Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pekovic under 17.5, samo je u prvoj utakmici nakon povratka dao 20, sve ostale 17 i manje.

Nikola Pekovic (ankle bursitis) confirmed that he exited Friday's game because he felt like he "[couldn't] move."

"It’s hurting me all the time," he said. "Running up and down, everything was a problem [on Friday] ... I am concerned because pain never go away totally ... Hopefully tomorrow will be better, but I really don’t know. I am concerned, of course." 
Link to comment

Odigrao sam jos Charlotte x Toronto @ 2.35

Catsi igraju svemirsku kosarku za ovo govno od Miluokija, pretjerana kvota zaista. Toronto skroz na osjecaj, ne mislim da su nesto mnogo bolji.

 

Raja Casablanca x Clippers @ 2 na WH

Za Raju imate analizu na bettingadvice sajtu, Klipersi u seriji pobjeda, Cavsi dobili 2 uzastopne na zapadu protiv plejof ekipa, mnogo bi im bilo da i veceras iznenade, plus ce i Klipersi biti oprezniji nakon ovih rezultata. Ne ocekujem neki lagan mec, igrao sam +11 u sistemu ali trebalo bi da bude 5-10 razlike.

 

edit: jos na WH, Curry 24+ i pobjeda GSW @ 3.75

Edited by Feindouno
Link to comment

prosao na radulovica na parlamentarnim, gradski se jos lome a ako bi u beogradu sns pao ispod 42.5% jos bi i zaradio. ovako samo pozitivna nula.

Link to comment

Mo Williams ipak probable, nabijem ih zbunjene.

Moze da se brani, skocio je total na Lillarda pa mozda i uleti izmedju 2 granice ali ja ne bih nikako.

Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 1/2, NBA 1/4. Fudbal skoro idealno(osim one glupave utakmice u Londonu). NHL ok, prosao verovatniji tiket. NBA zadovoljavajuce, mada je to moglo i bolje. Fix standardno pao. Oklahoma nakon ni ja ne znam koliko pobeda, izgubila od Mavericksa bas sinoc. Kod P> tiketa, prosao jedan, drugi pao za poen. Nije mi jasno kako Gay protiv Minnesota nije probio relativno malu granicu. Prosao sistem 5+, 7+, Salzburg i Barsa. Nadao sam se da cu uzeti vise, nakon odlicnog dnevnog dela, no vecernji rezultati nisu bili idealni.

 

Fudbal

 

S. Wanderers-U. Catolica 3+

 

Luton-Woking 3+

Nacional-Benfica w2

 

Catolica u prilici da smanji zaostatak za vodecim timom, nakon sto je Colo Colo odigrao 0-0, na gostovanju Cobreloi. Ocekujem od starta ofanzivu gostujuce ekipe. Domacin nije za potcenjivanje. Na ovom gostovanju ni U. de Chile nije uzeo bodove. Luton jedan od mojih standardnih 3+ timova(narocito kada igraju kod kuce).

Kvote 1.66, 1.96.

 

NBA

 

Charlotte-Atlanta H1(+0.5)

Denver-La Clippers w2

 

Houston-Utah P>101.5

Denver-LA Clippers P>110.5

 

Westbrook >22.5

Griffin >25.5

 

Bobcatsi igraju odlicno. Veceras ce imati pristojan test, protiv jedne od solidnijih ekipa iz konferencije. Clippersi pokusavaju da nastave seriju. Denver-LA Clippers jednostavno moram probati na P>, iako je granica urnebesna. Westbrook nije igrao sinoc, te ocekujem njegovo ok izdanje veceras, na teskom gostovanju. Griffin bi trebao da bude dominantan protiv ekipe koja ne bazira igru na odbrani. Kvote 2.23, 3.42, 3.42.

 

NHL

 

Boston-Minnesota 0-6

St.Louis-Winnipeg w1

 

U Bostonu duel timova, koji igru zasnivaju na dobroj odbrani. Napad Bruinsa zivahan, na poslednjih nekoliko tekmi. Wild i ne prima previse golova, uprkos problema sa golmanima koji ih prate(Kuemper brani iz meca u mec). St.Louis igra odlicno. Miller se savrseno uklopio i izgledaju kao tim bez mane. Kvota 1.72.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nema na cemu.

Odigrali za raju, 4-0 vec na poluvremenu bilo :)

Veceras nista specijalno za igru, Charlotte kao glavna opklada i sad odigrao over 17.5 na Paula posto Crawford a mozda ni Collison ne igraju tako da ce morati da igra malo vise nego inace.

Link to comment

Fudbal 0/2, NHL 1/1, NBA 0/3. Catolica ponovo samo 2-0. NHL lagano. NBA, nije bilo previse sanse da provucem tiket. Eventualno igrace, no Westbrook je ponovo zakazao. Fix nije mogao mnogo losije.

 

Fudbal

 

Chelsea-Galatasaray bk1

Real Madrid-Schalke 3+

 

U. de Chile-Real Garcilaso 3+

 

Jedan tiket LS, koja ne uliva previse poverenja, no ovo deluje izgledno. Real Garcilaso sam gledao protiv Defensor Sportinga, i prosle nedelje kada su docekali u. de Chile. Kod kuce i znaju da naprave kakav-takav pritisak, u gostima se brzo pogube, te bi veceras mogla uslediti goleada. Kvote 1.73, 1.55.

 

 

NBA

 

Cleveland-Miami 2

Sacramento-Washington P>100.5

 

DeRozan >22.5

Lillard >26.5

 

Glupavi mecevi veceras. Stavio ove Feieve kilavce i Sacramento poluvreme over. Portland nekompletan, nije mi za koseve. Miami i Toronto teski za procenu, umeju da odigraju odbranu. DeRozan na dva vezana meca nije probio granicu, vreme je da to uradi veceras. Aldridge je i dalje povredjen, te bi Lillard trebao ponovo da se istakne. Kvote 2.26, 3.14.

 

 

NHL

 

New Jersey-Boston w2

San Jose-Florida w1

 

Pittsburgh-Dallas w1

Philadelphia-Chicago 5+

 

Columbus-Carolina 0-6

Ottawa-NY Rangers 0-6

Anaheim-Washington 5+

 

Probao Bruinse i veceras, mada je serije pobeda poveca. Sharksi takodje imaju finu seriju(6 vezanih trijumfa), no oni igraju protiv slabijeg rivala. Pittsburgh je obicno dominantan kod kuce protiv Starsa. Mogli bi Pingvini da odigraju jedan dobar mec, nakon dva prilicno losa sa Flyersima. Chicago ne tako pouzdan za fix, u poslednje vreme, te golovi deluju ok. Dva najverovatnija undera, spojih sa 5+ overom na Capitalse. Ne volim da igram pluseve, kada su domacini timovi poput Sharksa, Kingsa, Ducksa. Ova serija ipak ima dugu tradiciju overa, te probah 5+ varijantu. Kvote 2.26, 2.00, 2.57.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...