Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

NHL 1/2, NBA 2/3. NHL je mogao i bolje, Chicago neocekivano kiksirao. NBA skoro idealno, uz dosta srece. Wall dosao u produzetku, Lillard zatrpao u 4. cetvrtini.

 

Fudbal

 

Hull-Man City w2

Hoffenheim-Mainz 2+

Dortmund-Monchengladbach 2+

Zvezda-Radnicki K. bk1

 

Aston Villa-Chelsea w2

Bayern-Leverkusen bk1

Malaga-Real Madrid bk2

A.Madrid-Espanyol bk1

 

Cobreloa-Colo Colo 3+

 

U. de Chile-Iquique 3+

 

MK Dons-Peterborough 2+

Tamworth-Forest Green 3+

Dumbarton-Cowdenbeath 2+

Stenhousemuir-Brechin 3+

 

Dva tiketa sa dnevnim siguricama. Cile kao i obicno, kombo Engleza i Skota. Kvote 1.63, 1.69, 1.45, 1.60, 3.49.

 

NBA

 

C. Anthony >29.5

P. Pierce >14.5

 

Detroit-Indiana w2

Philadelphia-Memphis H2(-10.5)

 

Glupavi mecevi danas. Odigrao oprezne dablove sa igracima, odnosno fiksom. Na Carmela jeste velika granica, no on je tu negde iz meca u mec. U drugom slucaju je granica mala, a ako Garnett ne bude igrao(a sva je prilika da nece), neko ce morati da povede tim. Indiana igra neubedljivo, no morace i na gostovanjima da se pokazu(bar protiv ovih pacera iz konferencije). Memphis retko probija hendikep, no vecerasnji protivnik je u rasulu i eto prilike za to. Kvote 3.42, 2.33.

 

NHL

 

Philadelphia-Pittsburgh 5+

Nashville-St.Louis w2

 

Boston-Carolina w1

Montreal-Ottawa 4+

Minnesota-Columbus 0-6

Phoenix-Calgary w1

 

Duel velikih rivala na mecu Philadelphia-Pittsburgh. Njihovi susreti retko prolaze bez gomile golova. Blues u odlicnoj formi. Gostuju neugodnim Predatorsima, koji su vezali 3 pobede u gostima(sinoc protiv Blackhawksa), te ocekujem opusteniji pocetak domace ekipe, sto bi St.Louis trebao da iskoristi. Boston ima 7 vezanih trijumfa, pa su zato i otisli na sumnjiviji tiket. Coyotes zavrsili tesku seriju gostovanja polovicnim uspehom. Sinoc tesno porazeni u Bostonu. Flamesi dobili na penale Dallas, ne verujem da mogu ponoviti onako dobru igru, kao u 3. trecini nocas. Golovi klasika. Kvote 2.24, 3.04.

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrao sam Chicago + Indiana + Memphis @ 1.93

Sikagou kida, Kingsi su neozbiljna ekipa skroz. Indiana igra uzasno ali sve se nesto nadam da ce da krenu da dobijaju ove lakse meceve, svakako su bolja ekipa. Memphis poklon kvota, realno je 0.95 :lol:

Link to comment

Konacno neko :lala:

Ja mislim da dveri idu over, ko ce ga znati.

Dinkic bi trebao biti over.

 

Meni Cedonir Cada mirise na over. 5.10 republika, a 5.30 BG.

Link to comment

DJB over na 1.5% je po meni poklon godine. Verovatno je i SNS under 42.4% ali ako bih stavljao kucu pre bih je stavio na ovo prvo.

Link to comment

Kvota skoro k'o na Miami.

Ne postoji naravno, odigrao dvojku @ 3.2 jos sinoc, sad moze i bolje da se nadje.

priznali mi Atlantu uzivo @ 2.85 dok su imali rezultat 87-84 za Denver iako je zapravo vec bilo 87-89, zabagovao nesto bio bet365.

Indianu sam isto spasavao @ 2.55 pred kraj i cekam jos Sikagou na onom tiketu, valjda nece usrati.

Link to comment

usro nam se pero u tip :D

sreća da sam odigrao denver +8.5 na 1.6 (spojio sa steauom i čikagom) na veći ulog, iako bi i to ujebali da je utakmica trajala još jedno 15 sekundi. mada sam imao i denver&minus, čikago&minus i memfis -17.5 na jednom rekreativnijem, tačno bih ispizdeo da nisam čekao ovo za veće pare.

roknuo i pet hiljada na raduleta over, pa nek ide život, ili ćemo biti normalna zemlja, ili ćemo finansijski propasti.

Link to comment

Dodjose i veceras svi favoriti.

Jebiga za Denver, bar je moglo da se brani.

Washington sam isto igrao @ 2.55 i 4.10... kakve kretenske kvote, na nekih 7 minuta do kraja i -2 odnosno -4 plus su imali loptu. Drew Gooden vaskrsli izdominirao

Link to comment

Fudbal 3/5, NHL 1/2, NBA 1/2. Za mene najsigurniji fudbalski viner, nije prosao(bar kvota 1 da je bila). Englezi i Skoti pouzdani, kao i obicno. Najverovatnija NHL stvar takodje pala, 5+ u Fili. Izasao tiket sa vecom kvotom. New York se rano odlepio, pa Carmelo nije ni igrao previse. Srecno dodje NBA fix tiket, nakon sto se Indiana "vratila iz mrtvih".

 

Fudbal

 

Man Utd-Liverpool 3+

 

PSG-St. Etienne bk1

Genoa-Juventus bk2

Barcelona-Osasuna 3+

Fenerbahce-Erciyeesspor 2+

 

Rad-Partizan w2

Salzburg-Wolfsberger 3+

Tottenham-Arsenal 2+

 

Odigrao 3+ u derbiju, pre svega zbog Liverpoola, koga pratim cele sezone. Dva mix tiketa sa uobicajenim stvarima. Kvote 1.71, 2.12, 1.69.

 

NBA

 

Milwaukee-Charlotte w2

Oklahoma-Dallas w1

LA Clippers-Cleveland H1(-8.5)

 

Westbrook >22.5

Gay >20.5

 

Toronto-Phoenix P>100.5

Miami-Houston P>104.5

 

Minnesota-Sacramento P>106.5

Oklahoma-Dallas P>107.5

 

Bobcatsi deluju sve ozbiljnije, sto ih vise gledam. Oklahoma dominira u seriji protiv Dallasa. Vreme je da Cleveland neko pocisti. Dabl igraca, koji mi deluju najverovatnije za veceras. Westbrook vec otisao na 23.5. Hteo sam i DeRozana i Howarda, no to je ipak stavljeno na neki egzibicioni tiket. DeRozana pomerili sa 22.5, na 24.5. Drugi dabl poluvreme overa malcice verovatniji. Kvote 2.72, odnosno 3 puta po 3.42.

 

NHL

 

Pittsburgh-Philadelphia 5+

Washington-Toronto 5+

 

NY Rangers-San Jose 4+

Buffalo-Montreal X2

Chicago-Detroit w1

 

Nadam se da ce Pingvini bolje odigrati veceras, uz golove na obe strane. U Washingtonu jedan od potencijalno efikasnih duela. Montreal sinoc napravio neverovatan preokret protiv Senatorsa, pa im ovaj duel dolazi u pravo vreme. Chicago bi trebao lagano izaci na kraj sa desetkovanim Detroitom. Kvote 1.85, 2.33.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bonus kvota na Federera u Maxbetu 2.60. Mislim da su preterali, pa cu odigrati na nekom "umerenom".

Mota mi se po glavi Liverpul (mada ce verovatno da propuste sansu da se priblize Celsiju), Brondby, Midtjylland sve P/K 2 (poluvreme ili kraj),

Washington (NHL) 1,

iako ne igram Nemce probacu verovatno davljenika Hamburg 1,

Sporting - Porto poslednje 4 utakmice kod Sportinga iksevi, ali cu protivno svom uobicajenom "prekidanju" serije, ipak odigrati X...

I tako dalje...

Da ne bude da vam nisam reko... <_<

Link to comment

Fei, Portland? Imali su ovi iz GSW probleme sa povredama, kvota 2,15 mi je mnogo, a gura me nesto da igram na njih ili na Federera.

Miami bi trebalo nekog da dobije vise, igram pa sta mi bob da.

Link to comment

Fei, Portland? Imali su ovi iz GSW probleme sa povredama, kvota 2,15 mi je mnogo, a gura me nesto da igram na njih ili na Federera.

Miami bi trebalo nekog da dobije vise, igram pa sta mi bob da.

Aldridge i Mo Williams ne igraju.

Lillard over i pobjeda GSW...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...