Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/2, MLB 1/1, NHL 1/1, NBA 0/1. Audax neocekivanih 0-0 odigrao. Dodgersi opravdali poverenje, kao opklada dana. Dobar pocetak MLB sezone. NHL prijatno iznenadio. NBA nije bio blizu. 

 

Fudbal

 

Chelsea-Arsenal w1

Mainz-Bayern bk2

Hannover-Dortmund 2+

 

Man City-Fulham bk1

Donji Srem-Zvezda bk2

Partizan-Sloboda Point bk1

West Ham-Man Utd w2

 

Cardiff-Liverpool 3+

 

Forest Green-Welling Utd 3+

Luton-Chester 3+

 

Kidderminster-Southport 3+

Peterborough-Rotherham 3+

 

Brentford-Coventry 3+

Gillingham-Crewe 3+

 

Prve tri stvari nesto jace. Englezi standardno. Izbacio MK Dons, jer igraju protiv tima koji ne daje previse golova, i bori se za opstanak(Stevenage). Kvote 1.65, 1.94, 1.53, 2.77, 3.05, 3.09.

 

NBA

 

LA Clippers-Detroit H1(-9.5)

Jefferson >24.5

Harden >27.5

 

Dobro je sto sam na vreme batalio poluvreme overe, sinoc bi bilo izginuce. Detroit ne bi trebao da ima vece sanse protiv Clippersa. Probao Jeffersona i Hardena. Kvota 5.65.

 

NHL

 

Pittsburgh-Tampa 5+

Los Angeles-Florida w1

 

Pittsburgh-Tampa, najverovatniji over veceras. Luongo ne moze uvek da vadi Pantherse. Kingsi 4 meca bez pobede u regularnom toku, mislim da je vreme za promenu trenda. Boston ima 11 vezanih pobeda, nisam hteo da ih cackam veceras. Kvota 1.79.

Edited by Miljenko
Link to comment

I opet klasika:

QASoTLH.jpg

 

:mad:

 

Gotovi su danas!  :D

 

Uz rizik da cak mozda ispadnem bezobrazan sto to kazem, ali: sto ne prokusavas singlove ili barem po dve utakmice po tiketu? Ubadas sve zivo, cesto nekakve ikseve i kvote preko 3 koliko sam video, steta da padas po jednu tekmu

Link to comment

4 X u glavu pa nek ide zivot :D Noric, Derbi, Vulvsi i Sporting kvota 99. Naravno Derbi vodi posle 5min, iako 5 tekmi za redom nisu dali gol.

Link to comment

4-22 serija niotkuda i cao, prokleti olos, a taman je delovalo da su se konsolidovali i da ce rutinski dobiti.

Kakav bi merak bio da ih zezne NYK.

I mene sjebala Atlanta, ne zajebavaj da su vodili ubedljivo :isuse:

Link to comment

Pa ne bas ubedljivo, al su se kenjkali celo pp, a onda kako valja malo dali gas u drugom. Najveca razlika do koje su stigli je bila 7, sredinom trece. Mislim da je bilo 69-62, a onda ova serija i ode ekspresno na 73-84. Do kraja su jos nekoliko puta uspeli da se priblize na -5, ali su redovno primali poene posle toga, nikako da povezu nekoliko dobrih napada i odbrana.

Link to comment

Partizan je dosta zahvalan za igru ove sezone, svaki put je neka gungula™, gube, jure rezultat, jedva dobijaju...

Danas se mogao odigrati kec za kvotu preko 3, u proslom kolu oko 4.5 pred kraj cini mi se da sam igrao...

I korneri su dosli svi zivi, na poluvremenu je bilo 1-0 ili 1-1, na kraju 9-2...

Evo ga rejs do 9 i to prekasno uzimao..

Partizan Belgrade @ 13.00
€25.00  Single

Link to comment

Jos jedan u nizu:

 

 

 

mI6C7og.jpg

 

 

 

Giggsy, ne volim da igram singlove, kladim se rekreativno za sitnu lovu, zabave radi. A i da odigram singl, sigurno bi opet pao "na jednu".  :D

Edited by Nesh
Link to comment

Ne igraju Manu i Duncan.
To ne mora da znaci mnogo, bar nije do sad u sezoni ali treba probati over 17.5 na Parkera i keca ako imate solidnu kvotu, recimo da mi je oko 1.80 minimum.

edit: pipnuo na WH pobjedu GSW i Stepha 28+ @ 3.75

Edited by Feindouno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...