Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ozbiljno iz srbije ne može da se otvori bet365 ? napustio sam srbijicu u utorak i bilo je sve regularno, u bratskoj crnoj gori sam nastavio da gubim pare, neće valjda vikend proći a da ne izgubim ni jedan evro :cry:

Link to comment

Nadam se da ce ostati samo na prognozama (ako mora i toliko) :puke:

 

@renne, zar ne moze to da se zaobidje koriscenjem Skrilla ili Netellera?

 

Skrill i Neteller imaju svoje kartice pomocu kojih moze da se dize lova sa bankomata cime se zaobilazi banka. Kad je rec o Skrillu, prilikom uplate sa bankovnog racuna, postoji opcija gambling, koja mora da bude stilklirana da bi skrill kasnije dozvolio uplatu na sajtove te vrste. Mozda banka tu moze da zajebava, odnosno da ne odobri uplatu ukoliko je ta opcija oznacena. 

 

@Lezilebovich, sa ikoma i verata, se za sad ulazi bez problema na bet365, za ostale sajtove ne znam.

Edited by ZokiAsov
Link to comment

LE veceras sve X na poluvremenu, kvota 606 u glavu i naravno sistem 6/8.

 

 

 

vidoh ovo, igram skoro uvek, ali singlove. ovog puta zaboravio i rekoh, taman da odigram, ali iz zajebancije odigram sve, bez sistema. cudim se sto je tako velika kvota, 39 hiljada i nesto, kad ja bez razmisljanja udarao ikseve na kraju utakmice. :isuse:

 

kontam da je verovatnoca da prodje manja od nikakve.

Link to comment

^ :lol:

@ZokiAsov pisao sam vec da je Skrill kartica najbolja stvar ikad, nabavio sam je cim su se zajebali da daju tu mogucnost nama non-Eu pacenicima.

A za ovo drugo nemam pojma, bilo bi mi logicno da mozes da uplacujes pare sa sopstvene debitne kartice na Skrill osim ako je banka blokirala njih direktno.

Sta god da je u pozadini kratko ce trajati, nema sanse da to zazivi.

Link to comment

Lion opet bez par igraca, mozda 1&0-2. Salzburg bez poraza od novembra, svih 8 tekmi 8 pobeda u LE, vredi pokusati 2 obzirom na kvotu i da za Bazel ne igra par igraca. Totte mi deluje kao GG, Benfika u dobroj formi, a ovi su i od slabijih ekipa primali. AZ i Juve laki kecevi™. Napoli mozda 2 takodje zbog kvote i ocajnog Porta.

 

 

Osecam da ce sve doci kontra :D

 

Link to comment

35 jadnih poena mi trebalo u 4/4 u Moskvi, utakmica davno rijesena, 30 razlike i oni idioti odigraju 14-11, Partizan svaki napad igrao do isteka, valjda da ne izgube 50 razlike, sta li :isuse:

Hendikep dosao lagano. 

I na preostalim utakmicama sam igrao isto (favorit + over).

Link to comment

LIVE Novak @2,10

 

 

Dabl @1,98

Fener (-5,5)

Real

 

 

Trebl @ 2,09

Real

Federer

Black/Mirza

1/3 = -0,90  :thumbdown:

Upropasti me EL, bolje da sam ostao samo na tenisu. I još sam iz nepoznatih razloga preskočio Dolgopolova i Penetu koji su došli bez problema.

Link to comment

Fudbal 0/2, NHL 2/2, NBA 0/2. LE malo vratila pare kladionicama, nakon solidne sezone. Nepogodljivi rezultati juce, padali golovi gde ne treba i obrnuto. NHL odlicno. Kod NBA sam previse mudrovao, trebao sam jednostano odigrati singl sa hendikepom na Oklahomu.

 

NBA

 

Miami-Denver w1

San Antonio-LA Lakers H1(-14.5)

Utah-LA Clippers w2

 

Charlotte-Minnesota P>103.5

Golden State-Cleveland P>102.5

 

Wall >18.5

Davis >25.5

Lillard >22.5

 

Opet igram ove Feieve kilavce, no ovo valjda ne mogu da zaseru. Spursi protiv kilavih Lakersa. Probao opreznije dabl P>. Par igraca je pod znakom pitanja za veceras, te suzih izbor tiketa sa strelcima.

 

NHL

 

NY Islanders-San Jose 5+

Chicago-Nashville w1

 

Washington-Vancouver w1

Dallas-Calgary w1

 

San Jose u seriji od 4 pobede, bez poraza u regularnom toku 6 meceva, te mislim da je vreme da ih preskocim u fixu. Islandersi i daju i primaju, te 5+ deluje privlacno. Blackhawksi igraju promenljivo i vecerasnji duel izgleda ok za stabilizaciju forme. Capitalsi protiv Canucksa, koji su u fazi renoviranja(ili cega vec, posto ovo sto oni rade nema nikakve logike). Starsi u usponu forme. U goste im dolazi tim sa dna konferencije.

Edited by Miljenko
Link to comment

Konacno sam izasao...250 dinara dividende... :D

Hoce li Hetafe posle 12 utakmica pobediti nekoga (Granadu)? Verovatno nece, ali ne mogu sad da ih ostavim na cedilu (2.25 bonus kvota u Maxbetu).

Hoce li raspali Okser pobediti nekoga (Laval) u gostima ( imaju obecavajucih  0 5 8, 5:21)? Ovde bi u normalnim uslovima igrao keca (medjusobni skor 0 0 4), ali posto sam vec uvezbao padanje na Okser, ne mogu sada da odustanem, pa cu negde staviti poluvreme ili kraj 2 (2.45 u Maxbetu). Ukratko, bice X!  :D

Igracu i Capitalse 1(2.15).

Razmatramo dalje. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...