Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Veceras ne igra Aldridge za Portland.

Ne bih se bas usudio da igram na mrtve Pelikane iako su bili dobri protiv Memfisa pa zato Lillard over 23.5 @ 1.85

Klay Thompson nece igrati za GSW. Logicna opklada bi bila Curry over 21.5 ali on vuce neku povredu i u posljednjih 6 utakmica je dao manje od 20 poena. Sacekacu da vidim da li se popravilo stanje i da li moze da igra 30+ minuta.

Nejasno mi je zasto je na Charlotte ovolika kvota. Vezali su 6 pobjeda kod kuce ukljucujuci meceve protiv Dallasa, Indiane, Memphisa koji su svi redom bolji od ove Minesote. Odigrao tu keca @ 2.10

Link to comment

Javlja mi se da ce Indijana I Majami da se uozbilje posle perioda bledih partija, a vecerasnji protivnici (Fila I Denver) ko stvoreni za vracanje samopouzdanja. Probacu -21.5 I -26.5 na Indijanu (kvote 3.4 I 7.5) I -15.5 I -20.5 na Majami (kvote 3 I 5.5).

Edited by Bane_V
Link to comment

Kako sam samo ispao glup sto nisam odigrao -26.5 na Oklahomu @ 7.5 sinoc a pogledao sam i bio lijen da ustanem i prebacim pare na kladionicu.

Ne vjerujem da Majami u ovom trenutku bilo koga moze da dobije 30 razlike a kvote su prilicno uzasne. Indiana mozda, tu sam igrao obicni hendikep u sistemu.

Link to comment

Veceras ne igra Aldridge za Portland.

Ne bih se bas usudio da igram na mrtve Pelikane iako su bili dobri protiv Memfisa pa zato Lillard over 23.5 @ 1.85

Klay Thompson nece igrati za GSW. Logicna opklada bi bila Curry over 21.5 ali on vuce neku povredu i u posljednjih 6 utakmica je dao manje od 20 poena. Sacekacu da vidim da li se popravilo stanje i da li moze da igra 30+ minuta.

Nejasno mi je zasto je na Charlotte ovolika kvota. Vezali su 6 pobjeda kod kuce ukljucujuci meceve protiv Dallasa, Indiane, Memphisa koji su svi redom bolji od ove Minesote. Odigrao tu keca @ 2.10

Charlotte lagano. Jos ubacio Pekovica jer sam se sjetio da je na 'minutes restriction' a igra protiv mrcine Ala.

Lillard bogotac sabio u 4/4 iako je nakon 3 cetvrtine imao jadnih 11 poena :Hail:

Link to comment

A kad sam video ponudu za lal-sa I onih -16.5 mi je bilo previse, kao zasto bi se SA toliko cimao :) Vidim da se kvota da osvajaju titulu krece izmedju 8 i 9 a mesec dana pred playoff su ubedljivo najbolji tim lige.

Link to comment

Isti sam, u sistemu imam +17.5 na one idiote. Danas sam se bas ispromasivao, Indiana, Washington, Pelikani, sve naopako.

Zato su svi singlovi prosli :)

Link to comment

postoji li razlog zašto je atlanta ovoliki favorit protiv denvera?

Kvota skoro k'o na Miami.

Ne postoji naravno, odigrao dvojku @ 3.2 jos sinoc, sad moze i bolje da se nadje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...