Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ja bih jurio overe na atlanta toronto ukupno i sacramento washington,mislim da će tamo ladno da padne više od 202,203,204 zavisi koliko se gde traži

Link to comment

Hoće, što da neće

 

Šta imamo od NBA-a? Miami, Atlanta, GS na neki prvi pogled, dok fei ne javi detalje

smorio Sarlot, nemam volje ni da pogledam neku utakmicu

imam samo Miami na nekom tiketu

Link to comment

Fudbal 1/2, NBA 0/2, NHL 0/3. Smorio sam se za medalju. Retko sta prolazi poslednjih desetak dana. gomila baksuznih situacija. Na U. de Chile 4 precke, gomila polusansi neiskoriscena. Philadelphia-Chicago 2-2 u 17. minutu i nema 5. gola u regularnom toku. Na jednom od najglupljih meceva sinoc, Ottawa-NY Rangers, palo 12 golova. Fix nikada i nije iznenadjenje, te se tu i ne nerviram. Kod NBA, Lillard ni sa produzetkom nije probio granicu. 

Jedino je dobro sto sam jos prosle nedelje smanjio uloge, dok ne pocne MLB. Mada i nije neka uteha.

 

Fudbal

 

Dortmund-Zenit 3+

Man Utd-Olympiakos 2+

 

Dortmund standardno. Ovi moji jure rezultat, te 2+ deluje ok. Kvota 1.74.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Chicago 2

Memphis-Utah 1

Dallas-Minnesota P>104.5

LA Lakers-San Antonio 2

Nowitzki >21.5

Love >27.5

 

Ovo mi dodje kao dan odmora. Jedan oprezni tiket, kvota 8.12. Mecevi su sve manje efikasni, sto se playoff blizi, sto je i logicno(a i granice su dosta visoke). Dallas-Minnesota mi lici na poluvreme over. Tu odigrah i igrace, posto Minnesota bas i ne igra odbranu.

 

NHL

 

Toronto-Tampa 5+

Chicago-St.Louis w2

 

Toronto-Tampa klasican 5+ over. Derbi mec u Chicagu, obicno ne bih dirao u fiksu, no posto su Blues u odlicnoj formu, da probam na njih. Kvota 2.88.

Link to comment

Ovih dana se ubih od posla. Vrlo malo sam igrao, nešto prošao, nešto pao, uglavnom na pozitivnoj nuli.

 

Dabl @2,01

Valencia

Giraldo

 

Dabl @1,83

ManUTD
Petković

Link to comment

mančester može da bude mina :lol: ja ću na nekom tiketu da probam olimpijakos +1.5 na kvotu 1.6, mislim da je sasvim realno, ne bi me čudilo da ovo škotu bude poslednja utakmica

Link to comment

mančester može da bude mina

+1

 

cela europa ima da zategne keca, i u 22:30 vlaasnici kladionica ima da trljaju zadovoljno ruke. da igram probao bi sa x ili 2 II pol. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...