Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sad nasao na bet365 za 1.98 pa tu igram. Ako Atlanta ne dobije ove luzere onda bolje da ne idu u plej of. Valjda ce ozbiljno shvatiti situaciju, Niksi su im za petama. Zato sam ih dodao.

Link to comment

Odigrao sam under 25.5 na Lava (ima i 26.5 @ 1.7). Nesto je los u zadnje 4 utakmice, jednom samo dao preko 20.
Protiv Klipersa 45, 23, 10 ove sezone.

 

edit:
jao radosti, sad vidim da su mi vratili pare za opkladu na Griffina od prije neko vece. Zaboravih za pravilo na WH da igrac mora da odigra bar 15 minuta da bi se racunalo :)
Stavicu sad dio toga na pobjedu Indiane i 20+ poena Dzordza @ 5. Sve se kao nadam da ce proigrati konacno a Spursi moraju nekad da izgube.

Edited by Feindouno
Link to comment

Odigrao sam under 25.5 na Lava (ima i 26.5 @ 1.7). Nesto je los u zadnje 4 utakmice, jednom samo dao preko 20.

Protiv Klipersa 45, 23, 10 ove sezone.

 

edit:

jao radosti, sad vidim da su mi vratili pare za opkladu na Griffina od prije neko vece. Zaboravih za pravilo na WH da igrac mora da odigra bar 15 minuta da bi se racunalo :)

Stavicu sad dio toga na pobjedu Indiane i 20+ poena Dzordza @ 5. Sve se kao nadam da ce proigrati konacno a Spursi moraju nekad da izgube.

 

Odigrao sam under 25.5 na Lava (ima i 26.5 @ 1.7). Nesto je los u zadnje 4 utakmice, jednom samo dao preko 20.

Protiv Klipersa 45, 23, 10 ove sezone.

 

edit:

jao radosti, sad vidim da su mi vratili pare za opkladu na Griffina od prije neko vece. Zaboravih za pravilo na WH da igrac mora da odigra bar 15 minuta da bi se racunalo :)

Stavicu sad dio toga na pobjedu Indiane i 20+ poena Dzordza @ 5. Sve se kao nadam da ce proigrati konacno a Spursi moraju nekad da izgube.

 

cekaj jebote, kladio si se da ce spursi izgubiti od indiane koja se raspada? pa oni takve ekipe gaze i guraju u blato, nisu ekipa za vadjenje.

 

necu da ti stajem na muku, samo konstatujem.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Nista ti ne kontas kojote, sad treba da ti objasnjavam kvote i velju itd satima, kao da se nisam dovoljno napatio gledajuci zensku kosarku.

Link to comment

Imao sam tiket na solidnu uplatu sa kvotom 29, pitsburg i detroit mlb,partizan,mega,san antonio,šarlot plus koji došao za pola koša i majami plus gde je trebalo da padne 88 poena u drugom poluvremenu  :frust:

Link to comment

Ja zbog onih zenetina zakasnio da odigram Detroit i Atlantu po dobroj kvoti u 4/4.

Love rutinski prosao, 20 poena, nije ni igrao na kraju. Nadam se da ce i Memfis ispostovati.

Link to comment

MLB 4/6, fudbal 1/1, NHL 0/1, NBA 0/2. Dobro MLB vece. Dosli najverovatniji mecevi. Osim Tampe, sve je bilo tesno do kraja, te je nesto moralo otici i u kontra smeru. Fener 3+ "na misice". NHL cudno. Anaheim stigao 0-4, Kingsi vodili nakon 2 perioda i izgubili u regularnom toku. Moram izbegavati igru protiv ekipa koje imaju neku sansu za playoff. NBA fix dosao ok, no ja to nisam igrao. Poeni dosli kilavo, i timski i individualni, dobro je sto sam ovde smanjio uplatu.

 

MLB

 

San Diego-LA Dodgers 2 (Kennedy-Greinke)

 

Houston-NY Yankees 2 (Feldman-Sabathia)

 

Tampa-Toronto 1 (Cobb-Hutchison)

 

Texas-Philadelphia >8.5 (Perez-A.J.Burnett)

 

Arizona-San Francisco <8.5 (Miley-Cain)

 

LA Angels-Seattle >7.5 (C.J.Wilson-Erasmo Ramirez)

 

Prve tri stvari(fix), cine prvu grupu, kao i prebacivacki tiket. Poeni opreznije, tu je potrebno malo vremena, kako bi se situacija "iskristalisala".

Kennedy 5-4, 4.12 ERA protiv Dodgersa(prosle sezone 0-2, 6.62 ERA). Na Petco Parku je 7-2, 2.41 ERA, tokom 12 startova. Greinke 3-0, 1.74 ERA protiv Padresa. Kennedy je prosle sezone, bacajuci za Arizonu protiv Dodgersa, ucestvovao(izazvao) u velikom incidentu. Najpre je on pogodio Puiga u nos. Greinke pogadja Montera u ledja, a nakon toga i sam biva pogodjen. Dolazi do tuce, povrede Greinkea i 6 iskljucenja. Kennedy je bio suspendovan na 10 utakmica. Gostima je neophodan vrhunski Greinke, nakon problema sa rotacijom, na startu sezone. Star lineup gostiju bi mogao da da neki poen vise, u odnosu na kilavo izdanje sa pocetka serije(1 poen).

Feldman je 3-4, 4.05 protiv Yankeesa. Potpisao je trogodisnji ugovor sa Astrosima. Sabathia 1-0, 2.00 ERA protiv Astrosa. Osnovni problem domacina je ofanziva. Proslosezonski prelazak u jaku diviziju, im sigurno nije pomogao. Yankeesi malo "promesali karte". Ne bi trebali da imaju previse problema, protiv najslabijeg tima lige. Dosadasnji skor u pobedama, izmedju ovih timova, je 13-2 za goste.

Cobb 2-0, 1.35 ERA protiv Toronta. Imao je odlican zavrsetak prosle sezone(3-0, 2.57 ERA). Hutchison imao jedan nastup protiv Raysa, gde se nije proslavio, 0-1, 13.50 ERA. Ovo ce mu biti prvi MLB start, nakon pauze od godinu i kusur dana. Imao je odlican pripremni deo, no pitanje je kako ce se snaci protiv neugodne Tampe. Racunam da ce postojati i nervoza, nakon toliko duge pauze. Reyes je otisao na listu povredjenih, te su gosti oslabljeni. Imaju oni dovoljno kvaliteta i bez njega, no ipak se radi o jednoj od zvezda ekipe.

Perez je prosle sezone, kao starter Rangersa, imao ucinak 10-6, 3.62 ERA, na 20 meceva. Kod kuce, 4-6, 3.92 ERA. Nesiguran u predsezoni. A.J.Burnett napustio Pittsburgh i pojacao rotaciju Philliesa. On je 5-3, 3.94 ERA protiv Texasa. Philadelphia imala puno problema sa napadom, prosle sezone. Sinoc je izgledalo da mogu dati poene, kako im se prohte. Lee iznenadjujuce nesiguran, no piceri domace ekipe su bili jos gori. Na kraju 24 poena i 14-10 za goste. Fielder  i Shin-Soo Choo pojacali Rangerse, te domaci nisu izgubili nista od ofanzivnog potencijala. Burnett jeste oziveo karijeru igrajuci za Pirate, no teren u Arlingtonu je nezgodan za bilo kog startera, te i veceras ocekujem dosta poena. 

Miley 1-3, 3.31 ERA protiv Giantsa. Primio 3 poena, tokom 5 ininga u Australiji. Cain 14-7, 3.38 ERA protiv Diamondbacksa. Nakon nesigurnog prvog dela sezone, posle All-Star pauze je bio dobar(3-4, 2.36 ERA, 11 startova). Arizona i ume da igra efikasne meceve u kontinuitetu, mada im stabilnost nije jaca strana. San Francisco godinama zasniva tim na odlicnim picerima. Kada Cain ima dobar nastup, to je gotovo siguran minus. Arizona sinoc izgubila 4 poena prednosti, u zavrsnici meca, i dalje su bez pobede. Ne verujem da se moze ponoviti onakva gomila poena, kao prosle noci, te granica od 8.5, deluje povoljno.

C.J.Wilson ima skor 14-6, 3.54 ERA protiv Marinersa(u 2013. 3-1, 2.20 ERA protiv njih) Bio je najbolji clan rotacije Angelsa prosle sezone, sa 17 pobeda, uz 3.39 ERA. Erasmo Ramirez je 0-2, 2.41 ERA, u dosadasnjim duelima sa Angelsima. Imao je odlicno prolece, no videcemo kako ce se snaci protiv jake postave domacina. Pojacana postava Marinersa "eksplodirala" ofanzivno nocas(6 datih poena u 9. iningu). Jeste sumnjiv over, no 7.5 granica i kvalitet timova, navode me da probam ovo, makar i oprezno.

Kvote 1.65, 1.6, 1.65, 1.9, 1.85, 1.8.

Od ovih klasicnih kladionica, najvece kvote za fix su u Meridianu, dok poeni variraju.(sinoc su bile 4 kvote 1.6, Boston 1.8 i 1.75 na Oakland).

 

Fudbal

 

Man Utd-Bayern 3+

 

Dartford-Luton 3+

Woking-Forest Green 3+

 

Nije mi se cackala Barsa, te je preskocih na kraju. Mocni Bayern ne bi trebao imati previse problema protiv mojih. Bice zlo i naopako, ako se otvorimo previse, mada ne znam kako bi se odbranili i defanzivnom postavkom.

Englezi vise za ispratiti, LS par nesto jace, ali ipak slabije nego MLB. Kvote 1.6 i 2.91.

 

NBA

 

Harden >28.5

Curry >24.5

 

Dallas-Golden State P>105.5

LA Lakers-Portland P>110.5

 

 

Sto je blizi playoff, to losije biram. I ovde simbolicna uplata, cisto da ispostujem. Oba dabla po 3.42.

 

NHL

 

Toronto-Calgary w1

Phoenix-Winnipeg w1

 

Vreme je da ogranicim igru na timove koji jure doigravanje. Zasto rizikovati povrede top igraca, u mecevima koji ne resavaju previse. Probao Toronto i Phoenix veceras. Aktivno se bore za playoff, dok su protivnici bez sansi. Kvota 2.19.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...