Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Malo NHL:

St.Louis-Monnesota 1 (1.75)

Colorado-Vancucer x2 (1.70)

San Jose-Winnipeg  1 (1.60)

Tampa Bay-NY Islanders (1.75)

 

Rukomet: Srbija-Svedska(Ž)  1 (1.55)

 

Fudbal: AZ-Ajaks, Az daje gol (1.33)

             Inter-Udinese 1 (1.63)

 

Basket: Zalgiris/+7.5/-Galatasaray  1 (1.67)

Link to comment

@Miljenko, vidim cesto igras overe na igrace iz timova od kojih se ocekuje d aodvale protivnika.

To dosta slabo prolazi, zavisi naravno i od okolnosti, ali najcesce ti glavni igraci ni ne vide parket u 4/4 a do tad odigraju sa pola snage.

Link to comment

Tacno je to sto kazes. Par puta sam prosao uz dosta srece na takvim mecevima. Pre par dana su Rocketsi razvalili nekog, i kada je izgledalo da Harden nece probiti granicu, usao je na 5 minuta pre kraja i +20, ne znam ni ja zasto i dao neophodna 3 poena. :lolol:

Veceras sam hteo Duranta i Nowitzkog, no na potonjeg su podigli granicu, pa umesto njega stavih Hardena.

Izbegavacu ubuduce.

Link to comment

Da li vredi kukati na tužnu sudbinu Atlante? Bar da izgube manje od 6. Jbt ja da sam igrao dvojku tu,ovi bi ih pregazili,ubacili bi 120 lagano.

Link to comment

Oce kurac, u njihovim utakmicama sve mora kontra da dodje. Atlanta je New Orleans istocne konferencije.

Evo i Lillard se zapalio, da odma' bacim tiket.

Link to comment

Od dosade Lillard under 22.5, Harden under 26.5, Meeks under 16.5 sve zajedno...

Dobar.

Lillard za 2, Harden za poen. Prosao i Miljenkov over :lol:

 

Link to comment

Dabl @1,95

Serena

Oly

 

 

Maccabi-Real UNDER 155,5 @1,85

 

 

Nadal 1&UNDER 21,5 @2,05

2/3 = +0,80  :thumbsup:

 

Nadal poklonio prvi set Raoniću i oborio mi najsigurniju opkladu dana.  :mad:

Link to comment

NHL 0/2, NBA 2/3. Hokej nisam mogao uklopiti. Samo 4 gola u Tampi. Blackhawksi se nisu upisali, no tu su bili i Sharksi, koji su porazeni. Poluvreme overi lagano prosli. Harden talicno. :lolol:  Griffin pak nije. Zaradio dve licne na pocetku i kasnije nije bilo sanse da da dovoljno poena. Prodje jedan MLB predsezonski dabl, heh. Dva dana stagnacije. Mali minus, no dobro, od ponedeljka je bitno da krene korektno.

 

Fudbal

 

Nice-PSG bk2

Schalke-Hertha w1

 

Jedan oprezan tiket danas, kvota 1.75.

 

NBA

 

Davis >26.5

 

Dragic >19.5

 

Detroit-Miami P>102.5

Oklahoma-Sacramento P>105.5

 

Oklahoma-Sacramento 1

Denver-San Antonio w2

Phoenix-New York w1

 

Davis i Dragic mi deluju ok za veceras. Izbegao par igraca, koji igraju protiv krs timova. Nepredvidljivi Miami na poene. Oklahoma deluje izgledno za poluvreme over, nije prevelika granica. Ovih 111.5, na Minnesota-LA Lakers su me odbili . Probao bih na 109.5, ali ovo ne. Fix tiket, za manji ulog, tesko ih je uklopiti.

Kvote 1.85, 1.85, 3.42, 1.99.

 

NHL

 

Philadelphia-Toronto 5+

Ottawa-Chicago 5+

 

Calgary-NY Rangers w2

Edmonton-Anaheim w2

 

Dabl 5+ overa, sastavljen od meceva gde se golovi ocekuju. Ducksi protiv Oilersa, koji su ponovo poceli losu seriju. Rangersi imaju 3 boda vise od Flyersa, ali i 2 meca vise, te im je svaki bod iz preostalih 8 utakmica bitan. Kvote 1.85 i 2.43.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...