Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Meni predobra kvota na GS al ne igram nista.

 

Dobar ti osecaj bio. Bezveze je izgubio Dalas juce. Umesto da privedu lagano kraju tekmu oni igraju odbranu kao poslednji paceri i pustaju ove da sipaju trojke.

Link to comment

MLB 2/6, fudbal 1/2, NHL 1/1, NBA 1/2. Yankees neocekivano porazeni, dok se ostalo moze podvesti pod desava se. Na fudbalu prosla veca kvota. NHL izasao, u okrnjenoj varijanti. NBA korektno, prosao timski dabl. Svaki pocetak je tezak, pa tako i start MLB sezone. Ne bas sjajno vece, no uci cu u ritam to je sigurno.

 

MLB

 

Detroit-Kansas City 1 (Scherzer-Vargas)

 

NY Mets-Washington 2 (Colon-Gio Gonzalez)

 

Houston-NY Yankees 2 (Cosart-Kuroda)

 

Tampa-Toronto 1 (Moore-Buehrle)

 

Texas-Philadelphia >8.5  (Robbie Ross Jr.-Kendrick)

 

Arizona-San Francisco <9.5 (Cahill-Hudson)

 

Isti koncept. Prva tri para jace, formiraju i prebacivacki tiket.

Scherzer 9-4, 3.44 ERA protiv Royalsa. Malo je reci, da je imao fenomenalnu proslu sezonu(dobio Cy Young Award). Zabelezio 21 pobedu, prvi poraz doziveo tek u julu. Imao i tri trijumfa, protiv vecerasnjeg protivnika. Vargas 2-1, 4.60 ERA protiv Detroita. Kinsler, Davis, Castellanos, bi trebali da poprave ucinak Tigersa, protiv levorukih picera. Nadam se laksem trijumfu domacina danas. Verlanderov start je bio sve samo ne siguran.

Metsi su trazili resenje, za probleme sa starterima, i izabran je Colon. On bas nije u cvetu mladosti(40 godina), no imao je odlicnu proslu sezonu. Sa Nationalsima je 1-1, 1.59 ERA. Gio Gonzalez, jedan od najboljih picera lige. Protiv Metsa, u karijeri je 5-1, 2.57 ERA. Prvi mec u seriji, resili udaraci Washingtona, sto ranije i nije bio cest slucaj. Colon ume da odigra odlican mec, no kada je Gio u elementu, protivnicki udaraci nemaju veci ucinak. Dajem prednost gostima, koji bi nakon razocaravajuce prosle sezone, trebalo da budu ponovo konkurentni.

Cosart je imao odlican drugi deo prosle sezone. Nema nastupa protiv Yankeesa. Statistika pokazuje, da ima vise walkova, nego strajkauta, sto uvek moze dovesti do katastrofe. Kuroda 4-0, 1.39 ERA sa Astrosima. Verovatno najstabilniji starter gostiju. Nadam se da ce veceras pokazati, da su udaraci Houstona sinoc iskoristili lose vece, koje je imao Sabathia.

Moore za Rayse. Protiv Toronta je 4-1, 3.28 ERA. osim juna meseca, imao je sjajnu proslu sezonu( startovao sa 8-0, iz 11 nastupa). Zanimljivo je da je Moore dominantniji u gostima(zabelezio vise pobeda, uz dosta nizi ERA). Zato je ovaj par i otisao u drugu grupu. Buehrle 8-5, 4.51 ERA protiv Tampe. Godinu dana ranije, imao je ocajan start(1-3, 5.90 ERA, tokom 10 startova), i fenomenalan nastavak sezone, 10-4, 2.90 ERA, na narednih 18, i los zavrsetak sa 1-3, 5.84 ERA, na zavrsnih 5 nastupa. On tradicionalno ulazi u formu nesto sporije, te se to moze ponoviti i veceras. Gosti ne preterano ubedljivi do sada, sinoc su za dlaku prodali veliku prednost u 9. iningu. Prvi mec u seriji je Tampa ubedljivo dobila.

Ross Jr. debituje kao starter veceras. Nastupao je dve godine iz bullpena. Kendrick nije nastupao protiv Rangersa. Imao je uzasnu zavrsnicu prosle sezone, mada je i povreda ramena, kumovala tome. Na poslednjih 7 startova, imao je ucinak 0-5, 5.97 ERA. Uzevsi u obzir gomilu dobrih udaraca, koju mozemo videti u ovim ekipama, ocekujem jedan efikasan mec, nakon sinocnjeg zatisja.

Cahill 5-3, 3.67 ERA protiv San Francisca. Ne bas ubedljiv protiv Dodgersa, kada je primio 5 poena, tokom 4 ininga. Giantsi angazovali iskusnog Hudsona, kako bi stabilizovali rotaciju. On je 7-1, 2.18 ERA protiv Arizone. Na Chase Fieldu, 4-1, 1.87, na 6 startova. Prva dva meca serije, su otisla u over, i ne vidim zasto veceras ne bi dosao minus. Iskamcio sam 9.5 granicu u Meridianu.

Juce pogresno napisah. U Meridianu se moze birati granica za poene. Najbolje kvote za fix su u Milleniumu, ne u Meridianu, kao sto greskom stavih.

 

Fudbal

 

Real Madrid-Dortmund 3+

 

Probao samo ovo u 3+ varijanti. Hteo sam i Chelsea X2, posto mi nije jasna ovolika kvota, no zaobidjoh na kraju.

 

NBA

 

Philadelphia-Charlotte w2

Minnesota-Memphis w2

 

Wall >21.5

Jefferson >24.5

 

U fiksu dve ekipe koje se bore za playoff. Sa Hardenom su poceli da preteruju, mada sutira gomilu bacanja iz meca u mec, te granica na njega, i nije iznenadjenje. Wall i Jefferson mi deluju kao bolje resenje. Vidim da su se vec isticali protiv ovih timova.

 

NHL

 

Ottawa-NY Islanders 5+

Anaheim-Edmonton w1

 

Sve je nezgodnije sastaviti ok tiket. Sinoc je fix kombinacija prosla "na misice". Probao sam miks za veceras. Standardno efikasni Islandersi, plus Ducksi koji se bore za vrh divizije(konferencije).

Link to comment

Ne smem Tampu da odigram prvi dan protiv Toronta,ali je odigram drugi dan,naravno.

 

Probao Marjanovića ispod 9,5 i Dragićevića ispod 8,5 čisto da se isprati. Marjanović nije imao neku minutažu protiv Budivelnika,Dragićević je užasan,mada može da ga usere da pogodi par onih svojih nerezonskih trojki.

Link to comment

Drago mi je sto se Zvezda israla po citavom internetu koji je igrao dvojku po jadnih 1.50

Na Mozzartu je juče bilo 1,65, a danas popodne 1,80, što mi je bilo apsolutno vredno za igranje.

Link to comment

Ja sam stvarno ocekivao laganih 10 razlike za Uniks. :ph34r: Barem je Zvezda dobila. Od Niksa ocekujem jedan kvalitetan raspad sad kad su na pragu plej ofa ali ipak nisam mogao da ih ne odigram. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...