Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Rekoh već za Sakramento i Memfis..

 

Valjalo bi probati i Toronto 2, Kliperse preko 204...

 

Od tenisa pokušao da ispratim Nišikorija h2 na 4,5 gema

Link to comment

dodaju se na sredini sve vreme kao naduvani... budale

Na kraju mi falio 1.

Odigrao i da ce govna imati vise kartona, ne znaju ni da se potuku kako treba i onda golman Sevilje idiot izjednaci™ zbog zadrzavanja lopte... 

Tjesi me samo sto znam da je njima ovo malo teze palo nego meni :)

Link to comment

Toronto gubi zadnju četvrtinu trenutno 10 razlike  :frust:

 

17 poena im dao Salindžer za 8 minuta četvrte četvrtine i sad ima 2 bacanja. Tačno neverovatno.

Edited by theanswer
Link to comment

Daj zakukaj i za Kliperse malo

 

edit: nema njima pomoci, jebu me Pelikani k'o niko ove sezone :(

edit: al jebote zasto mora ovako, i oni kao i ona govna sinoc dobiju poklon s neba i onda odigraju zadnji napad kao retardirani, koji kurac vise

Edited by Feindouno
Link to comment

Daj zakukaj i za Kliperse malo

 

 

 

:lolol:

 

Ne vredi,ne može toliko mečeva i događaja da ide neizvesno da mogu za sve da iskukam :D

 

Meni trebao over,lepo išlo do zadnje,al ne vredi,ne mogu ništa da pogodim.

Link to comment

I Memfis se raspada, sto zicera su promasili, ovi retardi pogadjaju sve zivo, preko ruke, na isteku napada, SVEEEEEEEE

Sto se kladjenja na NBA tice ovo mi je ubjedljivo najgori mjesec ove sezone.

Link to comment

Kakve ja gluposti igram. Jos sinoc razmisljam celo vece kako ce idioti Niksi sigurno dobiti Sakramento i, sto rece Fei, da bi Klivlend mogao da iznenadi Detroit. Naravno, nista od toga ne odigram.

Kako ide ovih dana, ne bi me cudilo da u nedelju Fila odvali Detroit a onaj lazni ruki ubaci 40.

Link to comment

Wade probable, Allen doubtful...vec bućnuo na Jaroslav, tako da cu odustati od Majamija (sto ce reci da H2 sigurno prolazi :D). 

 

84:83. I nisam odigrao. Naravno, proslo.  :D

Link to comment

Fudbal 3/3, NHL 0/1, NBA 0/3. Fudbal perfektno uklopljen. Nocni deo nije mogao mnogo losije. Za hokej se nisam ni nadao previse, mada je postojala sansa da tiket prodje. Igrace, odnosno poluvreme overe na NBA, bolje da igram u singlu. Fix ne bih trebao cackati, to retko kada uspesno proberem. :lolol: Manji minus na kraju, a pocelo je tako dobro.

 

NBA

 

Harden >25.5

 

Griffin >25.5

 

Houston-Philadelphia P>107.5

Dallas-LA Clippers P>105.5

 

Rocketsi protiv nesretne File i Dallas-LA Clippers, deluju kao pogodni mecevi za P>, no posto se blizi playoff , ne bih singlirao. Harden bi trebao da zatrpa protivnika vec do poluvremena. Griffin igra protiv ozbiljnijeg rivala, te je jos verovatniji.

 

NHL

 

Tampa-NY Islanders 5+

St.Louis-Minnesota w1

 

Boston-Chicago 5+

San Jose-Winnipeg w1

 

Tampa igra sa puno golova iz meca u mec. Blues u poteri za prvim mestom ukupno. Sharksi su uvek veliki favoriti kod kuce, mada Jetse tesko mozes proceniti. Sumnjiv over u Bostonu, no gostuju Blackhawksi, te nije iskljucen i veci broj golova.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...