Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, NHL 1/2, NBA 2/4. Fin dan na kraju. Malo me iznervirala povreda Davisa, no to je vec visa sila. Konacno prosao fix tiket, Dragic lagano. 

 

Fudbal

 

Crystal Palace-Chelsea bk2

Bayern-Hoffenheim 3+

Stuttgart-Dortmund 2+

Espanyol-Barcelona bk2

 

Salzburg-Innsbruck 3+

Zvezda-Vozdovac bk1

Real Madrid-Rayo Vallecano 3+

 

Arsenal-Man City 3+

 

U. de Chile-U. La Calera 3+

 

Cobreloa-U. Catolica 3+

 

Dunfermline-Brechin 3+

Livingston-Dumbarton 3+

 

Crewe-Coventry 3+

MK Dons-Wolves 3+

 

Man Utd-Aston Villa 2+

A. Bilbao-A. Madrid w2

 

Prvih 5 stvari nesto jace. Standardne 3+ ekipe, pojacane sa par fikseva. Engleze ogranicih na jedan tiket sa golovima, blizi se kraj sezone, bice sve vise tvrdih meceva.

 

NBA

 

Philadelphia-Detroit w2

Dallas-Sacramento w1

Milwaukee-Miami w2

San Antonio-New Orleans w1

 

Griffin >25.5

 

Harden >28.5

 

Philadelphia-Detroit P>104.5

Houston-LA Clippers P>107.5

 

Protiv File za rekord. Dallas u situaciji gde je svaki mec presudan. Miami i San Antonio, igraju protiv dosta slabijih rivala. Beverley je najverovatnije zavrsio sezonu, nakon povrede meniscusa, te ocekujem da Harden preuzme na sebe jos vise suteva. Griffin standardno. Probao i dabl poluvreme overa, no to je sve teze za proceniti.

 

NHL

 

St.Louis-Dallas w1

Los Angeles-Winnipeg w1

 

Toronto-Detroit 5+

Washington-Boston 5+

 

Blues i Boston na klackalici za ukupno prvo mesto, te mislim da ce domaci igrati bez taktiziranja. Starsima trebaju bodovi, mada ne verujem da imaju kvalitet da se suprotstave domacinu. Kingsi protiv Jetsa, u mecu koji nista ne resava. U Torontu, direktna borba za doigravanje. Red Wingsi imali par efikasnih meceva, u poslednje vreme, Torontu to nikada nije bio problem. Probao i 5+ over na Capitalse, iako Bruinsi nisu laki za procenu(bar kada je o golovima rec). Drugi dabl za oprezniji ulog.

Edited by Miljenko
Link to comment

Mislio za sutra da odigram dvojku na Siroki @ 2.85

Zadar ce dobiti Olimpiju kod kuce sto znaci da bi Siroki ispao ako izgubi. Mislim da su podjednakog kvaliteta kao Igokea, neke prednosti domaceg terena i nema previse posto domacima ta utakmica ne znaci nista. Sta mislite?

Link to comment

Mislio za sutra da odigram dvojku na Siroki @ 2.85

Zadar ce dobiti Olimpiju kod kuce sto znaci da bi Siroki ispao ako izgubi. Mislim da su podjednakog kvaliteta kao Igokea, neke prednosti domaceg terena i nema previse posto domacima ta utakmica ne znaci nista. Sta mislite?

Slazem se da su egal ekipe i da nema neke prednosti terena za Igokeu ali ne bih se slozio da Dodikovim pulenima utakmica nista ne znaci jer ako Siroki bude poslednji onda im je maltene osigurana Aba i dogodine, a ako ne, onda ce biti klanje u ligi BiH.

Link to comment

Odigram Bajern na neki komo kao siguricu i prekasno se sjetim da ih zapravo zabole jer su uzeli titulu u proslom kolu... i naravno od 3-1 totalna kurcobolja i 3-3 FT. Govna.

Link to comment

Odigram Bajern na neki komo kao siguricu i prekasno se sjetim da ih zapravo zabole jer su uzeli titulu u proslom kolu... i naravno od 3-1 totalna kurcobolja i 3-3 FT. Govna.

Takođe. A i Čelziju želim da im ovaj poraz bude presudan u trci za titulu.

 

Trebl @1, 95

ManUTD

Bayern

CZV

 

 

Trebl @1.85

Chelsea

Barca

Real

0/2 = -2,00

Link to comment

Bez Duajta i Beverlija mislim da Hjuston nema sta da trazi protiv Klipersa i ne znam zasto je ovolika kvota.

Takodje valja odigrati over na Hardena, morace da ubaci 40.

edit: bolje samo dvojku posto ubacuje tek 15 poena protiv LAC ove sezone.

Klipersi dobili sva 3 meca i to su ih dvaput bas odvalili.

Edited by Feindouno
Link to comment

Naravno i apsolutno je logično da Washington koji oduči sinoć Indijanu sada gubi kući od Atlante. Ja ne znam što jednostavno svaki put ne odigram kontra od realnog na ove fušerske ekipe. Verovatno zato što kad odigram kontra onda dođe realno i pišam po sebi kako sam idiot igrao na nerealno :D Kad će više bejzbol,izem ti NBA

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...