Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/4, NHL 1/2, NBA 1/2. LS nepogodljiva kao i obicno, palo 5 komada na najglupljem mogucem mecu. Englezi korektno. NHL mogao i bolje. Samo 2 gola na Pittsburgh-Washington, dve kvote 1(Minnesota vodila 3-0 i otisla u OT). NBA dobro, mada uz dosta srece. Indiana probila hendikep u penal zavrsnici.

 

Fudbal

 

Barcelona-Man City 3+

PSG-Leverkusen 2+

 

Da probam jedan tiket LS i veceras, mada dolazi deprimirajuce lose. Kvota 1.72.

 

NBA

 

Miami-Brooklyn 1

Phoenix-Cleveland w1

LA Clippers-Golden State w1

 

Philadelphia-Sacramento P>106.5

Toronto-Detroit P>102.5

 

Phoenix-Cleveland P>103.5

LA Clippers-Golden State P>106.5

 

Blizi se playoff, sto znaci da cu morati da batalim poluvreme overe i igram poene na igrace. Ovog puta je na fix tiket stavljeno vise. Dablovi P> oprezno. Kvote 1.95, 3.42, 3.42.

 

NHL

 

Montreal-Boston 0-6

Colorado-Chicago 5+

 

Teski parovi veceras. Izgledan over u Denveru. Oko Bostona sam se dvoumio, no posto imaju 5 vezanih pobeda, odigrah 0-6.

Link to comment

Isprepisivao nekog fudbala danas...

Rops -2.5 x Palmeiras @ 1.90 Marathon

Zamalek x Sao Paolo @ 1.93 Bwin

 

Sto se Zvezde tice mislim da ispada ili dobija, mislim da su male sanse da LR dobije sitnom razlikom.

Link to comment

Sto se Zvezde tice mislim da ispada ili dobija, mislim da su male sanse da LR dobije sitnom razlikom.

Meni je prva namera bila CZV @2.40, ali ove utakmice na razliku umeju da budu atipicne, pa sam se osigurao hendikepom za meni vrlo prihvatljivu kvotu.
Link to comment

Isprepisivao nekog fudbala danas...

Rops -2.5 x Palmeiras @ 1.90 Marathon

Zamalek x Sao Paolo @ 1.93 Bwin

Rops dobio 3-0, mrtvi Egipcani samo 0-0 :/

Link to comment

Moze li neko iz Srbije da proveri da li rade mu rade Bet365, betfair, willhill, pinnacle, posto meni ceo dan nece da otvori. :cry:

Pre sat vremena sam uplatio na Bet365, sa mobilnog doduše, ne znam da li ti to nešto znači :unsure:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...