1.65, 1.95, 1.95, 1.85, 1.7.

 

Fudbal

 

Tottenham-Sunderland bk1

Juventus-Livorno bk1

Benfica-Rio Ave bk1

 

Odigrah i jedan fudbalski tiket, da ispratim i to. Kvota 1.66.

 

NHL

 

New Jersey-Calgary w1

Winnipeg-Minnesota w2

 

I dalje pratim timove, koji imaju kakvu takvu sansu da igraju playoff. Kvota 2.69.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ima nešto u ovom sujeverju. Otkako ne pišem tipove ovde skor mi je 5:0  :thumbup: , ali pošto je razbijen maler, od sutra se vraćam.

Inače danas u kladionici vidim uramljen tiket. Neki tip je igrao 18 parova i pogodio 17... pao je samo na jednu tekmu koju je igrao 2-4 gola, a bilo je 0:5. Na uplatu od 300 dindži, isplata 5,5 miliona + 3 miliona bonus = 8,5 miliona. Cenim da ovakvi tiketi mogu da budu opasni po zdravlje... posebno ako je peti gol pao u nadoknadi ili tako nešto. 

Link to comment

MLB 3/5(uz jednu kvotu jedan), fudbal 1/1, NHL 0/1. Cekah over u Bostonu za kombo, stativa. Red Soxi propustili gomilu sansi za poentiranje. Kada se uslo sa 2-1 u 8. ining, vise se nisam ni nadao. Domaci su imali sansu, da daju 7-8 poena u toj devetini. Bolje ovako, nego da padnem za 1 poen. Fix sam dobro odabrao, za promenu. Fudbal lagano, NHL ko NHL, Devilsi izgubili verovatno kljucan mec.

 

MLB

 

San Francisco-Arizona 1 (Hudson-Cahill)

 

Washington-Miami 1 (Gio Gonzalez-Alvarez)

 

Toronto-Houston 1 (Buehrle-Oberholtzer)

 

LA Dodgers-Detroit 2 (Haren-Scherzer)

 

NY Yankees-Baltimore >8.5 (Nova-Wei-Yin Chen)

 

Boston-Texas >9.5 (Doubront-Perez)

 

Hudson 8-1, 1.99 ERA, protiv Diamondbacksa. Pvi sezonski start je imao u gostima, protiv istog rivala. Nije primio poen, tokom nepunih 8 ininga, u pobedi tima 2-0. Takmac mu je te veceri bio vecerasnji starter Arizone. Cahill je 5-4, 3.62 ERA u duelima sa San Franciscom. Od starta sezone, 0-2, 6.30 ERA. Na pomenutom mecu sa Giantsima, nije bio preterano ubedljiv, ali je primio samo 2 poena, u 6 ininga. San Francisco odlicno otvorio sezonu(cak i ofanzivno), te ocekujem jos jedno njihovo dominantno izdanje veceras.

Gio 4-2, 1.76 ERA protiv Marlinsa. Do sada, 1-0, 1.50 ERA. Gonzalez siguran protiv Metsa. Tanak napad gostiju, ne bi trebalo da mu napravi vece probleme. Alvarez 0-2, 4.43 ERA sa Nationalsima. Nije se proslavio na sezonskom debiju protiv Colorada. Oba tima krenula jako, no bolji udaraci domacina bi trebali doneti prevagu.

Buehrle je 3-0, 0.72 ERA sa Astrosima. Protiv Tampe mu je falio jedan aut za shutout. Sve to, uz 11 strajkauta. Oberholtzer nema iskustva sa Torontom. Zabelezio poraz protiv Yankeesa, uz 3 pustena runa. Vreme je da se Houston vrati gde mu je mesto, kada je o ukupnom skoru rec. Imaju jednu od najslabijih postava u ligi.

Haren 5-4, 3.82 protiv Detroita. Prvi start(protiv San Diega), je bio impresivan. Nije primio poen(jedan nakon greske saigraca, koji mu se ne pripisuje), tokom 6 ininga. Scherzer 1-3, 4.15 ERA sa Dodgersima. Na sezonskom debiju, bacio 8 ininga bez primljenog poena, no nije ubelezio trijumf, jer je closer kiksirao. Oba tima dobro otvorila sezonu, no cini mi se da su udaraci Tigersa raspolozeniji, te probah oprezno na njih.

Nova je 5-2, 4.46 ERA protiv Oriolesa. U novoj sezoni, 1-0, 3.18 ERA. Chen 1-3, 5.58 ERA protiv Yankeesa. Do sada, 0-1, 6.35 ERA. Nova je uz dobru igru odbrane, prosao fino u Houstonu. Chen neubedljiv protiv Red Soxa. Napad Baltimora bi trebao da proradi konacno. Yankeesi takodje igraju promenljivo, te i ovo stavih u drugu grupu.

Doubront 0-3, 11.40 ERA protiv Texasa. Start sezone, 1-0, 5.06 ERA. Perez 0-0, 1.50 ERA sa Bostonom. Na debiju, protiv Philliesa, primio 2 poena, tokom nekompletnih 6 ininga. Boston propusta dosta sansi za postizanje poena, mozda se to popravi veceras. Udaraci Rangersa, neubedljivi sinoc, veceras mogu samo bolje.

 

Fudbal

 

Dortmund-Real Madrid 3+

 

Forest Green-Kidderminster 3+

Luton-Tamworth 3+

 

Brentford-Crawley 3+

Peterborough-Gilligham 3+

 

Odigrah ono sto mi je delovalo zanimljivo iz LS. Ispratio i Engleze, kojima je ostalo jos par kola do kraja.

 

NBA

 

Utah-Dallas 2

Sacramento-Oklahoma 2

LA Lakers-Houston P>111.5

 

Nowitzki >21.5

Durant >32.5

 

Fix i poluvreme over kombinacija, za manji ulog. Dabl igraca, koji mi deluju zanimljivo(Harden igra protiv Lakersa, te to nije za cackanje).

 

NHL

 

Buffalo-Detroit w2

Tampa-Toronto 5+

 

Jos par dana i eto kraja regularnog dela sezone. Detroit odigrao, jer pokusava da sacuva playoff mesto. Tampa-Toronto je tradicionalan over mec.

Link to comment

Igrao sve favorite sem Spursa danas.

Dubl Miami + BKN, trebl ove ostale 3.

 

Jel igra iko na Bwinu? Znam da su bili stopirali registracije iz Srbije. Javite ako igrate da znam da izbacim™ akd se zajebu sa kvotama posto cesto grijese a ne bih da pisem u budale.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...