Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kolebam se da li da odigram Partizan @ 2.70, posto mislim da je to realno previsoka kvota. Partizan je zajeban u Beogradu, a neizvesno je da li ce za ove igrati Sofo i Smit.

 

edit: sad bas citam, ipak ce igrati Sofo, jebo mu ja mater. preskacem ovu tekmu.

 

Maccabi voli da izmislja sa tim najavljenim izostancima, nije im prvi put

Al dobijamo svejedno :D

Link to comment

Dabl @1,81

Maccabi

Oly

 

 

Dabl @2.01

Gimeno-Traver

Vasseline

 

 

Kuban (-2.5) @1.65

1/3 = -0,99  :thumbdown:

 

Za Makabi mi nije žao, naprotiv, ali Kuban  :isuse: . Ajd što su ispustili veliku prednost, nego su u poslednjih 90 sekundi promašili 4 bacanja. Bolje da sam se držao samo tenisa.

Edited by radar
Link to comment

Galatasaraj +Olimpijakos @1.7

 

Bajern jeste dobio Real u zadnjem kolu, ali generalno me nisu nesto odusevili igrom u Top16. Mislim da je Galata bolja ekipa, igraju kuci i trebalo bi da dobiju.

Link to comment

Prijatno iznenadjenje juce. Fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 1/1. Fudbal relativno lagano. Nekompletan NHL tiket(moji Pingvini gubili, pa vodili, zatim ponovo bili u zaostatku, na kraju sam bio zadovoljan sto je mec otisao u OT). NBA uz dosta srece, posto je Harden usao u igru, kada je mec vec bio resen i dao jos par poena.

 

Fudbal

 

A. Italiano-Huachipato 3+

 

Liefering-Horn 2+

Lorient-PSG bk2

Hearts-Dundee Utd 2+

 

Audax Italiano vezao 4 3+meca, mogli bi nastaviti niz veceras. Gosti primaju puno golova. Nesto opreznije tiket, da ispratim i to. Kvote 1.70 i 1.66.

 

NBA

 

Anthony >28.5

Westbrook >21.5

Brooklyn-Boston 1

Phoenix-Detroit 1

Sacramento-San Antonio 2

 

Carmelo standardno. Mogao bi i Westbrook preko granice, nakon meca pauze. Par naizgled laganih fikseva, kao "potpora". Kvota 6.94.

 

MLB

 

Arizona-LA Dodgers 2

 

Piceri: Miley-Kershaw. Miley prinudno startuje za Diamondbackse, nakon povrede Corbina. Kershaw jedan od trenutno najboljih startnih picera. Prosle sezone osvojio drugi Cy Young Award u karijeri. Nema sjajnu tradiciju protiv Arizone, no cini mi se da je vreme da se to promeni. Puno zvezda u ekipi Dodgersa, videcemo kako ce to izgledati u praksi. Mec se igra na neutralnom terenu(Sydney, Australia). Ovo je prva utakmica, sutrasnjeg duplog programa. Ovo odigrah jace od ostalih tiketa. Kvota 1.6.

 

NHL

 

Chicago-Carolina w1

Colorado-Boston w2

 

Sve je teze uhvatiti fix, kako se blizi playoff. Blackhawksi su veliki favoriti veceras. Boston ima neverovatan niz pobeda i igram ih i dalje. Oprezan ulog, kvota 2.57.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nisu me ovaj put zajebali al stvarno su najodvratnija ekipa u ligi jebo im pas mater, stalno odigraju suprotno od onoga sto treba da dodje.
Nadam se da ce ih NYK zajebati za plejof.

Link to comment

4-22 serija niotkuda i cao, prokleti olos, a taman je delovalo da su se konsolidovali i da ce rutinski dobiti.

Kakav bi merak bio da ih zezne NYK.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...