Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Foye je dobar za over ako ga neko ima u ponudi.
Wilson Chandler ne igra a mozda ni Lawson.

Ja cu da pipnem dvojku.

 

Odigrao opet Raju @ 2.10, sad pocinje. Ovaj put napamet al' ne znam sto ne bi dobili opet sad kad im je glavni fokus na prvenstvu.
Cudna kretanja kvote, vidim da su neki imali i 1.65-1.7 ranije... to bi svakako bilo realnije.

Link to comment

Odigrao opet Raju @ 2.10, sad pocinje. Ovaj put napamet al' ne znam sto ne bi dobili opet sad kad im je glavni fokus na prvenstvu.

Cudna kretanja kvote, vidim da su neki imali i 1.65-1.7 ranije... to bi svakako bilo realnije.

5-0  :0.6:

Link to comment

Jbt odigram na karter vilijamsa raspalog minus i njemu se odbijaju lopte u ruku za lake poene i čikago odluči da ne igra odbranu ovu utakmicu.

Link to comment

Pretpostavio sam da cu pogoditi bolje, ako odigram oprezno. Fudbal 1/1, NHL 0/1, NBA 1/1. Nekako dodje 3+ u Dortmundu. Na hokeju sam prenaglio, morao je i Miller negde da ubelezi poraz, overi su bili bolje resenje. NBA nisam mogao bolje uklopiti. Izbegao Miami i Indianu, preko hendikepa je retko sta doslo. Na Dallas-Minnesota uhvatio 3 ishoda. :lolol:

 

Fudbal

 

Fiorentina-Juventus w2

Betis-Sevilla 2+

Salzburg-Basel 2+

 

Nisu minus golovi za mene. Cim ih odigram, usledi neka neocekivana goleada. Juve standardno. Ako su zainteresovani za prolaz, morace zaigrati otvorenije. Sevilla porazena 2-0 na svom terenu. Verovatno bih preskocio, no posto je rec o gradskim rivalima, ne ocekujem mlitavu tekmu. Salzburg-Basel odigrali neocekivanih 0-0, pre nedelju dana, te se nadam efikasnijem izdanju obe ekipe danas. Kvota 1.99.

 

NBA

 

Harden >26.5

Love >28.5

Cleveland-Oklahoma 2

 

Howard nece igrati ni veceras, te ce Harden preuzeti odgovornost. Minnesota igra back-to-back, nocas su igrali produzetak, no i dalje imaju male sanse za playoff, te mislim da ce se Love ponovo istaci(ne vidim ko bi mogao da ga cuva). Oklahoma u fixu. Timske poene ne bih dirao, na ovim favorit-autsajder mecevima. Kvota 4.11.

 

NHL

 

Detroit-Pittsburgh w2

Ottawa-Tampa 5+

 

Moji Pingvini protiv desetkovanih Red Wingsa. Over na Tampu, kao i obicno. Razmatrao 0-6 na Devilse i 5+ u Fili, no dosta je i ovo. Kvota 2.31.

Link to comment

Kolebam se da li da odigram Partizan @ 2.70, posto mislim da je to realno previsoka kvota. Partizan je zajeban u Beogradu, a neizvesno je da li ce za ove igrati Sofo i Smit.

 

edit: sad bas citam, ipak ce igrati Sofo, jebo mu ja mater. preskacem ovu tekmu.

Edited by Ginekolog
Link to comment

Osvajaju set:

Tomic protiv Nieminena (1.7)

Delbonis protiv Harisona (1.7)

Peng protiv Kerber (1.85)

 

Napoli-Porto 1 (1.85)

Fiorentina-Juve GG (1.8)

Plzen-Lion GG (1.87)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...