Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Lejkersi ko Olimpija danas. Jbt koliko mrzim te ekipe što im se digne kad ubace 2,3 lopte a ako promaše prve 2,3 izgubiće 60 razlike.

Link to comment

Au kako su jebeno retardirani u picku materinu vise :isuse:
Prvo prime ono govno preko ruke za produzetak a onda u produzetku apsolutno sve urade pogresno, promase milione polaganja, bacaju loptu u ruke protivniku...

To bi bilo to sto se tice kladjenja na timove koji nisu u igri za plejof, nepredvidivi jebeni idioti.

Link to comment

Posle perioda apstinencije, uplatih na Trabzon danas. Aliaga je u fazi raspada i nece valjda proraditi danas

 

Dodje taman :D

Ovi su raspad, igra im samo onaj Miskov Sean Marshall sto je navodno bio na meti Zvezde, treba motriti na njih i dalje

Link to comment

Citam sad da su se povrijedili Pirs i Kirilenko. Po ranim izvjestajima mi se cini da je prilicno izvjesno da AK nece igrati sutra protiv Toronta a da imaju mozga ne bi forsirali ni Pirsa.

I s njima je to u najmanju ruku egal mec pa sam odigrao dvojku @ 2.35, ima vec ponuda na vise od nekoliko kladionica.

 

edit:
i Phoenix +10 sam odigrao uzivo, sad su poveli pa je pao hendikep ali ako skoci opet preporucujem da ispratite posto je Curry nesto rovit i rekli su da ce pokusati da ga cuvaju malo.

Edited by Feindouno
Link to comment

Fudbal 1/5, NHL 2/2, NBA 0/3. Fudbal nije mogao mnogo losije. Jedino Colo Colo 3+ prosao. NHL odlicno, samo St. Louis otisao u OT. Na NBA na vreme smanjih uplatu. Granice za P> su delovale previsoke, i takvim su se i pokazale. Fix dolazi sve gluplje, sinoc Oklahoma odigrala za verovali ili ne.

 

Fudbal

 

Trabzon-Fenerbahce 3+

 

Fener igram redovno. Posto je rec o derbi mecu, danas oprezniji ulog.

 

NBA

 

Miami-Washington H1(-7.5)

LA Clippers-Phoenix H1(-6.5)

 

Charlotte-Denver P>103.5

Utah-Atlanta P>101.5

 

New York-Philadelphia P>106.5

LA Clippers-Phoenix P>109.5

 

Red bi bio da se prekine losa fix serija, te probah dva najverovatnija meca sa hendikepom. Poene vezah u dva dabla, granice su i dalje dosta visoke. Sve za manji ulog.

 

NHL

 

Washington-Pittsburgh 5+

Tampa-Phoenix 5+

 

Colorado-Winnipeg w1

Anaheim-Toronto w1

 

Dallas-Columbus w1

Calgary-Los Angeles w2

 

Derbi u Washingtonu i mec u Tampi, kao izvesni overi. Dabl vinera, Colorado + Anaheim , nesto verovatniji od drugopomenutog. Kingsi imaju 7 vezanih pobeda, moraju i oni izgubiti negde.

Link to comment

Prokleti Sosijedad  :frust:

 

Potvrdjeno sad da ce Pierce igrati za Netse ali Kirilenko jok.

Pored tog Toronta sam odigrao dubl overa na Bosha i Ala Jeffersona, obojica su zajeban matchup za vecerasnje protivnike i nema ko da ih cuva. Bosh Njizarcima dao 24 i 26 ove sezone, Jefferson Denveru citavih 35.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...