Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 4/6, NHL 1/1, NBA 0/1. Skoro idealan dan. Na fudbalu prosli svi bitni tiketi. NHL korektno. Clippersi udjose ispod hendikepa, sekundu pre kraja. Nije mi jasno zasto su ovi pokusavali nesto na 12 razlike.

 

Fudbal

 

Real Madrid-Barcelona 3+

 

Brechin-Rangers 3+

Salzburg-Neustadt 3+

 

U. Catolica-U. de Chile 3+

 

Colo Colo-O` Higgins 3+

 

Betis-A. Madrid w2

Leverkusen-Hoffenheim 2+

Benfica-Academica bk1

Catania-Juventus bk2

 

Uobicajeni 3+ timovi, plus jedan pretezno fix tiket.

 

NBA

 

New York-Cleveland 1

Minnesota-Phoenix P>106.5

Love >27.5

Gay >18.5

 

New York ima jos kakve takve playoff sanse. Love i Gay mi dekuju prilicno verovatno za veceras. Na DeRozana previsoka granica. Minnesota poluvreme over, kao i obicno.

 

NHL

 

Chicago-Nashville w1

Anaheim-Florida w1

 

Blackhawksi bi trebalo da stabilizuju formu pred doigravanje. Ducksi u poteri za sto boljom startnom pozicijom.

Link to comment

GS opet ni blizu, srecom nisam ni imao neku normalnu kvotu.

Zato je Parker ispostovao sa laganih 20.

 

Danas igram Toronto + Sacramento + New York.

Toronto zato sto mrzim Atlantu i bitno im je da dobiju ovo nakon preglupog poraza u Atlanti prije neki dan.

Kingsi odudaraju od sablona ali moram da odigram kad je ovolika kvota protiv mrtvog Miluokija. Mnogo su bolja ekipa.

NY je nezaustavljiv, Cavsi bez Irvinga, mozda i Denga i Milesa, negdje na nivou Miluokija i Filadelfije.

Link to comment

Ne vrijedi, ova Atlanta je neunistiva.

Jebo pas mater i njima i ovoj odvratnoj kosarci koju igraju.

Edited by Feindouno
Link to comment

Fudbal 5/5, NHL 0/1, NBA 0/1. Fudbal perfektno. Cileanci dosli srecno 3+(obe tekme), golovima u 92. i 98. minutu. Rinne dominantan protiv Blackhawksa, mada me hokej i ne nervira toliko kada promasim fix. Knicksi su vec retardirani. Gube onoliku prednost, protiv ekipe koja ni kompletna nije nikakva. Zato ja i ne volim da vezujem fix i poene. Fina nedelja, odnosno vikend u celini.

 

Fudbal

 

Gaziantep-Fenerbahce 3+

 

Fener pokvario 3+ prosek, u poslednje vreme, te ih odigrah opreznije danas.

 

NBA

 

Oklahoma-Denver w1

LA Clippers-Milwaukee H1(-12.5)

 

Jefferson >25.5

Durant >33.5

 

Oklahoma protiv desetkovanog Denvera, ne bi trebala da ima vecih problema. Clippersi ce nadam se razbiti ove nesretnike. Jefferson protiv Rocketsa, Durant protiv ekipe koja se ne trudi previse, kada je rec o defanzivnom delu.

 

NHL

 

Tampa-Ottawa 5+

Calgary-San Jose w2

 

Tampa 5+ over. Obe ekipe 8/10 5+ meceva(Tampa u stvari 8/10 6+). Flamesi ofanzivno probudjeni, no ne vidim kako bi mogli da naude Sharksima. Ponovo preskocih Bruinse. Dolazi im u goste veliki rival, pa mozda bas oni prekinu seriju.

 

Danas malo smanjih uloge, dobra serija traje vec 4 dana, moze doci do prekida iste,  bolje sacuvati budzet za MLB.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...