Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 3/5(uz jednu kvotu jedan), fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 0/1. Ponovo nisam uspeo da kompletiram prvu grupu. Neocekivani minus u Baltimoru. Fudbal dobro, kao i NHL. Durant zakazao bas nocas(u odnosu na svoje standardne partije).

 

MLB

 

Boston-Milwaukee 1 (Peavy-Estrada)

 

Detroit-Baltimore >7.5 (Anibal Sanchez-Miguel Gonzalez)

 

LA Dodgers-San Francisco 1 (Ryu-Vogelsong)

 

Colorado-Arizona >9.5 (Nicasio-Delgado)

 

Tampa-Texas >8.5 (Odorizzi-Saunders)

 

Houston-LA Angels 2 (Harrell-Richards)

 

Peavy je 3-3, 2.48 ERA protiv Brewersa. Home opener Red Soxa. Estrada 0-1, 6.75 ERA protiv Bostona. Imao je bolji ucinak u gostima, no ne dajem mu vece sanse veceras, na jednom od najtezih gostovanja.

Sanchez 1-0, 4.26 ERA protiv Oriolesa. Bitan clan rotacije, uz Verlandera i Scherzera. Gonzalez 0-1, 6.17 ERA  protiv Tigersa. prosle sezone 11-8, 3.78, ukupno. Dva po imenima odlicna napada, nisu dosla do izrazaja do sada. Detroit je nekako dobio oba odigrana meca, Baltimor ima 1-2 skor. Najbolji udarac gostiju Davis je standardno dobar na Comerica Parku(5 HR, 10 RBI, na 5 meceva). Oba tima nisu do sada isla u over i mislim da je ovo dobra prilika.

Veliki duel na Dodger Stadiumu. Ryu krpi rupe u rotaciji, posto je Kershaw povredjen. On je 2-2, 2.48 ERA protiv Giantsa. Na dva ovosezonska starta, nije primio poen. Vogelsong 4-3, 3.91 ERA protiv Dodgersa. Prosle sezone je imao problema sa povredama, 4-6, 5.73 , na nivou sezone(8.44 ERA sa Dodgersima). Kemp se vraca u postavu Dodgersa. Napad domacih ce morati da proradi negde, mada se po skoru ne moze reci, da im nesto fali. San Francisco neocekivano efikasan do sada, tesko ce se to ponoviti i veceras, protiv picera Dodgersa.

Nicasio 1-1, 8.05 ERA protiv Diamondbacksa. Delgado 1-0, 3.27 ERA protiv Rockiesa. Coors Field je teren koji odgovara udaracima. Colorado nikada nije imao problem sa davanjem poena. Arizona daje dosta, no prima jos vise.

Odorizzi nije nastupao protiv Texasa. Zasluzio mesto startera, solidnim pripremnim delom. U MLB karijeri je 0-2, 5.00 ERA. Saunders je 0-3, 8.40 ERA protiv Tampe. Neubedljiv tokom predsezone. Oba napada variraju, mada je potencijal nesporan. Na osnovu pomenutih startera, lici na over.

Angelsi bez pobede, nakon prve odigrane serije. Astrosi neocekivano dobili seriju protiv Yankeesa. Harrell 0-0, 1.53 ERA protiv Angelsa. Prosle sezone 5-12, 5.98 ERA. Richards 1-0, 6.00 ERA sa Astrosima. Godinu dana ranije, 7-8, 4.16 ERA. Matchup picera je tezak za procenu, no napad Angelsa bi trebao konacno da proradi i donese prvu pobedu.

 

Fudbal

 

Horn-Kapfenberg 2+

Zulte Waregem-Standard X2

Marseille-Ajaccio w1

Hamburger-Leverkusen 2+

Zwolle-Groningen 2+

Leicester-Sheffield Wed 2+

 

Jedan propratni fudbalski.

 

NBA

 

Memphis-Denver w1

New York-Washington w1

Chicago-Milwaukee w1

 

Harden >27.5

Durant >32.5

 

Probao fix na timove koji jure playoff. Chicago je valjda sigurica. Individualni poeni, za oprezniji ulog.

 

NHL

 

Detroit-Buffalo w1

Anaheim-Nashville w1

 

Detroit sve blizi doigravanju. Odigrali nekoliko dobrih meceva, ovo bi trebali lagano da dobiju. Ducksi u borbi za vrh, protiv neugodnih Predatorsa.

Link to comment

Evo za Zizua i ostale sa viskom para i manjkom pametnijeg posla posto ne ocekujem da ce proci nemate sta da izbaksuzirate :lol:
Ovo prvo je Memfis.

2rm1im1.jpg

Link to comment

Odigrao sve osim Vasingtona i Toronta 7/8, taman nesto manje od 1000. Nisam hteo protiv prejakih Niksa :D a Indijana bi mogla da iznenadi i dobije za promenu.

Posto nisam sve prepisao, sigurno sve prolazi. :)

Link to comment

Svakako je bolje preskociti Toronto posto izgleda ni Johnson ni Lowry nece igrati a djelovalo je da ce osposobiti ovog drugog bar.

Link to comment

Ja bih tu preskočio najviše taj over na Memfis,ali imajući u vidu da sam ja to napisao,predlažem da pojačate.

Edited by theanswer
Link to comment

Memfis i Čikago u životu nisam odigroa over,pa zato. A Denver sam igrao under na početku sezone,stavljali su mnogo velike granice na njih pa je redovno dolazilo. Sad međutim igraju na više poena u zadnjih mesec,mesec i po. I dalje mi nije jasno kako nije došao over danas na CSKA,spreman sam bio kuću da stavim. I posle 44p u prvoj,dođe lagano under.

Link to comment

o jebem ti i undere i overe vise, ne moze ni sa ispunjenim bonusom i milijardu bacanja ni blizu da bude  :frust:

Jos imam i keca na mrtve medjede, opet

Link to comment

Ja sam baš hteo da napišem kako je to tekma gde ladno možeš da uđeš 1000 evra i probudiš se ujutru sa 300 recimo i ništa da ne misliš. Ali,eto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...