Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Odigrao H2, iako vidim da je Wade samo probable nocas. Stavio na tiket sve koje hocu da izmalerisem: dakle, pored Majamija, SKA - L. Jaroslav 1, Murrey H2, Real 2 (1.55 ne bih igrao ni pod razno, al ajd da malo zaprzim corbicu Realu <_< ) i dodao sigurice Hamburg 1, Coventry 1, Vallecano X. Nema gde da pusti (ako prodjem prvu  -_- )! 

Link to comment

Fudbal 3/5, NHL 2/2, NBA 0/2. Neverovatnih 0-0 u Dortmundu, ostalo manje-vise regularno. NHL perfektno. NBA pak nije mogao losije. Fix nepogodljiv(sto i nije neko cudo). Dabl igraca pao na Carmela za jedan poen. Minimalan plus na kraju, no da se ne bunim.

 

Fudbal

 

Hoffenheim-Hannover 3+

 

Liverpool-Sunderland 3+

Barcelona-Celta 3+

 

A.Madrid-Granada bk1

Sevilla-Real Madrid 3+

 

Standardni timovi za golove, uz dodatak jednog fiksa.

 

NBA

 

Wall >20.5

Gay >20.5

 

Minnesota-Atlanta P>106.5

New Orleans-LA Clippers P>103.5

 

New Orleans-LA Clippers 2

San Antonio-Denver 1

Utah-Memphis 2

 

Carmelo, Love, DeRozan su bili u razmatranju, no granice mi izgledaju previsoke. Na kraju su ostali Wall i Gay. Dva najverovatnija poluvreme overa, mada to sve vise izbegavam, sto je kraj regularnog dela blizi. Odigrah i fix tiket, no za to sam baksuz, te tu smanjih ulog.

 

NHL

 

NY Rangers-Philadelphia 5+

Calgary-Anaheim 5+

 

Sumnjiva kombinacija za veceras. Rangersi teski za procenu, Flyersi efikasni u poslednje vreme. Calgary u seriji dobrih nastupa. Ducksi i inace ne prolaze dobro na ovom gostovanju, ali mislim da bi ovde moglo biti golova. Opreznija uplata ovde.

Link to comment

Rutinski sam sredio SKA. Povedose sa 1:0, a onda razvaljotka (verovatno su mi tek tad proverili tiket :mad: ) u 10 i kusur minuta i Jaroslav vodi sa 3:1 17 minuta pre kraja.  Prvo pa musko. :D  

Edited by Nesh
Link to comment

Sakramento i Memfis za sve pare

 

Probaću sad čisto da ispratim tekmu Marjanović ispod 10 i Minard over 7

Edited by theanswer
Link to comment

Previsoka je kvota na Sakramento al necu da igram na te sugave ne-plejof ekipe.

Odigrao sinoc Kliperse + Memfis, mislim da je na LAC bilo @ 1.55.

 

Btnj izasla je kvota na Detroit u Phili, @ 1.28, ocekivano.

Link to comment

Klivlend dosta kvalitetno jebe kad ne treba, ugasili se dabogda.

Sarlot ce igrati plejof ali je to ipak Sarlot, i ja sam se mnogi put™ zajebao s njima i narocito Torontom, nesto manje sa Uosingtonom.

Fakat je da se doticni dobro namuce da dobiju i bezvezne ekipe sa zapada poput Minesote, Denvera i sl... a pobjede u gostima su naucna fantastika. Nazalost to sam naucio na sopstvenim greskama.

Link to comment

Wade probable, Allen doubtful...vec bućnuo na Jaroslav, tako da cu odustati od Majamija (sto ce reci da H2 sigurno prolazi :D). 

Edited by Nesh
Link to comment

Bukvalno sam odigrao plus na najglupljeg igrača u istoriji košarke. Ma to je kompliment za ovog izgovora. Koliko li ima platu,to su najglupavije bačene pare u istoriji sporta. Ma šta sporta,sveta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...