Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sta mislite koja je realna kvota na dvojku u mecu Philadelphia - Detroit? Uzeti u obzir da bi to ovima bio 27. poraz cime bi oborili rekord.

Pitam zato sto Bwin ima ponudu upravo za obaranje rekorda, vec sam odigrao yes @ 1.85, sad je palo na 1.80 ali svejedno razmisljam da pojacam.

Do tog meca Phila igra u San Antoniu i Houstonu i nema sanse da to ne izgubi, kvote su 1.01 sto u praksi ispada da je kvota na Detroit @ 1.76 sto je opet previse. Po meni to ne bi smjelo da ide preko 1.5 kad se sve uzme u obzir.

Detroit ih je dobio 3 puta ove sezone, 15 i 17 razlike kod kuce i 10 u gostima.

Link to comment

Tesko da bi im iko i uz najbolju mogucu volju dao ~1,75. Slazem se sa ovime sto si rekao, cak i pored motiva da ne ispisu 1 istoriju nema neke logike da ide iznad 1,5.

Link to comment

U poslednje vreme ne mogu over nigde da uhvatim. ATL i PHX igraju neverovatno lošu tekmu sa glupostima,izgubljenim loptama,faulovima u napadu etc

 

Mislim apsolutno je logično da Finiks posle 127 poena Minesoti sada postigne 42 za poluvreme protiv Atlante

Edited by theanswer
Link to comment

Ja sinoc odigrao Mem + OKC @ 1.8 i PHX @ 1.91 :)

 

Ole!

Bwin majstori dali @ 1.55 na Memfis sinoc, sjajno.

 

edit: Detroit kida Jutu u gostima, nece biti ni 1.30 protiv Phile, trebalo je ono jace odigrati.

Edited by Feindouno
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1(uz jednu kvotu 1), NBA 0/2. Fener opravdao poverenje. Tampa jos jedan lagani over, Sharksi odigrali kilav mec i otisli u OT. Igraci nisu bili blizu. Clippersi zakazali protiv ovih kilavaca, samo 8 razlike, bah. Prosao teniski tiket, sa 9 kvotom, pa je cak ispao omanji plus na kraju.

 

Fudbal

 

Dortmund-Schalke 3+

 

Man Utd-Man City 3+

 

Arsenal-Swansea w1

Hertha-Bayern bk2

Roma-Torino bk1

 

Grimsby-Luton 3+

Wolves-Colchester 3+

 

Crewe-Notts County 3+

MK Dons-Gillingham 3+

 

Prve tri stvari nesto jace, Englezi opreznije. Dva derbi meca veceras. U Dortmundu ne verujem da mogu zatajiti sa golovima. Ovi moji nikada ne znas kako ce odigrati, no odbrana ne uliva poverenje.

 

NBA

 

Cleveland-Toronto w2

LA Lakers-New York 2

 

Durant >32.5

Anthony >29.5

 

Cleveland i dalje nekompletan, te im ne dajem previse sansi veceras. Sta reci za New York... Probao ipak na njih, u nedostatku boljih resenja. Durant bi trebao da se pokaze, protiv nepredvidljivog Dallasa. Carmelo protiv jedne od ekipa koje skoro da i ne igraju odbranu.

 

NHL

 

Pittsburgh-Phoenix 5+

Toronto-St.Louis w2

 

Montreal-Buffalo w1

Edmonton-San Jose w2

 

Pingvini igraju toplo hladno. Coyotes vezali dve efikasne tekme, moglo bi se to ponoviti i veceras. Blues i dalje u poteri za prvim mestom, na nivou lige. Trenutno su najbolji gostujuci tim. Druga kombinacija, na ekipe koje su igrale nocas. Canadiensi dobili nakon penala u Bostonu, te prekinuli niz od 12 pobeda Bruinsa. Verovatno ce uci opustenije u vecerasnji duel, no protivnik su Sabresi. San Jose uzeo bod sinoc. Napad Sharksa stagnira na poslednjih 5 meceva(9 datih golova), mislim da je vreme za promenu tog trenda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...