Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja dve utakmice koje "najbolje idu" za sad nikad ne bih igrao. Tj igrao bih da nemam šta drugo. Mislim na Šarlot i Atlantu. Zato verovatno i ne mogu da dođem do nekog normalnog plusa nikako zadnjih mesec,dva.

Link to comment

Sarlot je bio zicer, Orlando ne postoji u gostima a veceras nema ni Vucevica.

Atlantu ne bih niti sam.

Ovaj Detroit mi je recimo djelovao kao dobra opklada, +10 a dobili ove Netse triput ove sezone. Kad ono medjutim... 23-6 u drugoj, 7/12 trojke, Mirza sabija... :puke:

Edited by Feindouno
Link to comment

Kad pogledam zadnje utakmice Detroita, vidim da su oni dobili samo Milvoki izgubivši pritom i od nesrećne Filadelfije. Pritom su odigrali egal sa Indijanom ali bih to pripisao raspadu u Pejsersima.

 

Meni se Minesota na 9,5 činilo kao dobra opklada ali nisam ispoštovao jer sam pre 2 dana pao na Milvoki slepo verujući da se Majami neće mnogo cimati kao što se inače i ne cima da ih natovari preko 17 razlike.

Edited by theanswer
Link to comment

U kurcu je to sa hendikepima sad pred kraj sezone, ima dosta timova koji dobijaju al igraju kao govna i jako su nepouzdani, npr Majami i Indijana.

Detroit je nezgodan matchup za BKN, zato sam ih i odigrao, ima nade kao...

edit: evo i Uizardsi briljiraju sa 4-15 u 2/4

Oni izgleda u svakom mecu imaju po jednu ovakvu cetvrtinu.

Edited by Feindouno
Link to comment

imam milvoki manje od 87.5 i ladno će ovi divljaci čikagu da uvale 60 za poluvreme

 

ali ne mogu ništa da odbrane jbt, triput za dva minuta prodaju one školske fore sa utrčavanjem iza leđa :huh:

Edited by Evropejac
Link to comment

ma idite bre u kurac debili, jebo vam milvoki mater

 

i još se ovi moroni naložili kao da igraju majstoricu u plejofu, svaki napad zaustavljaju na pola faulom

Edited by Evropejac
Link to comment

A ja odigram Heat @ 3.30 i onaj idiot 2 puta masi po bacanje za pobjedu, onda se u drugom produzetku raspadnu ko idioti.

Imam tiket @ 5.5, cekam ovog kretena Duranta da ubaci 25 u drugom a dvoumio se izmedju njega i Hardena koji ce dati 50.

Link to comment

Ovo je ipak bio vrhunac veceri, skroz zaboravljeni sistem sa igracima pada ovako

0:00 Dion Waiters makes 26-foot three point jumper 98-117   0:00 End of the 4th Quarter
Link to comment

MLB 4/6, fudbal 0/1, NHL 0/1, NBA 0/2. MLB dosao ok, ali sam napravio los raspored, te sam tu na nuli. Za fudbal se nisam ni nadao previse. NHL neprijatno iznenadio, NBA bez ikakve logike. New York uspeo da izgubi kod kuce, Durant bas sinoc odigrao kilav mec. Bah, vikend ce valjda biti uspesniji.

 

MLB

 

Detroit-Baltimore >8.5 (Porcello-Norris)

 

Oakland-Seattle 2 (Straily-Felix Hernandez)

 

Miami-San Diego 1 (Jose Fernandez-Cashner)

 

Chicago Cubs-Philadelphia 2 (Samardzija-Lee)

 

Pittsburgh-St.Louis 1(Liriano-Kelly)

 

Boston-Milwaukee 1(Buchholz-Peralta)

 

Prva tri para stavih u grupu verovatnijih meceva(valjda cu bolje odabrati danas).

Porcello 1-5, 5.14 ERA protiv Oriolesa. Norris 0-1, 6.75 ERA protiv Detroita. Napad Tigersa proradio sinoc, mogli bi i gosti biti jos efikasniji veceras(4 poena nisu malo, no za ovakav kvalitet udaraca, jos uvek je to kilavo). Ocekujem jos jedan lagani over, u ovoj seriji.

Straily 0-1, 7.82 ERA sa Marinersima. Prosle sezone, 10-8, 3.96 ERA, na 27 startova. Hernandez 15-7, 2.66 ERA protiv Oaklanda. Protiv za njega neugodnih Angelsa fino otvorio sezonu pobedom. Jedan od najboljih startera trenutno.

Jose Fernandez 1-0, 0.00 ERA protiv Padresa. Odlicno otvorio sezonu protiv Colorada, jedne od boljih udarackih ekipa. Ima potencijala da se razvije u top picera(ako to vec i nije). Sezonu ranije je kod kuce ima skor, 10-0, 1.21 ERA. Cashner 1-1, 2.87 ERA sa Marlinsima. Fino otvorio sezonu protiv Dodgersa(primio 1 run), no bez odluke. Duel kilavih napada, mada Miami to opovrgava od starta sezone. Nadam se jos jednom dominantnom izdanju Fernandeza.

Samardzija 1-3, 10.80 ERA protiv Philliesa. Odlican na PNC Parku, protiv Pittsburgha(nije primio poen), no bez ikakve podrske. Lee 4-0, 1.95 ERA protiv Cubsa. Nesiguran na otvaranju u Arlingtonu, ali tamo se retko koji picer proslavi. Ipak zabelezio pobedu, uz cak 8 primljenih poena. Napad Cubsa deluje mrtvo, te je podrska upitna i za veceras, pa shodno tome probah 2, za oprezniji ulog.

Liriano 4-0, 1.16 ERA protiv Cardinalsa. U Pittsburghu porazen samo jednom u 15 startova. Odlican na otvaranju, bez primljenog poena, no nije ubelezio pobedu.

Kelly 3-2, 3.38 ERA protiv Piratesa. Primio 3 poena ili manje, na 14 od 16 meceva kao starter. Ne znam da li napad domacih moze ponoviti onako produktivno vece, te ovo ipak stavih u drugu grupu.

Buchholz bez nastupa protiv Brewersa. Kada je zdrav, spada medju najbolje picere lige. Nada se da ce ga ove godine mimoici povrede. Peralta nije do sada startovao protiv Bostona. Milwaukee puno ocekuje od njega, nakon sto je imao 3.05 ERA, na zavrsnih 17 startova sezone. Red Soxi razocarali sinoc. Peavy se par puta izvukao iz nezgodne situacije, primio 2 poena. Udaraci su bili kilavi. Nisu uspeli da donesu vodjstvo, i gosti resavaju mec u 9. iningu.

 

Fudbal

 

Man City-Southampton bk1

Spartak-Zvezda bk2

A. Madrid-Villareal w1

 

Chelsea-Stoke bk1

Barcelona-Betis 3+

Real Sociedad-Real Madrid w2

 

Luton-Aldershot 3+

Barnet-Forest Green 3+

 

Coventry-MK Dons 3+

Wolves-Peterborough 3+

 

Prve dve kombinacije nesto jace. Suzio malo izbor zbog LS.

 

NBA

 

Wall >19.5

Jefferson >25.5

 

NBA ne uspevam da pogodim. Igrace jos i proberem, fix je vec propast ziva. Veceras neke kilave tekme, te probah samo dabl igraca.

 

NHL

 

NY Islanders-Washington 5+

Toronto-Winnipeg 5+

 

Boston-Philadelphia w1

St.Louis-Colorado w1

 

Dabl overa, na standardno efikasne ekipe. Fix odigrah na timove koji se bore za Presidents` Trophy.

Edited by Miljenko
Link to comment

sinoć me za tri poena zajebe milvoki koji ubaci čikagu 55 poena za poluvreme, danas sam za dobre pare čekao 0-2 na kardif-palas i dođe treći gol dva minuta pred kraj (sad su dali tri gola i neće više nikad), a malopre isto za pare imao inter iz keca u keca, a bolonja ga uvali iz maltene jedine šanse u prvom, i to mislim da je handanoviću projektil sa dvadeset metara prošao kroz noge. ne razumem šta se dešava, ali odmoriću malo.

Link to comment

I juče prošao trebl CityxBarcaxCZV @1,86, ali ne mogu da ga prikažem jer Planetwin365 nema opciju "status tiketa" na sajtu ili ja ne umem da je nađem. Kad sam već kod Planetwin365, juče sam se prvi put kladio kod njih jer sam tek sad provalio da imaju lokal u komšiluku i iznenadio sam se koliko im je bolja ponuda, a i kvote su veće od Mocarta, Maxbeta i ostalih lokalnih kladionica. Jel ima neko iskustva sa online klađenjem kod njih? Mislim da ću da otvorim i tamo račun.

Link to comment

MLB 4/6, fudbal 2/4, NHL 1/2, NBA 0/1. MLB sam odlicno grupisao sinoc. Prodjose 3 glavna singla i prebacivacki tiket. Na fudbalu dosla oba ziher tiketa. Engleze nisam ukombinovao. NHL korektno. Jefferson nije uspeo da probije granicu ni sa produzetkom. Fin dan, kada se sve sabere.

 

Fudbal

 

West Ham-Liverpool 3+

 

U. de Chile-Colo Colo 3+

 

Hertha-Hoffenheim 3+

 

Probao standardne 3+ ekipe, uz propratni tiket fikseva(cisto za pracenje).

 

NBA

 

LA Clippers-LA Lakers H1(-12.5)

Houston-Denver P>110.5

 

Dragic >19.5

Durant >32.5

 

Clippersi bi trebalo ponovo da pociste nejake Lakerse. Rocketsi na koseve, mada to sve redje prolazi, no igraju protiv Denvera, pa da probam. Individualni poeni sa istog meca.

 

NHL

 

Columbus-NY Islanders w1

Philadelphia-Buffalo w1

 

Odigrao na ekipe, koje jos imaju razloga da forsiraju pred playoff.

 

MLB nesto kasnije. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...